• Informacje na temat:

  kwiatkowski

Artykuły na temat: kwiatkowski
 • Vuelta Espana. Wypadek Kwiatkowskiego

  Francuz Thibaut Pinot (Groupama-FDJ) wygrał 15. etap wyścigu kolarskiego wyścigu Vuelta a Espana, z metą w Lagos de Covadonga. Koszulkę lidera zachował Brytyjczyk Simon Yates (Mitchelton-Scott). Wypadek w trakcie etapu miał Michał Kwiatkowski (Sky).

 • Vuelta a Espana: Michał Kwiatkowski liderem!

  Michał Kwiatkowski (Sky) został liderem kolarskiego wyścigu Vuelta a Espana. W niedzielę szybszy od Polaka był tylko Hiszpan Alejandro Valverde (Movistar).

 • Tour de Pologne: Kwiatkowski powiększył przewagę

  Michał Kwiatkowski (Sky) umocnił się na pozycji lidera wyścigu kolarskiego Tour de Pologne, zajmując trzecie miejsce na mecie szóstego etapu w Bukowinie Tatrzańskiej. Wygrał Austriak Georg Preidler (Groupama-FDJ).

 • Tirreno-Adriatico: Kwiatkowski czwarty, wygrana Kittela

  Michał Kwiatkowski z grupy Sky był czwarty na drugim etapie kolarskiego wyścigu Tirreno-Adriatico. Zwyciężył Niemiec Marcel Kittel z grupy Katiusza. Trasa miała 167 km i prowadziła z Lido di Camaiore do miejscowości Follonica.

 • Michał Kwiatkowski zwycięzcą Tour de Pologne!

  Michał Kwiatkowski zwyciężył w zakończonym w piątek 75. Tour de Pologne. Na ostatnim etapie wokół Bukowiny Tatrzańskiej kolarz grupy Sky zajął szóste miejsce i obronił żółtą koszulkę lidera. Etap wygrał Brytyjczyk Simon Yates (Mitchelton-Scott), który zmusił Polaka do rzucenia do walki wszystkich sił.

 • Kolejny sukces Michała Kwiatkowskiego!

  Michał Kwiatkowski (Sky) finiszował na trzecim miejscu w kolarskim wyścigu Liege-Bastogne-Liege, trzecim z klasyków ardeńskich zaliczanych do klasyfikacji World Tour. Zwyciężył Hiszpan Alejandro Valverde (Movistar). Rafał Majka (Bora-Hansgrohe) zajął 10. pozycję.

 • Od Kwiatkowskiego – do Morawieckiego

  Plan Morawieckiego to kolejny z planów pojawiający się w polskiej polityce. O tym by być jak Kwiatkowski - Eugeniusz Kwiatkowski - marzyło już wiele rządów, wielu premierów i ministrów. Od czasu słynnego twórcy potęgi Gdyni i COP - wielkie plany gospodarcze snuto i w PRL, i w III RP. Leszek Balcerowicz i jedyny z planów, który został błyskawicznie (choć nie bez krytyki i obaw) wcielony w życie...

 • Afgański dywan generała Bronisława Kwiatkowskiego

  Bronisław Kwiatkowski urodził się 5 maja 1950 roku w Mazurach koło Kolbuszowej na Rzeszowszczyźnie. Był najmłodszy z siedmiorga dzieci Zofii i Józefa. Jego matka zmarła, gdy miał półtora roku.  Po(...). Bronisława Kwiatkowskiego poznałem poprzez krakowskie Bractwo Kurkowe, którego był członkiem. Bractwo to - wspomagające od lat Schronisko dla Niepełnosprawnych w Radwanowicach - organizowało co roku na...

 • Sejm uchylił immunitet prezesa NIK Krzysztofa Kwiatkowskiego

  Sejm uchylił immunitet prezesa NIK Krzysztofa Kwiatkowskiego. Prokuratura z Katowic chce mu przedstawić zarzuty przekroczenia uprawnień przy obsadzaniu stanowisk w NIK. Wnosił o to sam Kwiatkowski. Mówił, że nie popełnił przestępstwa.

 • Michał Kwiatkowski wygrał wyścig kolarski Tirreno-Adriatico

  Michał Kwiatkowski odniósł prestiżowe zwycięstwo we Włoszech. Wygrał siedmioetapowy wyścigu Tirreno-Adriatico. O wszystkim przesądził 10-kilometrowa jazda indywidualna na czas. Kwiatkowski miał 12. rezultat, ale co najważniejsze, był szybszy od swojego najgroźniejszego rywala.

Zdjęcia na temat: kwiatkowski
Wideo na temat: kwiatkowski
 • cz. 3.

  Kwiatkowski: Jeżeli wrak Tu-154 do maja nie trafi do Polski, będę interweniował w Moskwie cz. 3.

 • cz. 4.

  Kwiatkowski: Jeżeli wrak Tu-154 do maja nie trafi do Polski, będę interweniował w Moskwie cz. 4.

 • cz. 5.

  Kwiatkowski: Jeżeli wrak Tu-154 do maja nie trafi do Polski, będę interweniował w Moskwie cz. 5.