• Informacje na temat:

  labuda

Artykuły na temat: labuda
 • Barbara Labuda w Post Scriptum: Idealizowałam ludzi i nasze społeczeństwo

  W niezaplanowany przeze mnie sposób stałam się szpicą grupy antyklerykalnej. Wcale nie było to moim zamiarem - mówi Barbara Labuda o swojej działalności politycznej w pierwszych latach III RP(...) Kwaśniewskiego i była ambasador Polski w Luksemburgu Barbara Labuda. O swoim wizerunku polityka antyklerykalnego mówi: "Wydawało się jej, że buduję kraj w jakim chciałabym żyć, państwo, w którym chciałabym...

 • W Poznaniu zmarł w piątek wybitny historyk, profesor Gerard Labuda, były rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Miał 94 lata.

 • W Poznaniu zmarł w piątek wybitny historyk, profesor Gerard Labuda, były rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Miał 94 lata.

 • Labuda : Myślę, że zostaję. RMF : Ta kadencja ma być inna, będzie inna. Będzie wymagała na przykład większego zaangażowania w sprawy integracji europejskiej. Czy zatem także będą inni ludzie wokół prezydenta? Barbara Labuda : Wszyscy wiemy doskonale, że nikt nie lubi mówić o planach szefa nawet, jeśli się je zna. O swoich planach niech szef mówi. Na pewni będzie jeszcze lepiej pracować moje biuro...

 • ..., czy zostaje pani przy prezydencie? Barbara Labuda : Myślę, że zostaję. RMF : Ta kadencja ma być inna, będzie inna. Będzie wymagała na przykład większego zaangażowania w sprawy integracji europejskiej. Czy zatem także będą inni ludzie wokół prezydenta? Barbara Labuda : Wszyscy wiemy doskonale, że nikt nie lubi mówić o planach szefa nawet, jeśli się je zna. O swoich planach niech szef mówi. Na...

 • - Jeśli ktoś nie chce być szefem, nie musi być szefem - tak gość porannych Faktów RMF, minister sprawiedliwości Barbara Piwnik komentuje podanie się do dymisji szefa Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Jerzego Łabudy. Jej zdaniem cała sprawa nie ma nic wspólnego z polityką.

 • ...prokuratora krajowego i zastępcy prokuratora generalnego. Barbara Labuda z Kancelarii Prezydenta zarzuciła Kauczowi, że zachowywał się niegodziwie, gdy oskarżał ją w jej procesie politycznym w latach 80

 • Jerzy Łabuda nie jest już szefem Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Jego dymisję przyjęła minister sprawiedliwości Barbara Piwnik. Szef największej prokuratury w kraju podał się do dymisji w środę.

 • Tak o prokuratorze krajowym Wiesławie Nocuniu - mówi była prezydencka minister Barbara Labuda. Już kilka dni temu reporterzy RMF informowali, że Nocuń przed laty zacierał ślady po zabójstwie Stanisława Pyjasa.

 • Zasoby polskich bibliotek cyfrowych można oglądać w portalu Europeana.eu - poinformowała we wtorek Małgorzata Porada-Labuda z Uniwersytetu Wrocławskiego. Europeana oferuje internautom już ponad 4,5 mln cyfrowych wersji publikacji z zasobów różnych instytucji wszystkich krajów Unii Europejskiej.

Zdjęcia na temat: labuda
Wideo na temat: labuda
Dyskusje na temat: labuda