• Informacje na temat:

  langner

Artykuły na temat: langner
 • Misja polskich strażaków w Szwecji. Nowe informacje

  ..."Pierwsi mieszkańcy wrócili do ewakuowanej wcześniej miejscowości Karbole. Prowadzimy dogaszanie pożaru" - poinformował dowódca polskich strażaków w Szwecji mł. brygadier Michał Langner z KG PSP.

 • Polscy strażacy w Szwecji: Pogoda zaczyna nam sprzyjać

  Pogoda zaczyna nam sprzyjać, prognoza na najbliższe dni jest bardzo optymistyczna - mówi dowódca polskich strażaków w Szwecji mł. brygadier Michał Langner z KG PSP. W sobotę wszyscy strażacy z polskiej grupy będą gasić pożar w rejonie miejscowości Karbole.

 • Polscy strażacy w Szwecji: Jest bardzo źle jeśli chodzi o sytuację pogodową

  Musimy się przygotować na to, że będą wybuchały kolejne ogniska pożarów - mówi dowódca polskich strażaków w Szwecji mł. brygadier Michał Langner z KG PSP. Według ostatnich prognoz w najbliższych dniach w rejonie działań Polaków ma być ponad 30 stopni Celsjusza.

 • Polscy strażacy w Szwecji: W piątek uroczyste pożegnanie, szykujemy się do wyjazdu

  W piątek będziemy mieli uroczyste spotkanie w bazie operacji, które organizuje dla nas strona szwedzka. Szykujemy się do wyjazdu w sobotę rano - poinformował dowódca polskich strażaków w Szwecji mł. brygadier Michał Langner z KG PSP.

 • Polscy strażacy w Szwecji: Budujemy linię obrony przed ogniem

  Przygotowujemy się do zbudowania linii obrony przed frontem pożaru około 50 km od naszej bazy – mówi PAP dowódca polskich strażaków w Szwecji mł. brygadier Michał Langner z KG PSP. W części miejsc, gdzie pracują Polacy, występują pożary podpowierzchniowe.

 • ​Polscy strażacy w Szwecji: Budujemy linię obrony

  ..."Przygotowujemy się do zbudowania linii obrony przed frontem pożaru około 50 km od naszej bazy" - powiedział dowódca polskich strażaków w Szwecji mł. brygadier Michał Langner. W części miejsc, gdzie pracują Polacy, występują pożary podpowierzchniowe.

 • Polscy strażacy w Szwecji: Sytuacja została opanowana, jesteśmy w drodze do domu

  Sytuacja w sektorze, w którym pracowaliśmy została opanowana i wydaje się stabilna; jesteśmy w drodze do domu - poinformował PAP dowódca polskich strażaków w Szwecji mł. brygadier Michał Langner z KG PSP. Strażacy dotrą do Świnoujścia w poniedziałek rano.

 • Polscy strażacy w Szwecji: Pożar został opanowany

  Pożar został opanowany; w chwili obecnej przechodzimy do ataku - powiedział w niedzielę dowódca polskich strażaków w Szwecji mł. brygadier Michał Langner z KG PSP. Obecnie strażacy dogaszają pojedyncze ogniska pożaru, ale oceniają, że sytuacja zostanie w ciągu dwóch dni zostanie całkowicie opanowana.

 • Polscy strażacy w Szwecji: Prognoza jest bardzo optymistyczna

  ..."Pogoda zaczyna nam sprzyjać, prognoza na najbliższe dni jest bardzo optymistyczna" - powiedział w piątek PAP dowódca polskich strażaków w Szwecji, mł. brygadier Michał Langner z KG PSP. Według optymistycznych hipotez, deszcz mógłby całkowicie ugasić pożar w rejonie miejscowości Karbole, gdzie w sobotę zostaną przetransportowani wszyscy strażacy z polskiej grupy.

 • Polscy strażacy w Szwecji: Pożar został opanowany. Przechodzimy do ataku

  Pożar został opanowany; w chwili obecnej przechodzimy do ataku - powiedział w niedzielę PAP dowódca polskich strażaków w Szwecji mł. brygadier Michał Langner z KG PSP. Obecnie strażacy dogaszają pojedyncze ogniska pożaru, ale oceniają, że sytuacja zostanie w ciągu dwóch dni zostanie całkowicie opanowana.

Dyskusje na temat: langner