• Informacje na temat:

  labirynt

Artykuły na temat: labirynt
 • Labirynt z tysięcy słoneczników

  Labirynt ze 125 tysięcy słoneczników powstanie w najbliższy weekend przed Muzeum Van Gogha w Amsterdamie. Okazją do święta jest inauguracja nowego wejścia do budynku.

 • W Zakopanem powstał największy śnieżny labirynt na świecie

  Największy śnieżny labirynt na świecie powstał w Zakopanem pod Wielką Krokwią. Ma 2600 metrów kwadratowych powierzchni i na jego budowę zużyto ponad 3 tysiące metrów sześciennych śniegu.

 • Niedziela w Labiryncie

  Galeria Labirynt zaprasza na cykliczne warsztaty dla dzieci.

 • Oto największy labirynt na świecie!

  Największy na świecie labirynt powstał w parku w prywatnej rezydencji koło Parmy, na północy Włoch. Jego powierzchnia to 8 hektarów, a cała trasa, którą można przejść, liczy 3 kilometry. Wzdłuż korytarzy labiryntu rośnie 200 tysięcy bambusów wysokości 5 metrów.

 • W Zakopanem powstaje największy na świecie śnieżny labirynt!

  W Zakopanem pod Wielką Krokwią powstaje największy na świecie śnieżny labirynt. Ma mieć 2,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni. "Chcemy pobić rekord Guinnessa" - mówi Artur Haber, jeden z twórców potężnej budowli.

 • Bargiel z bazy pod Gaszerbrumem II: Jest tu skomplikowany "icefall". Wygląda jak labirynt

  ...więcej jak labirynt, przez który trzeba się przedostać. To jest 10 kilometrów prawie do obozu pierwszego. Także mamy takie pierwsze wyzwanie. Czyli rozpoczynacie aklimatyzację? Tak jest. Chcemy(...) technicznie, ale ma bardzo dużo szczelin. To jest taki labirynt, w którym jest łatwo wpaść do takiej szczeliny, więc trzeba się związać liną. Kiedy jedna osoba wpadnie, druga jest w stanie wyciągnąć...

 • W Zakopanem otwarto największy na świecie śnieżny labirynt

  Reportaże o tej niezwykłej budowli przygotowały największe stacje telewizyjne, które relacjonują zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Budowniczowie dostali gratulacje nawet z Chin. Konstrukcja ma blisko dwa i pół tysiąca metrów kwadratowych i do jej budowy wykorzystano przeszło 60 tysięcy brył śniegu.

 • Zgub się w labiryncie z kukurydzy

  Labirynt wielkości dwóch boisk piłkarskich powstał na polu kukurydzy w Kobierzycach na Dolnym Śląsku. W niedzielę każdy będzie mógł przetestować tam swoje umiejętności orientacji w terenie.

 • Publiczność zamknięta w bańkach mydlanych i słuchowisko dla osób niewidomych pt. "Orfeusz i Eurydyka" to niektóre z atrakcji międzynarodowego festiwalu "lAbiRynT", który rozpocznie się 21 października w Słubicach (woj. lubuskie).

 • Świąteczny "Labirynt Światła"

  Na świąteczny spacer można będzie wybrać się do "Labiryntu Światła". W parku Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie 150 tysięcy kolorowych świateł tworzy magiczny ogród. Jest tam wiele motywów z "Alicji w Krainie Czarów".

Zdjęcia na temat: labirynt
Dyskusje na temat: labirynt