• Informacje na temat:

  lampe

Artykuły na temat: lampe
 • Maciej Lampe odwiedzi Łódź

  Koszykarz reprezentacji Polski Maciej Lampe wolne dwa dni, które zawodnicy otrzymali od trenera Muliego Katzurina, spędzi w rodzinnej Łodzi. Odwiedzi babcię i odbierze nowy paszport, który czeka na niego od dłuższego czasu.

 • Akcja w kopalni Zofiówka. "Odebraliśmy sygnały z lamp"

  Ratownicy, od soboty poszukujący pod ziemią trzech górników zaginionych po wstrząsie w kopalni Zofiówka, podczas penetracji wyrobiska odebrali sygnał radiowy, emitowany przez nadajnik umieszczony w lampie któregoś z poszukiwanych górników. Trwa penetrowanie wyrobisk.

 • Merkel otrzymała w Asyżu Lampę Pokoju Świętego Franciszka

  Uznanie dla zasług polskiej Solidarności i hołd dla świętego Jana Pawła II wyraziła kanclerz Niemiec Angela Merkel odbierając w Asyżu w sobotę Lampę Pokoju Świętego Franciszka, nagrodę przyznaną jej przez franciszkanów.

 • Przerwa w posiedzeniu komisji weryfikacyjnej. Powodem… lampa

  Nagła przerwa w posiedzeniu komisji weryfikacyjnej do spraw warszawskiej reprywatyzacji. To drugi dzień przesłuchań dotyczących kamienicy przy ulicy Noakowskiego 16, w której udziały mieli mąż i córka prezydent Warszawy. Powodem tego zamieszania była spora lampa na suficie, która wyglądała jakby miała się zaraz urwać.

 • Domowy sposób na paznokcie hybrydowe? Lampa UV!

  Wizyty u kosmetyczki często kończą się przyjemnym widokiem pięknie zrobionych paznokci oraz uczuciem, zdecydowanie mniej przyjemnym, pustego portfela, bo choć jakość usług jest wysoka, to ich cena często zwala z nóg. Dlatego wiele z nas jak może szuka oszczędności, ogranicza wyjścia i często w konsekwencji zaniedbuje swoje paznokcie. Tymczasem pojawia się rozwiązanie, które może zrewolucjonizować Twoją paznokciową codzienność. Oto specjalna lampa UV do żeli i hybryd. Pomaluj się sama!

 • ​Akcja w kopalni Zofiówka. Sygnał z nadajnika w lampie

  Jak wynika z najnowszych doniesień, ratownicy, od soboty poszukujący pod ziemią trzech górników zaginionych po wstrząsie w kopalni Zofiówka, podczas penetracji wyrobiska odebrali sygnał radiowy, emitowany przez nadajnik umieszczony w lampie któregoś z poszukiwanych górników. Trwa penetrowanie wyrobisk.

 • Wjechał w lampę

  38-letni mieszkaniec Jędrzejowa (Świętokrzyskie) uderzył w lampę oświetleniową na ul. Przypkowskiego.

 • Pomyliła biegi i uderzyła w... lampę

  W Tarnowie na osiedlowym parkingu kobieta kierująca citroenem C2 przejechała przez pas zieleni, krzaki i uderzył w lampę. Całą scenę zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu. Najpewniej kierująca autem pomyliła biegi i zamiast wstecznego wrzuciła jedynkę.

 • Lampa chanukowa w Sejmie. "Rzeczy z pozoru niemożliwe mogą się zdarzyć"

  Wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek oraz przedstawiciele społeczności żydowskiej w Polsce zapalili w holu głównym Sejmu lampę chanukową z okazji żydowskiego Święta Świateł. Mazurek podkreśliła, że święto Chanuki jest ściśle związane z historią narodu żydowskiego. "Głosi prawdę, że nikt nikogo nie powinien zmuszać do porzucenia swych obyczajów, tradycji i wiary. Rozgłasza wieść o cudzie i pozwala wierzyć, że rzeczy z pozoru niemożliwe mogą się zdarzyć” – mówiła.

 • Lampa, która synchronizuje się ze słońcem

  Narzekacie na brak słońca? Weźcie je do domu. Wynalazcy z Los Angeles stworzyli specjalną lampę, która to umożliwia.

Zdjęcia na temat: lampe
 • Muzeum Diabła Polskiego w Warszawie
Wideo na temat: lampe
Dyskusje na temat: lampe