• Informacje na temat:

kwarta

Artykuły na temat: kwarta
  • KS Odra Brzeg odniosła szóstą wygraną w sezonie. Brzeżanki pokonały Artego Bydgoszcz 83:64, a losy spotkania rozstrzygnęły się tuż po przerwie.

• Śląsk Wrocław kontra Gran Canaria

ASCO Śląsk Wrocław przegrał z Gran Canaria Grupo Dunas 71:82. Kluczowa dla losów spotkania okazała się czwarta kwarta, którą wrocławscy koszykarze przegrali 15:23...

• Absolwenci liderami w Piskiej Lidze Koszykówki

W pierwszym spotkaniu IV kolejki Piskiej Ligi Koszykówki drużyna Gibonów pokonała zespół Perkoza Rucianego Nidy 84:48 (17:3, 28:11, 16:15, 23:19 w kwartach) i odniosła pierwsze zwycięstwo w lidze.

• Punkty zostają w Lesznie

...(2+1) Czarneckiej było już (10:3). Przyjezdne się zebrały i szybko odrobiły straty. W 9 minucie po rzucie Włoszki Fabbri był remis (11:11). Ostatecznie kwarta ta zakończyła się minimalną wygraną naszych pań (14

• Spójnia zwycięża

Koszykarze Spójni Stargard pokonali w derbowym spotkaniu AZS Radex Szczecin 58 do 53. Obie drużyny raziły nieskutecznością, a przełomowa dla losów spotkania okazała się trzecia kwarta, w której szczecinianie zdobyli tylko 8 punktów.

• Wisła po raz drugi pokonała Lotos

Koszykarki "Białej Gwiazdy" są o krok od awansu do finału MP. W niedzielę wygrały drugie spotkanie z Lotosem, a do postawienia kropki na "i" potrzeba im jeszcze jednego zwycięstwa. O wygranej zadecydowała czwarta kwarta, w której Wisła zdobyła dwa razy więcej punktów od mistrza Polski (15:7).

• Narobili apetytu

Inauguracja Euroligi w Gdańsku, a przede wszystkim wygrana pierwsza kwarta przez sopockich koszykarzy pozwoliła uwierzyć, że Prokom Trefl może na stałe zagościć w ścisłej czołówce Euroligi.

• Dwie kwarty płonnych nadziei

Tarnobrzeżanie jedynie w dwóch pierwszych kwartach toczyli w miarę wyrównany pojedynek z warszawską Polonią. Później już zdecydowanie warunki dyktowali gracze ze stolicy, a losy meczu praktycznie rozstrzygnięte były już po III kwartach.

• Kotwica Kołobrzeg vs Bank BPS Basket Kwidzyn

Tylko siedem punktów dali rzucić Basketowi koszykarze Kotwicy w pierwszej kwarcie i wygrali cały mecz 76:64 (25:7 | 20:22 | 10:21 | 21:14).

• ...o jeden punkt lepsi byli zawodnicy z Phoenix. O wszystkim zadecydowała przegrała przez Suns 11 punktami czwarta kwarta. Już na początku 7 punktów zdobył dla Mavericks Vince Carter. Goście wyszli na...

Dyskusje na temat: kwarta