• Informacje na temat:

  lange

Artykuły na temat: lange
 • Od dziś w galerii Akwarela w katowickim Pałacu Młodzieży oglądać można wystawę zatytułowaną " Lange - ojciec i syn ".

 • "Nasz Dziennik": Marksista na piedestale

  Ulice w wielu miastach Polski, szkoły i aula w PAN nadal noszą nazwę komunistycznego działacza, oskarżanego o współpracę z NKWD marksistowskiego ekonomisty Oskara Langego - pisze "Nasz Dziennik".

 • Festiwal Camerimage rozpoczął się w Bydgoszczy. "Przygotowaliśmy bogaty, inspirujący program”

  ...24. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage rozpoczął się w sobotę w Bydgoszczy. W czasie gali otwarcia nagrody specjalne otrzymali amerykańska aktorka Jessica Lange i kanadyjski producent filmowy Robert Lanos.

 • Wiek to tylko liczba! 85-letni Japończyk ukończył Ironmana

  Niesamowity Japończyk znowu zaskakuje. 85-letni Hiromu Inada właśnie ukończył swoje kolejne zawody triathlonowe Ironmana. To najstarszy aktywny zawodnik uprawiający ten sport. Zawody z nowym rekordem świata wygrał Niemiec - Patrick Lange.

 • Eksplozje na trasie autokaru Borussii. Jest postępowanie dot. próby zabójstwa

  Szef policji w Dortmundzie Gregor Lange poinformował, że eksplozje ładunków wybuchowych w pobliżu autokaru Borussii Dortmund były "celowym atakiem na drużynę". Znaleziono pismo, którego autorzy przejmują odpowiedzialność za ten czyn – nie ujawniono jednak żadnych szczegółów dot. tego dokumentu. "Prokuratura wdrożyła postępowanie w związku z podejrzeniem o próbę zabójstwa" – poinformowała...

 • Nie masz na nic siły? Odpocznij od zmęczenia!

  Niemal dwie trzecie Polaków odczuwa permanentne zmęczenie. Co ósmy z nas czuje się zmęczony już po przebudzeniu! Niestety, nie umiemy sobie z tym radzić. Bagatelizujemy sygnały typu "Zrób coś ze swoim życiem, ja już dłużej nie dam rady!”, które wysyła nam ciało - mówi Elżbieta Lange, psychodietetyk i coach zdrowia.

 • Wybuchy na trasie autokaru piłkarzy Borussii Dortmund. Ustalenia policji

  Eksplozje ładunków wybuchowych w pobliżu autokaru Borussii Dortmund były "celowym atakiem na drużynę BVB" - poinformował szef policji w Dortmundzie Gregor Lange. Jeden z zawodników został poważnie ranny i trafił do szpitala. Przedstawicielka prokuratury Sandra Luecke ujawniła, że w pobliżu miejsca, gdzie ukryte były ładunki, znaleziono pismo, którego autorzy przejmują odpowiedzialność za atak. Do...

 • Wojewoda przyjął ambasadora Austrii

  Z oficjalną wizytą w Olsztynie przebywał ambasador Austrii Alfred Lange, z którym spotkał się wojewoda warmińsko-mazurski Marian Podziewski. Ambasadorowi towarzyszył Ernst Kopp radca handlowy z Ambasady Austrii.

 • Nowy Sącz: Małaszyński wręczał nagrody

  Pięcioro uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Oskara Langego w Nowym Sączu: Kinga Łukasik i Katarzyna Pajor z IV f oraz Szymon Grodny, Kamil Machałowski i Michał Świerczek z 3A LO odebrało pierwszą nagrodę w Ogólnopolskim Festiwalu Przedsiębiorczości organizowanym przez NBP pod hasłem "Inwestuj mądrze".

 • Politolog Nico Lange, szef ukraińskiego biura niemieckiej Fundacji im. Konrada Adenauera, ponad osiem godzin spędził wczoraj na lotnisku w Kijowie, ponieważ nie chciano wpuścić go na Ukrainę - informuje agencja dpa. Kilka dni wcześniej Lange krytycznie wypowiadał się o sytuacji politycznej na Ukrainie.

Zdjęcia na temat: lange