• Informacje na temat:

  kuźma

Artykuły na temat: kuźma
 • Nina Kuźma -Sapiejewska dla kołobrzeskiej publiczności

  ...dźwięk jej przypomina medytacyjny ton Rubinsteina, ale również gra z ognistym temperamentem i wirtuozerią". Nina Kuźma -Sapiejewska urodziła się w Warszawie. Jest absolwentką Akademii Muzycznej(...)" w których udział biorą słynni polscy artyści. Nina Kuźma-Sapiejewska pełni rolę dyrektora artystycznego cyklu tych imprez. Jest także inicjatorką organizowanego pod patronatem tej samej organizacji...

 • Sława zagra w Gorzowie

  Polska pianistka, urodzona w Warszawie, od wielu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Nina Kuźma ? Sapiejewska jest absolwentką Liceum Muzycznego w Bydgoszczy oraz Akademii Muzycznej w Gdańsku.

 • Marian Kuźma od kilkunastu lat hoduje kaktusy. Po raz pierwszy pojedyncze egzemplarze zakwitły przed czterema laty, a w tym roku różowe i białe kwiaty pojawiły się jednocześnie niemal na wszystkich. Kwitły tylko przez jeden dzień.

 • Chcę być sprawiedliwie oceniany

  Ryszard Kuźma, który jako trener dał się poznać pracując m.in. w Stali Rzeszów, Wisłoce Dębica i Pogoni Leżajsk, od 3 lat prowadzi Motor Lublin.

 • Litwa, Łotwa i Estonia: Nie jesteśmy republikami postsowieckimi

  Ambasadorowie Litwy, Łotwy i Estonii w Niemczech: Deividas Matulionis, Elita Kuzma i Mart Laanemae zaapelowali do niemieckich mediów, by w odniesieniu do państw bałtyckich nie stosowali określenia "republiki postsowieckie" - przekazało w piątek litewskie MSZ.

 • Policja zatrzymała 15-latka, który może mieć związek z zabójstwem 8-letniej wychowanki domu dziecka we Wschowie (Lubuskie). Chłopak także jest jego wychowankiem - poinformował asp. sztab. Piotr Kuźma z Komendy Powiatowej Policji we Wschowie.

 • Brat pilota CASY: Moje wątpliwości zostały rozwiane

  Za zgodą ministra obrony Andrzej Smyczyński, brat pilota CASY, która rozbiła się pod Mirosławcem, odsłuchał nagrań rozmowy załogi samolotu z wieżą na lotnisku, zarejestrowane tuż przed katastrofą. Mężczyzna potwierdza, że maszynę pilotowali członkowie załogi: jego brat Michał oraz kapitan Robert Kuźma. - Moje wątpliwości zostały rozwiane - mówi.

 • Brat pilota Casy: Moje wątpliwości zostały rozwiane

  Za zgodą ministra obrony Andrzej Smyczyński, brat pilota Casy, która rozbiła się pod Mirosławcem, odsłuchał nagrań rozmowy załogi samolotu z wieżą na lotnisku, zarejestrowane tuż przed katastrofą. Mężczyzna potwierdza, że maszynę pilotowali członkowie załogi: jego brat Michał oraz kapitan Robert Kuźma. Brat mówił do wieży w innych jednostkach wysokości niż kontrolerzy.

 • Polski misjonarz postrzelony w Papui-Nowej Gwinei

  ...szpitala śmigłowcem. Tam zoperował go inny werbista brat Jan Kuźma. Gdy tylko stan zdrowia na to pozwoli, ranny zakonnik przyleci do Polski na rekonwalescencję. (mpw)

 • Pijany kierował piaskarką

  Badanie wykazało, że mężczyzna, którego zadaniem była poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, miał 2,67 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. - Kierowca piaskarki został zatrzymany. Kiedy wytrzeźwieje zostanie skierowany na tryb przyspieszony - informuje Piotr Kuźma z Komendy Powiatowej Policji we Wschowie. kab...

Zdjęcia na temat: kuźma
Dyskusje na temat: kuźma