• Informacje na temat:

  lam

Artykuły na temat: lam
 • Carrie Lam nową szefową administracji Hongkongu

  Popierana przez Pekin Carrie Lam została w niedzielę wybrana na nową szefową administracji Hongkongu. Za jej kandydaturą zagłosowało 777 osób z liczącego 1,2 tys. członków komitetu wyborczego.

 • Andrzej Duda łamie konstytucję? Sondaż

  39,8 proc. respondentów uważa, że Andrzej Duda łamie konstytucję - wynika z sondażu SW Research dla portalu rp.pl.

 • Ukraina. Nowak łamie przepisy antykorupcyjne?

  Narodowa Agencja Ukrainy ds. Zapobiegania Korupcji (NAZK) zarzuciła szefowi państwowej agencji drogowej tego kraju Ukrawtodor, b. ministrowi transportu Polski Sławomirowi Nowakowi, że łamie on przepisy związane z walką z korupcją w kierowanej przez siebie agencji.

 • Kaczyński: Tusk łamie elementarne zasady UE

  ​"Donald Tusk - człowiek, który łamie elementarne zasady UE - nie może być przewodniczącym Rady Europejskiej; w żadnym razie nie może liczyć na nasze poparcie i brak naszego sprzeciwu" - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński.

 • ​Rafał Bochenek: Prezes TK łamie prawo

  Prezes Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Rzepliński swoimi działaniami łamie prawo - powiedział we wtorek rzecznik rządu Rafał Bochenek. Wezwał też prezesa TK, "aby wszedł na drogę legalizmu".

 • ​Szczerski: Szczyt UE dotyczący polityki imigracyjnej łamie unijne procedury

  "Szczyt UE poświęcony polityce imigracyjnej łamie unijne procedury i formalne procesy decyzyjne. Ma on spowodować wytworzenie nacisku przed formalnymi rozmowami na ten temat zaplanowanymi przez Radę Europejską" - uważa szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.

 • Lewicki: Kim łamie tradycję, spotyka się z największym wrogiem

  "To naprawdę jest wydarzenie historyczne. Nie wolno tego nie doceniać" - stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM amerykanista, prof. Zbigniew Lewicki pytany o spotkanie Donalda Trumpa i Kim Dzong Una. "Kim łamie tradycję rodzinną i państwową, spotyka się z największym wrogiem. Na pewno w Pjongjangu nie wszyscy są szczęśliwi. To jest wielki przywódca w tym momencie" - zauważył gość Roberta Mazurka.

 • Lewicki: Kim łamie tradycję, spotyka się z największym wrogiem

  "To naprawdę jest wydarzenie historyczne. Nie wolno tego nie doceniać" - stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM amerykanista, prof. Zbigniew Lewicki pytany o spotkanie Donalda Trumpa i Kim Dzong Una. "Sceptycyzm, który towarzyszy temu spotkaniu, jest pochodną sceptycyzmu wobec Trumpa. Gdyby tam był prezydent Obama to nikt by nie wątpił w wielki sukces, chociaż byłby dokładnie taki sam przebieg" - dodał. "Kim łamie tradycję rodzinną i państwową, spotyka się z największym wrogiem. Na pewno w...

 • Słowenia łamie prawa unijne?

  Chorwacja poskarżyła się Komisji Europejskiej na swego sąsiada - Słowenię, twierdząc, że słoweńskie zasieki z drutu żyletkowego na granicy, mające pomóc w opanowaniu fali migrantów, stwarzają zagrożenie dla zwierząt.

 • Ambasada RP w Lizbonie podjęła interwencję w związku z publikowaniem przez tygodnik “Expresso" tekstu dotyczącego wystawy prac byłych więźniów Auschwitz. Autorka napisała, że był to obóz koncentracyjny "w Polsce, który działał od 1940 do 1945 r.".

Zdjęcia na temat: lam
Wideo na temat: lam
Dyskusje na temat: lam