• Informacje na temat:

  lacjum

Artykuły na temat: lacjum
 • Poważny skandal finansowy wybuchł we władzach stołecznego regionu Lacjum, gdzie sprzeniewierzano publiczne pieniądze. Za fundusze na polityczną działalność klubu partii byłego premiera Silvio Berlusconiego lokalni politycy bawili się na wystawnych przyjęciach.

 • Władze stołecznego regionu Lacjum we Włoszech ogłosiły w poniedziałek stan klęski żywiołowej w związku z najcięższym od kilku dekad atakiem zimy, którego kulminacją były intensywne piątkowe śnieżyce.

 • Alarm powodziowy obowiązuje w regionie Lacjum i w Toskanii we Włoszech. W rejonie Rzymu znacznie wzrósł poziom wody w obu rzekach - Tybrze i Aniene. Fala powodziowa na Tybrze ma przejść przez Wieczne Miasto w środę wieczorem, ale władze zapewniają, że sytuacja jest pod kontrolą.

 • Władze Rzymu chcą interwencji rządu w związku z niedoborem wody

  ...​Władze Rzymu i stołecznego regionu Lacjum zaapelowały do rządu Włoch o natychmiastową interwencję, by nie dopuścić do racjonowania wody w Wiecznym Mieście. Grozi tym zarząd wodociągów w związku z rekordową suszą.

 • Włochy: Wzrosła liczba zakażeń wirusem przenoszonym przez komary tygrysie

  ...​W Rzymie i stołecznym regionie Lacjum rośnie zaniepokojenie z powodu 27 stwierdzonych dotąd przypadków zachorowań wywołanych wirusem chikungunya przenoszonym przez tzw. komary tygrysie. Objawy tej choroby przypominają grypę, a charakteryzuje ją bardzo wysoka gorączka.

 • W Rzymie i stołecznym regionie Lacjum rośnie zaniepokojenie z powodu 27 stwierdzonych dotąd przypadków zachorowań wywołanych wirusem chikungunya przenoszonym przez tzw. komary tygrysie. Objawy tej choroby przypominają grypę, a charakteryzuje ją bardzo wysoka gorączka.

 • Władze Rzymu alarmują: Kończy się woda

  W Rzymie i jego okolicach kończy się woda - ogłosił przewodniczący władz stołecznego regionu Lacjum Nicola Zingaretti. Ocenił, że sytuacja jest dramatyczna z powodu rekordowej suszy, a na rozwiązanie problemu władze mają tydzień.

 • Rzym: Alarmująco niski stan wody

  ...- W Rzymie i jego okolicach kończy się woda - ogłosił w sobotę przewodniczący władz stołecznego regionu Lacjum Nicola Zingaretti. Ocenił, że sytuacja jest dramatyczna z powodu rekordowej suszy, a na rozwiązanie problemu władze mają tydzień.

 • Woda w Rzymie nie będzie racjonowana

  Woda w Rzymie nie będzie racjonowana - to rezultat decyzji podjętej przez władze stołecznego regionu Lacjum, które przedłużyły zgodę na jej pobór z jeziora Bracciano, jednego z głównych rezerwuarów Wiecznego Miasta. Wyłączaniem dostaw groziły wodociągi.

 • Włochy: Już blisko 50 osób zarażonych wirusem chikungunya

  Do 47 wzrosła w Rzymie i stołecznym regionie Lacjum liczba zachorowań wywołanych wirusem chikungunya, który jest przenoszony przez tzw. komary tygrysie. Po prewencyjnym wstrzymaniu oddawania krwi w centrum Włoch przysyłana jest ona z całego kraju - podały media.

Zdjęcia na temat: lacjum
Dyskusje na temat: lacjum