• Informacje na temat:

  lancaster

Artykuły na temat: lancaster
 • Wielka Brytania: Mobilizacja rezerwistów w związku z brexitem

  Brytyjski wiceminister obrony Mark Lancaster poinformował w czwartek parlament o wydaniu decyzji pozwalającej rządowi na mobilizację rezerwistów w celu wspierania administracji państwowej w razie bezumownego wyjścia kraju z Unii Europejskiej.

 • Z budowy skradziono 320 kg dynamitu. Nagroda za pomoc w schwytaniu sprawcy

  ...​10 tysięcy dolarów nagrody otrzyma osoba, której informacje pomogą w odnalezieniu skradzionych materiałów wybuchowych. W weekend z terenu budowy w hrabstwie Lancaster w Pensylwanii nieznani sprawcy ukradli niemal 320 kg dynamitu i 400 zapalników.

 • Polska i Wielka Brytania podpiszą układ obronny? "Liczymy na to"

  ...​Brytyjski wiceminister obrony Mark Lancaster powiedział w rozmowie z PAP, że spodziewa się podpisania przed końcem roku polsko-brytyjskiego traktatu o relacjach obronnych. "To podkreśla, że nasza relacja z Polską będzie się nadal rozwijać" - powiedział. Lancaster przyleciał do Polski we wtorek, a w środę spotka się z wiceministrem obrony narodowej Tomaszem Szatkowskim i pojedzie do siedziby...

 • Pilot i chłopiec zginęli w zderzeniu dwóch samolotów

  Zderzenie dwóch małych samolotów koło miejscowości Lancaster, na zachodzie stanu Nowy Jork. Zginęły dwie osoby, w tym dziecko.

 • Nastolatek uratował siostrę przed porywaczem

  ...13-letni chłopiec został bohaterem położonego w Kalifornii miasta Lancaster. W sobotę nastolatek uratował swoją czteroletnią siostrzyczkę, którą sprzed domu próbował uprowadzić porywacz.

 • Fotoreporter Patrick Lancaster nagrał moment, w którym o mały włos nie został trafiony kulą snajpera w miejscowości Nikiszino we wschodniej Ukrainie.

 • Dwie osoby, w tym dziecko, zginęły w sobotę w rezultacie zderzenia dwóch małych samolotów koło miejscowości Lancaster, na zachodzie stanu Nowy Jork - poinformowały władze stanowe.

 • Silny wybuch. Zawalił się dom, pięć kolejnych uszkodzonych

  Jeden dom zawalił się, a 5 kolejnych zostało poważnie uszkodzonych w wyniku silnego wybuchu w amerykańskim Lancaster County w Południowej Karolinie.

 • Tę blokadę ekranu w Androidzie łatwo złamać

  Uwaga właściciele smartfonów z systemem Android. Chińscy i brytyjscy naukowcy dowodzą, że bardzo popularny system ich zabezpieczeń można łatwo złamać. Chodzi o blokadę ekranu wymagającą rysowania wzoru łączącego kilka punktów. Badacze z Lancaster University, Northwest University w Chinach i University of Bath pokazali, że można ją złamać nie zaglądając użytkownikowi przez ramię, nie widząc ekranu...

 • Sensacyjne znalezisko na Bałtyku

  Rybacy ze Świnoujścia wyciągnęli z wody fragment samolotu. Wszystko wskazuje na to, że to prawdopodobnie skrzydło alianckiej maszyny wielkością zbliżonej do bombowca zbliżonego wielkością i konstrukcją do Avro 683 Lancaster.

Zdjęcia na temat: lancaster