• Informacje na temat:

  łagodna

Artykuły na temat: łagodna
 • Mogherini bardziej łagodna wobec Rosji

  Nowa szefowa unijnej dyplomacji bardziej łagodna wobec Rosji. Federica Mogherini jest na tym stanowisku niecałe dwa miesiące, a już niektórzy dyplomaci i komentatorzy dostrzegają zmianę unijnego tonu.

 • PiS mocny w kraju, łagodny w Brukseli

  Polityka zagraniczna PiS jest o wiele bardziej proeuropejska i łagodna, niż można się było spodziewać. Premier Beata Szydło ma już za sobą drugi szczyt w Brukseli. Na żadnym nie zabrała mocno głosu. Na ostatnim nie podjęła starań, by powstrzymać kuriozalny projekt Komisji Europejskiej ws. Europejskiej Straży Granicznej, który jest równoznaczny z przejmowaniem przez Brukselę kompetencji państw...

 • Poznajcie Charlotte, pająka-giganta! "Jest piękna. Łagodna. Zero agresji"

  Pająka-giganta znalazły dzieci, bawiące się na starej farmie. Charlotte, bo tak ma na imię pająk, pochodzi z rodziny spachaczowatych. Jest rzeczywiście olbrzymi - wielkości talerza obiadowego. Mimo przerażającego wyglądu, jest łagodny i nieszkodliwy. "Jest piękna. Łagodna, zero agresji. Chce tylko sobie pojeść i żeby zostawić ją w spokoju" - napisał na Facebooku opiekun pająka. (j.)

 • "Rzeczpospolita": Zima była łagodna, mniej wydaliśmy na ubrania

  Wysokie temperatury w sezonie grzewczym martwią ciepłowników. Klienci się cieszą, bo zapłacą mniejsze rachunki. Mniej wydajemy też m.in. na ubrania – pisze "Rzeczpospolita".

 • Zbigniew Ziobro polecił prokuraturze odwołać się od wyroku dla gwałciciela. "Zbyt łagodna kara"

  Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro polecił Prokuraturze Okręgowej w Toruniu złożyć apelację od wyroku 8 lat więzienia dla Bartosza K., który w październiku ubiegłego roku brutalnie zgwałcił w Grudziądzu 9-letniego chłopca - poinformowała Prokuratura Krajowa. Jak podkreślono w komunikacie, prokurator generalny uznał, że w przypadku Bartosza K. to kara zbyt łagodna.

 • "Łagodna" - recital Justyny Szafran

  Piosenki, które wchodzą w skład recitalu "Łagodna" Justyny Szafran to utwory, które zostały napisane specjalnie dla niej, jak i te, z którymi się bardzo mocno zaprzyjaźniła na przestrzeni kilku lat, w czasie których udzielała się na scenach teatralnych i estradowych. Stare piosenki kabaretów Pstrąg i STS, "Tomaszów" J. Tuwima i Z. Koniecznego, Tanga A. Piazzoli oraz te nowe: Sonet Shakespeare'a...

 • Łagodna kara dla Daniela Olbrychskiego. Prokuratura: Zdecydowały okoliczności

  Kara jest słuszna. Nie zawsze trzeba sięgać po jej maksymalny wymiar - tak prokuratura komentuje nałożenie 10 tysięcy złotych grzywny i zabranie na trzy lata prawa jazdy Danielowi Olbrychskiemu. Aktor usłyszał dziś zarzut prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu i dobrowolnie poddał się karze.

 • ​Narowiste rumaki łagodnej Beaty

  Ze słów Beaty Szydło wyciągam tylko jeden pewny wniosek: to jej pozycja w tym rozdaniu nie jest zagrożona. Natomiast ważą się losy poszczególnych ministrów. Co ciekawe, nie chodzi już wyłącznie o ich resortową robotę, a o test gry fair.

 • Złota jesień, a zima - łagodna

  Przed nami piękna jesień i dosyć łagodna zima - tak twierdzi synoptyk TVN Meteo Arleta Unton-Pyziołek, która powołuje się na prognozy opracowane przez Amerykańską Narodową Służbę Oceaniczną i Meteorologiczną (NOAA).

 • Chiny: Media: "Łagodna dyplomacja" Michelle Obamy

  Pierwsza Dama USA Michelle Obama swą wizytę w Chinach rozpoczęła w piątek rano odwiedzając wspólnie z Peng Liyuan, małżonką prezydenta ChRL, szkołę w Pekinie. Chińskie media piszą o "łagodnej dyplomacji" pani Obamy i szansie na polepszenie relacji ChRL-USA.

Zdjęcia na temat: łagodna
Wideo na temat: łagodna
 • Stworzył sztuczną rękę ze złomu

  Wyczyn tego Indonezyjczyka nie może nie zadziwiać. W indonezyjskiej wiosce Nyuh Tebel 31-letni spawacz sam zrobił dla siebie protezę ręki. Pół roku temu Wayan Sumardana, bardziej znany jako Tawan, doznał łagodnego udaru, na skutek którego jego lewa ręka została sparaliżowana. Jako jedyny żywiciel rodziny chciał jak najszybciej wrócić do pracy. Postanowił więc stworzyć dla siebie sztuczną rękę. Z przeróżnych części metalowych skomponował mechaniczne ramię poruszane za pomocą sygnałów...

 • Gronkiewicz-Waltz: Pieniądze zaoszczędzone na zimie pójdą na remont mostu

  „Niestety te pieniądze częściowo pójdą na remont Mostu Łazienkowskiego” – odpowiada w Kontrwywiadzie RMF FM prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz pytana przez słuchaczy o to, co zrobi z pieniędzmi zaoszczędzonymi na łagodnej zimie. „Trudno powiedzieć ile to będzie kosztowało. Cały remont kosztowałby jakieś kilkadziesiąt milionów” – ocenia. „Chciałabym, żeby zrobić to po po otwarciu mostu Grota-Roweckiego. Trudno, żeby tak robić, że dwa mosty są zamknięte, no chyba, że będzie taka...

Dyskusje na temat: łagodna