• Informacje na temat:

  lasocki

Artykuły na temat: lasocki
 • ​Dariusz Lasocki przewodniczącym nowej Rady Nadzorczej TVP

  Dariusz Lasocki został wybrany na nowego przewodniczącego nowej Rady Nadzorczej TVP - poinformowało w sobotę Centrum Informacyjne TVP. Na jego zastępcę wybrano Przemysława Tejkowskiego. Oprócz Lasockiego i Tejkowskiego w nowej Radzie Nadzorczej Telewizji Polskiej zasiada również Radosław Włoszek.

 • Prof. Lasocki: Katastrofa w Nepalu musiała nastąpić

  Katastrofa, do jakiej doszło w Nepalu, musiała nastąpić. Nie było tylko wiadomo, kiedy dokładnie stanie się faktem - ocenia w rozmowie z Interią prof. dr hab. Stanisław Lasocki, kierownik Zakładu Sejsmologii w Instytucie Geofizyki Polskiej Akademii Nauk. - Kluczem do ochrony ludzi i ich dobytku przed trzęsieniami ziemi jest budownictwo antysejsmiczne - dodaje.

 • Pomysł na prezent pierwszokomunijny - biżuteria

  Zakłady jubilerskie mają coraz więcej pracy w związku z Pierwszą Komunią. Choć chętniej kupujemy dzieciom biżuterię, to w porównaniu z poprzednimi latami jest ona znacznie dyskretniejsza - przekonuje Jakub Lasocki, prezes jednej z firm jubilerskich.

 • Jesteś kierowcą? Te ćwiczenia powinny cię zainteresować!

  Jesteś kierowcą i spędzasz długie godziny w samochodzie? Po pracy masz problemy z kręgosłupem i nogami? Zobacz jak możesz temu zaradzić. Proste i skuteczne ćwiczenia dla kierowców pokazuje fizjoterapeuta Maciej Lasocki.

 • Jak się nie garbić?

  Podczas naszej pracy często siedzimy w niewygodnej pozycji, nie mamy okazji do regularnego ruchu, a to wszystko sprzyja garbieniu się. Jakimi ćwiczeniami wzmocnić odpowiednio plecy i zapobiec zaokrąglaniu się pleców? Pokazuje fizjoterapeuta Maciej Lasocki.

 • Nie lekceważ bólu w krzyżu. Zobacz, jak się go pozbyć!

  Ból krzyża często doskwiera osobom, które prowadza siedzący tryb życia. Nie lekceważmy tej dolegliwości, bo może ona później prowadzić do wielu poważniejszych schorzeń. Nasz reporter Piotr Bułakowski o dolegliwościach z kręgosłupem rozmawiał z fizjoterapeutą Maciejem Lasockim.

 • Co kupić za rekordową wygraną w Lotto? Zapytaliśmy eksperta

  Jak wydać ponad 36 milionów złotych? Najlepiej kupić diamenty – radzi Jakub Lasocki, szef firmy jubilerskiej Red Rubin. Drogie kamienie zwiększają w czasie swoją wartość i co ważne. Mają też inne zalety, o których opowiedział nam ekspert.

 • Jak poprawić stan swojego kręgosłupa? Ćwiczeniami!

  Siedzący tryb życia i długotrwałe przebywanie w niewygodnej pozycji – to najczęstsze przyczyny bólu kręgosłupa. Często ból pleców jest przez nas lekceważony i nie jesteśmy przyzwyczajeni, żeby z tego typu bólami chodzić do lekarza. Jednak o swoje plecy możemy zadbać sami! Ćwiczenia poleca fizjoterapeuta Maciej Lasocki.

 • Powołano rady nadzorcze TVP i Polskiego Radia

  Minister skarbu państwa Dawid Jackiewicz powołał nowe rady nadzorcze Telewizji Polskiej oraz Polskiego Radia. W skład rady TVP weszli: Przemysław Tejkowski, Radosław Włoszek i Dariusz Lasocki, a rady PR: Artur Kubaj, Zbigniew Hajłasz i Maciej Jankiewicz - poinformował rzecznik MSP.

 • Ziemia w Nepalu się nie uspokoi. "Pierwsze 2 tygodnie najbardziej dramatyczne"

  Kolejne w ostatnich tygodniach trzęsienie ziemi nawiedziło Nepal. Jak twierdzi prof. Stanisław Lasocki z Instytutu Geofizyki PAN, ziemia w tamtym rejonie w najbliższym czasie się nie uspokoi. Jak dodaje ekspert, "pierwsze dwa tygodnie są najbardziej dramatyczne". "Później sytuacja się uspokaja, jednak zależnie od tego, jaki jest wstrząs główny, to te aftershocki potrafią trwać miesiące, a nawet...

Wideo na temat: lasocki
Dyskusje na temat: lasocki