• Informacje na temat:

  lamb

Artykuły na temat: lamb
 • Paul Lamb wystąpi w Suwałkach

  W niedzielę przed suwalską publicznością wystąpi grupa Paul Lamb & the King Snakes. Koncert odbędzie się w ramach polskiej trasy koncertowej tego muzyka, określanego często jako "Pierwsza Harmonijka Wielkiej Brytanii".

 • Koncert Paul Lamb & The King Snakes

  Już w najbliższy czwartek koncert brytyjskiego zespołu Paul Lamb & The King Snakes. Impreza odbędzie się 26 listopada o 20.30 w Klubie Muzycznym Verona w Białej Podlaskiej. Cena wejściówki to 35 zł do nabycia w Veronnie.

 • Nie żyje domniemany sprawca wczorajszej strzelaniny w kampusie uniwersyteckim w Stanach Zjednoczonych. Jak informują agencje, Shannon Lamb popełnił samobójstwo.

 • Elektronika o romantycznej twarzy

  Lamb, legendarny brytyjski duet wyrosły na stylistyce bristol sound i trip hopu, wystąpi - po raz pierwszy w Polsce - na deskach warszawskiego klubu Palladium.

 • Zaledwie sześć tygodni po tym, jak zaczęła się uczyć gry na pianinie dwuletnia Lavinia Ramirez dała swój pierwszy koncert. Dziewczynka zagrała interpretację "Mary Had A Little Lamb" Mozarta. Światowi eksperci ogłosili ją najmłodszą gwiazdą fortepianu.

 • Od 15.00 w Spodku wystąpią dzisiaj m.in. Lonnie Brooks oraz Paul Lamb & King Snakes. Z polskich mistrzów bluesa w Katowicach usłyszymy m.in. Irka Dudka, Tadeusza Nalepę, Sławka Wierzcholskiego, Jana "Kyksa" Skrzeka oraz grupę Easy Rider.

 • ...mediów opublikujemy jego zdjęcia i poprosimy obywateli o pomoc w odnalezieniu podejrzanego Shannona Lamba - mówił szef miejscowej policji Charles Bingham. Śledczy podejrzewają, że może być on zamieszany w jeszcze jedno zabójstwo. Według strony internetowej uniwersytetu, Lamb był doktorem w zakresie geografii i nauk społecznych. Po zastrzeleniu profesora kampus natychmiast został zamknięty...

 • Papież Franciszek dostał na urodziny tort ze swoją podobizną

  ...the #Vatican pic.twitter.com/cdogeV3lCb " additional="— Christopher Lamb (@ctrlamb)" date="17 grudnia 2018" user="ctrlamb" /> Co roku mistrz cukiernictwa Francesco Ceravolo z położonej koło Watykanu...

 • Wlk. Brytania: Emerytowana lekarka przepisywała śmiertelne dawki leków?

  ...o nieprawidłowościach.  W 2014 r. minister zdrowia Norman Lamb powołał niezależny zespół i ogłosił rozpoczęcie śledztwa, które pierwotnie miało trwać dwa lata i kosztować około 3,6 miliona funtów...

 • Paraliżujący "nowicjusz", czyli jak otruto byłego szpiega Siergieja Skripala

  ..., czy środków ochrony roślin".  Użycie "Novichoka" dość jednoznacznie wskazuje na zaangażowanie Rosji, bowiem - jak podkreśla John Lamb z Birmingham City University - nikt inny nie umie go produkować. Cała rodzina "Novichoków" została stworzona tak, by zachód o niej nie wiedział i była jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic. Dlaczego w takim razie Rosja zdecydowała się go użyć? Zdaniem Lamba, to...

Dyskusje na temat: lamb