• Informacje na temat:

  lam

Artykuły na temat: lam
 • Carrie Lam nową szefową administracji Hongkongu

  Popierana przez Pekin Carrie Lam została w niedzielę wybrana na nową szefową administracji Hongkongu. Za jej kandydaturą zagłosowało 777 osób z liczącego 1,2 tys. członków komitetu wyborczego.

 • Ukraina. Nowak łamie przepisy antykorupcyjne?

  Narodowa Agencja Ukrainy ds. Zapobiegania Korupcji (NAZK) zarzuciła szefowi państwowej agencji drogowej tego kraju Ukrawtodor, b. ministrowi transportu Polski Sławomirowi Nowakowi, że łamie on przepisy związane z walką z korupcją w kierowanej przez siebie agencji.

 • Kaczyński: Tusk łamie elementarne zasady UE

  ​"Donald Tusk - człowiek, który łamie elementarne zasady UE - nie może być przewodniczącym Rady Europejskiej; w żadnym razie nie może liczyć na nasze poparcie i brak naszego sprzeciwu" - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński.

 • ​Rafał Bochenek: Prezes TK łamie prawo

  Prezes Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Rzepliński swoimi działaniami łamie prawo - powiedział we wtorek rzecznik rządu Rafał Bochenek. Wezwał też prezesa TK, "aby wszedł na drogę legalizmu".

 • Słowenia łamie prawa unijne?

  Chorwacja poskarżyła się Komisji Europejskiej na swego sąsiada - Słowenię, twierdząc, że słoweńskie zasieki z drutu żyletkowego na granicy, mające pomóc w opanowaniu fali migrantów, stwarzają zagrożenie dla zwierząt.

 • Ambasada RP w Lizbonie podjęła interwencję w związku z publikowaniem przez tygodnik “Expresso" tekstu dotyczącego wystawy prac byłych więźniów Auschwitz. Autorka napisała, że był to obóz koncentracyjny "w Polsce, który działał od 1940 do 1945 r.".

 • Piotrowicz: Grupa sędziów TK ewidentnie łamie prawo

  Przewodniczący sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka Stanisław Piotrowicz ocenił, że wskazanie kandydatów na prezesa Trybunału Konstytucyjnego odbyło się ze złamaniem prawa. Gość radiowej Jedynki podkreślił, że na Zgromadzeniu Ogólnym Trybunału zabrakło 6 sędziów, więc z powodu braku kworum wszelkie podjęte wczoraj decyzje są nieważne.

 • ​"Fakt": MON łamie prawo dla Bartłomieja Misiewicza

  Rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz wykorzystuje więcej urlopu niż mu zgodnie z prawem przysługuje - zarzuca "Fakt".

 • Iran łamie porozumienie nuklearne? MAEA uspokaja

  Iran nie przekracza limitów ustanowionych w porozumieniu nuklearnym - podała w poniedziałek Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej (MAEA). Informacja została zamieszczona w pierwszym raporcie od czasu, gdy prezydent USA Donald Trump odmówił poświadczenia, że Teheran przestrzega warunków umowy.

 • RMF24: MEN łamie obietnicę. "Nasz elementarz" do kosza

  Szefowa MEN łamie obietnicę w sprawie "Naszego Elementarza". Książka jednak trafi do kosza, zastąpią ją dotowane przez Ministerstwo Edukacji podręczniki dostępne na rynku – usłyszał w resorcie reporter RMF FM Grzegorz Kwolek.

Zdjęcia na temat: lam
Wideo na temat: lam
 • Kaczyński: Tusk łamie elementarne zasady. Nie może liczyć na nasze poparcie

  Kaczyński: Tusk łamie elementarne zasady. Nie może liczyć na nasze poparcie

 • Zwiefka: Kaczyński grzeszy. Łamie przykazanie "nie kłam"

  "PO nie jest formacją dekadencji i rozkładu. Jarosław Kaczyński, który tak twierdzi, nie wie, co mówi i obraża w ten sposób katolików w Platformie. Sugerowanie, że jesteśmy antychrześcijańscy jest grzechem"- mówi szef sztabu wyborczego PO Tadeusz Zwiefka. Gość Kontrwywiadu RMF FM tłumaczy ze szef PiS narusza przykazanie… "nie kłam". Które to przykazanie? "Nie wiem"- przyznaje gość RMF FM. Szef sztabu PO przekonuje, że "Pendolino- kolej szybkich prędkości, na torach pojawi się". "Jeśli miałbym...

 • Sławomir Neumann: Prezydent łamie konstytucję. To uderzenie w podstawy demokracji

  „To, co się dzieje w ostatnich dniach, szczególnie na linii prezydent – PiS, rząd, większość parlamentarna, to jest uderzenie w podstawy demokracji w Polsce. Andrzej Duda powinien przyjąć ślubowanie od trzech sędziów, którym już rozpoczęła się kadencja. Nie robi tego, łamiąc konstytucję” – mówi w Kontrwywiadzie RMF FM szef klubu PO Sławomir Neumann, pytany o zamieszanie wokół Trybunału

Dyskusje na temat: lam