• Informacje na temat:

  langer

Artykuły na temat: langer
 • Mszą świętą w cieszyńskim kościele św. Elżbiety rozpoczęły się uroczystości ponownego pogrzebu pułkownika Gwido Karola Langera, wieloletniego szefa polskiego Biura Szyfrów i współtwórcy złamania szyfrów Enigmy. Spocznie w Cieszynie, skąd wywodzi się jego rodzina.

 • Wernisaż wystawy Martina Langera

  Ciasne uliczki, zniszczone domy i opuszczone fabryki czyli śląskie klimaty w obiektywie Martina Langera. W Bytomskim Centrum Kultury otwarto wystawę "BYć TOMem życia" składającą sie z 24 prac artysty, które pokazują życie miasta.

 • Prof. Jerzy Langer, kierownik Pracowni Fizykochemii Materiałów i Nanotechnologii Wydziału Chemii Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu o przyznaniu Nagrody Nobla Andre Gaimowi i Konstantinovi Novoselovowi za wyizolowanie grafenu:

 • Przyznanie tegorocznej nagrody Nobla z fizyki jest bardzo ważne m.in. dla telekomunikacji. Bez tych odkryć nie moglibyśmy rozmawiać telefonicznie na taką skalę jak teraz - powiedział prof. Jerzy Langer, kierownik Pracowni Fizykochemii Materiałów i Nanotechnologii Wydziału Chemii Uniwersytetu Adama Mickiewicza.

 • Niemiecka aktorka oskarża Romana Polańskiego o gwałt

  ...61-letnia Niemka Renate Langer, była modelka i aktorka, oskarżyła Romana Polańskiego o napaść seksualną, której miał dokonać 45 lat temu w swoim domu w Gstaad. Langer złożyła skargę w zeszłym tygodniu na posterunku policji w Sankt Gallen w Szwajcarii. Twierdzi, że reżyser zgwałcił ją w lutym 1972 roku.

 • Była modelka: Polański zgwałcił mnie 45 lat temu. Prokuratura: Nie będzie śledztwa

  Prokuratura w Bernie poinformowała, że nie będzie prowadziła śledztwa w sprawie oskarżenia Romana Polańskiego przez 61-letnią obecnie Niemkę Renate Langer, byłą modelkę i aktorkę. Kobieta twierdzi, że reżyser zgwałcił ją 45 lat temu.

 • Była aktorka oskarża Romana Polańskiego. Szwajcarska prokuratura odmawia wszczęcia śledztwa

  Prokuratura w Bernie poinformowała w środę, że nie będzie prowadziła śledztwa w sprawie oskarżeń Renate Langer. 61-letnia obecnie Niemka, była modelkę i aktorka zarzuciła Romanowi Polańskiemu, że zgwałcił ją 45 lat temu.

 • Wrocław i Budapeszt są najpoważniejszymi kandydatami do ulokowania Europejskiego Instytutu Technologicznego (EIT) - uważa prof. Jerzy Langer.

 • Napięta sytuacja w GKS Jastrzębie

  Piłkarze pierwszoligowego GKS Jastrzębie w związku z zaległościami finansowymi odmówili treningów. Zdaniem prezesa klubu Joachima Langera sytuacja GKS jest bardzo trudna. Na czwartek zaplanowano spotkanie przedstawicieli klubu z prezydentem miasta.

 • Ellen Langer, psycholog z Uniwersytetu Harvarda, postanowiła zbadać relacje, jakie zachodzą pomiędzy naszym umysłem, a naszym ciałem. Chciała sprawdzić czy to, w jaki sposób człowiek postrzega swoją aktywność fizyczną wpływa na to, jak jego ciało wygląda. Langer, autorka wielu ważnych i prowokacyjnych studiów, przyjrzała się pokojówkom.

Zdjęcia na temat: langer
Dyskusje na temat: langer