• Informacje na temat:

  laskowski

Artykuły na temat: laskowski
 • Laskowski: Nadzwyczajne posiedzenie Zgromadzenia Ogólnego Sędziów SN

  ..."16 maja odbędzie się nadzwyczajne posiedzenie Zgromadzenia Ogólnego Sędziów Sądu Najwyższego, poświęcone sytuacji wymiaru sprawiedliwości w Polsce" - poinformował w środę rzecznik prasowy SN sędzia Michał Laskowski.

 • ​Laskowski o ewentualnym rozszerzeniu kompetencji SN: Może być użyteczne

  Rozszerzenia kompetencji SN o możliwość merytorycznego rozpoznania sprawy może być użytecznym narzędziem; jak będą szczegóły, warto się zastanowić - powiedział rzecznik SN Michał Laskowski odnosząc się do informacji, że prezydent to rozważa.

 • Jan Laskowski nie żyje

  Wybitny autor zdjęć filmowych Jan Laskowski zmarł 8 grudnia 2014 w Warszawie. Miał 86 lat. Współpracował z reżyserami tej rangi, co Jerzy Kawalerowicz, Tadeusz Konwicki, Janusz Morgenstern, czy Jerzy Skolimowski.

 • Józef Laskowski, dotychczasowy wójt gminy Wiżajny (podlaskie), wygrał w wyborach i będzie sprawował drugą kadencję. Laskowski uzyskał 625 głosów a jego konkurent Jacek Pietrukiewicz 618 głosów - poinformowano w suwalskiej delegaturze Krajowego Biura Wyborczego.

 • Janiszak i Laskowska mistrzami Legnicy

  Jan Janiszak i Małgorzata Laskowska zostali amatorskimi mistrzami Legnicy w tenisie ziemnym. Turniej na kortach przy ul. Bielańskiej trwał dwa dni.

 • ...wszyscy przeżywamy w Europie, z polityką państw produkujących ropę naftową i zorganizowanych w tzw. OPEC. Barbara Górska : Panie ambasadorze, Witold Laskowski obserwował rosyjską gospodarkę z bliska przez(...) Ukrainy? Jakie niebezpieczeństwa wiążą się dla nas z tym projektem? Witold Laskowski : Dla nas te projekty nie wiążą się z żadnym większym niebezpieczeństwem. Mówiono kiedyś co prawda o strategicznych...

 • Rzecznik SN wyjaśnia odmowę udzielenia pytania prawnego

  Sąd Najwyższy odmówił odpowiedzi na pytanie prawne ws. umocowania Julii Przyłębskiej, bo nie zostały spełnione warunki prawne jej udzielenia - wyjaśnił rzecznik SN sędzia Michał Laskowski. Pytany, o to, czy jest to "unik" Sądu Najwyższego, sędzia Laskowski odparł, że SN "orzeka w oparciu o przepisy prawa i nie może stosować różnych reguł w odniesieniu do różnych postępowań" oraz "dba o ład prawny".

 • Rzecznik SN: Nie ma podstaw do kwestionowania procedury wyboru Gersdorf

  Nie ma żadnych podstaw do kwestionowania prawidłowości wyboru i powołania na stanowisko I prezesa Sądu Najwyższego sędzi Małgorzaty Gersdorf - oświadczył w czwartek rzecznik Sądu Najwyższego sędzia Michał Laskowski.

 • Rzecznik SN: Projekt prezydenta bardziej odpowiada standardom niż poprzedni

  Projekt prezydenta Andrzeja Dudy o Sądzie Najwyższym bardziej odpowiada regułom państwa prawa niż poprzedni, zawetowany przez prezydenta - ocenił rzecznik SN sędzia Michał Laskowski.

 • Rzecznik SN odcina się od Pierwszej Prezes SN

  ..."To był błąd, to chyba nie było szczęśliwe rozwiązanie" - powiedział rzecznik Sądu Najwyższego Michał Laskowski o projekcie nowelizacji ustawy o Sądzie Najwyższym autorstwa Małgorzaty Gersdorf, I Prezes SN.

Zdjęcia na temat: laskowski
Wideo na temat: laskowski
Dyskusje na temat: laskowski