• Informacje na temat:

  lam

Artykuły na temat: lam
 • Carrie Lam nową szefową administracji Hongkongu

  Popierana przez Pekin Carrie Lam została w niedzielę wybrana na nową szefową administracji Hongkongu. Za jej kandydaturą zagłosowało 777 osób z liczącego 1,2 tys. członków komitetu wyborczego.

 • Andrzej Duda łamie konstytucję? Sondaż

  39,8 proc. respondentów uważa, że Andrzej Duda łamie konstytucję - wynika z sondażu SW Research dla portalu rp.pl.

 • Minister zdrowia łamie konstytucję? "Wielki skandal"

  "Minister zdrowia Łukasz Szumowski łamie konstytucję i dzieli środowisko związkowe" - ocenił w środę lider "Solidarności" Piotr Duda, krytykując przepisy dotyczące sposobu prowadzenia negocjacji ze związkami zawodowymi zrzeszającymi pielęgniarki. Rzecznik ministerstwa zapewnia, że resort jest otwarty na rozmowy.

 • Ukraina. Nowak łamie przepisy antykorupcyjne?

  Narodowa Agencja Ukrainy ds. Zapobiegania Korupcji (NAZK) zarzuciła szefowi państwowej agencji drogowej tego kraju Ukrawtodor, b. ministrowi transportu Polski Sławomirowi Nowakowi, że łamie on przepisy związane z walką z korupcją w kierowanej przez siebie agencji.

 • Kaczyński: Tusk łamie elementarne zasady UE

  ​"Donald Tusk - człowiek, który łamie elementarne zasady UE - nie może być przewodniczącym Rady Europejskiej; w żadnym razie nie może liczyć na nasze poparcie i brak naszego sprzeciwu" - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński.

 • ​Rafał Bochenek: Prezes TK łamie prawo

  Prezes Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Rzepliński swoimi działaniami łamie prawo - powiedział we wtorek rzecznik rządu Rafał Bochenek. Wezwał też prezesa TK, "aby wszedł na drogę legalizmu".

 • ​Szczerski: Szczyt UE dotyczący polityki imigracyjnej łamie unijne procedury

  "Szczyt UE poświęcony polityce imigracyjnej łamie unijne procedury i formalne procesy decyzyjne. Ma on spowodować wytworzenie nacisku przed formalnymi rozmowami na ten temat zaplanowanymi przez Radę Europejską" - uważa szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.

 • Trzaskowski chce delegalizacji ONR-u. "Uporczywie łamie Kodeks karny"

  "Składam wniosek do prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry o delegalizację ONR, o rozwiązanie stowarzyszenia ONR w związku z tym, że ta organizacja po raz kolejny uporczywie łamie Kodeks karny" - oświadczył kandydat na prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski. Podkreślił, że w stolicy i w całej Polsce nie ma miejsca na faszyzm.

 • Lewicki: Kim łamie tradycję, spotyka się z największym wrogiem

  "To naprawdę jest wydarzenie historyczne. Nie wolno tego nie doceniać" - stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM amerykanista, prof. Zbigniew Lewicki pytany o spotkanie Donalda Trumpa i Kim Dzong Una. "Kim łamie tradycję rodzinną i państwową, spotyka się z największym wrogiem. Na pewno w Pjongjangu nie wszyscy są szczęśliwi. To jest wielki przywódca w tym momencie" - zauważył gość Roberta Mazurka.

 • Lewicki: Kim łamie tradycję, spotyka się z największym wrogiem

  "To naprawdę jest wydarzenie historyczne. Nie wolno tego nie doceniać" - stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM amerykanista, prof. Zbigniew Lewicki pytany o spotkanie Donalda Trumpa i Kim Dzong Una. "Sceptycyzm, który towarzyszy temu spotkaniu, jest pochodną sceptycyzmu wobec Trumpa. Gdyby tam był prezydent Obama to nikt by nie wątpił w wielki sukces, chociaż byłby dokładnie taki sam przebieg" - dodał. "Kim łamie tradycję rodzinną i państwową, spotyka się z największym wrogiem. Na pewno w...

Zdjęcia na temat: lam
Wideo na temat: lam