• Informacje na temat:

  laskowski

Artykuły na temat: laskowski
 • Laskowski: 23 lipca Gersdorf powinna być w pracy

  W poniedziałek, 23 lipca, sędzia Małgorzata Gersdorf powinna być w pracy - poinformował rzecznik Sądu Najwyższego Michał Laskowski. Jak wyjaśnił, do czwartku włącznie prof. Gersdorf korzysta z urlopu, natomiast w piątek wygłosi referat na temat rządów prawa w Karlsruhe.

 • Laskowski: Nadzwyczajne posiedzenie Zgromadzenia Ogólnego Sędziów SN

  ..."16 maja odbędzie się nadzwyczajne posiedzenie Zgromadzenia Ogólnego Sędziów Sądu Najwyższego, poświęcone sytuacji wymiaru sprawiedliwości w Polsce" - poinformował w środę rzecznik prasowy SN sędzia Michał Laskowski.

 • Laskowski: Wyroki polskich sądów mogą nie być respektowane w Europie

  Jeśli Polska będzie ignorować orzeczenie TSUE i to co mówi Unia Europejska, to istnieje niebezpieczeństwo, że wyroki polskich sądów nie będą respektowane w Europie - ocenił w środę rzecznik Sądu Najwyższego sędzia Michał Laskowski.

 • ​Laskowski o ewentualnym rozszerzeniu kompetencji SN: Może być użyteczne

  Rozszerzenia kompetencji SN o możliwość merytorycznego rozpoznania sprawy może być użytecznym narzędziem; jak będą szczegóły, warto się zastanowić - powiedział rzecznik SN Michał Laskowski odnosząc się do informacji, że prezydent to rozważa.

 • Sędzia Laskowski: Przesłanie odwołań sędziów do SN to obowiązek KRS

  ..."Przesłanie odwołań trojga sędziów Sądu Najwyższego od negatywnego zaopiniowania ich oświadczeń o woli dalszego orzekania to prawny obowiązek KRS i to bez względu na merytoryczną ocenę ich treści" - podkreślił w poniedziałek rzecznik SN sędzia Michał Laskowski.

 • Jan Laskowski nie żyje

  Wybitny autor zdjęć filmowych Jan Laskowski zmarł 8 grudnia 2014 w Warszawie. Miał 86 lat. Współpracował z reżyserami tej rangi, co Jerzy Kawalerowicz, Tadeusz Konwicki, Janusz Morgenstern, czy Jerzy Skolimowski.

 • Laskowski w RMF FM: Gersdorf może opuścić budynek Sądu Najwyższego

  ..."Przy tym tempie już w przyszłym tygodniu możemy mieć sędziów Sądu Najwyższego z nowego naboru. Przypuszczam, że wśród nich będzie osoba, której prezydent powierzy kierowanie Sądem Najwyższym” – mówi w rozmowie z reporterem RMF FM Patrykiem Michalskim rzecznik Sądu Najwyższego Michał Laskowski. Sędzia przypuszcza, że jeśli tak się stanie to "pani prezes Gersdorf opuści budynek sądu, bo zostanie...

 • Józef Laskowski, dotychczasowy wójt gminy Wiżajny (podlaskie), wygrał w wyborach i będzie sprawował drugą kadencję. Laskowski uzyskał 625 głosów a jego konkurent Jacek Pietrukiewicz 618 głosów - poinformowano w suwalskiej delegaturze Krajowego Biura Wyborczego.

 • Janiszak i Laskowska mistrzami Legnicy

  Jan Janiszak i Małgorzata Laskowska zostali amatorskimi mistrzami Legnicy w tenisie ziemnym. Turniej na kortach przy ul. Bielańskiej trwał dwa dni.

 • ...wszyscy przeżywamy w Europie, z polityką państw produkujących ropę naftową i zorganizowanych w tzw. OPEC. Barbara Górska : Panie ambasadorze, Witold Laskowski obserwował rosyjską gospodarkę z bliska przez(...) Ukrainy? Jakie niebezpieczeństwa wiążą się dla nas z tym projektem? Witold Laskowski : Dla nas te projekty nie wiążą się z żadnym większym niebezpieczeństwem. Mówiono kiedyś co prawda o strategicznych...

Zdjęcia na temat: laskowski