• Informacje na temat:

  laweta

Artykuły na temat: laweta
 • Pomorskie: 4 kg marihuany i haszyszu na lawecie

  Władysławowie. W gminie Łęczyce (powiat wejherowski) została zatrzymana laweta, na której przewożono z Hiszpanii uszkodzone auto. Lawetą jechali 38-letni mężczyzna i 17-latka. Uszkodzony pojazd został...

 • Wielkopolskie: Laweta z nowymi autami stanęła w płomieniach

  Laweta przewoziła nowe samochody do Niemiec. Kilka z nich spłonęło doszczętnie przed przyjazdem straży pożarnej. Wstępnie ustalono, że ogień pojawił się od pękniętej i rozgrzanej opony lawety.  Funkcjonariusze ITD pobrali dane z tachografu cyfrowego pojazdu. Kontrola szybko wykazała nierejestrowanie zapisu przez to urządzenie. Kierowca przyznał, że przez 25 kilometrów jechał z magnesem...

 • Tychy: Przewróciła się laweta wioząca samochody. Auta spadły na jezdnię

  Zablokowana jest krajowa "jedynka" w Tychach w kierunku Bielska-Białej. Na drodze przewróciła się laweta wioząca samochody. Kilka aut spadło na jezdnię. Informację o zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM. Krajowa "jedynka" ma być zablokowana co najmniej do 11. Jak wynika z informacji reporterki RMF FM Anny Kropaczek, kierowca lawety był nietrzeźwy.

 • Stalowa Wola: Pociąg najechał na lawetę

  Pociąg relacji Rzeszów - Hel najechał na lawetę w Stalowej Woli. Informację i zdjęcia z miejsca wypadku dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

 • Gdy laweta zjechała na przeciwny pas ruchu, kierowca TIR-a próbował uciec do rowu. Niestety to mu się nie udało i doszło do zderzenia. Kierowca lawety zmarł na miejscu. Korków w tym miejscu nie ma zbyt dużych, bo policjanci zorganizowali ruch. Ale na całkowite udrożnienie szosy kierowcy będą musieli poczekać jeszcze około półtorej godziny. Andrzej Piedziewicz...

 • Krakowscy policjanci zatrzymali siedmiu mężczyzn podejrzanych o kradzieże samochodów. Auta znikały w dzień z osiedlowych parkingów wywożone lawetą, potem były rozkładane na części - powiedział PAP rzecznik małopolskiej policji Dariusz Nowak.

 • Do poważnie wyglądającego wypadku doszło na jednej z autostrad w stanie Kansas. Jadący prawym pasem jeep wjechał w stojącą na poboczu lawetę, wzleciał w powietrze i wylądował na boku. W wypadku nikt nie ucierpiał.

 • Kierowca samochodu ciężarowego, który przewoził ważącą 18 ton lokomotywę miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. Zatrzymali go policjanci z Bolesławca (Dolnośląskie).

 • Cztery skradzione w Norwegii samochody przewozili na lawecie dwaj Litwini, zatrzymani przez Straż Graniczną do kontroli w Augustowie (woj. podlaskie). Cudzoziemców i samochody SG przekazała w ręce augustowskiej policji.

 • Skradzioną w Krakowie lawetę z dwoma nowymi samochodami znaleźli policjanci z KPP w Brzesku w garażu miejscowości Dąbrówka Morska (gm. Szczurowa, woj. małopolskie) - poinformował rzecznik małopolskiej policji Dariusz Nowak.

Zdjęcia na temat: laweta
Wideo na temat: laweta
 • Kierowca wiózł dom na lawecie z lokatorem…na dachu. Dostali mandat.

  Niecodzienną usługę transportową świadczono na drodze wojewódzkiej w Mszanie Górnej, gdzie kierowca samochodu ciężarowego na przyczepie ciągnął budynek gospodarczy. Na dachu budynku jechał lokator, który podnosił przewody przebiegające nad drogą. Kierowcę i lokatora zatrzymała policja. Jak informuje rzecznik małopolskiej policji Mariusz Ciarka, kierujący samochodem ciężarowym został ukarany mandatem w wysokości 1000 zł, dodatkowo nakazano zdjęcie budynku z przyczepy.

 • Tragiczny wypadek w Pomorskiem, są zabici i ranni

  Cztery osoby zginęły, a trzy zostały ranne w wypadku na drodze krajowej nr 22 między Malborkiem a Gnojewem w Pomorskie. Dwa samochody osobowe i laweta zdarzyły się na skrzyżowaniu prowadzącym na Miłoradz. Wśród ofiar śmiertelnych jest dziecko.

 • Łódź: Zaparkował na torach tramwajowych

  W Łodzi kierowca nie chciał wjechać w zaspę i zatrzymał pojazd na torach tramwajowych. W ten sposób zatrzymał ruch na ponad godzinę. Źle zaparkowane auto odholowała laweta. Policja szuka jego właściciela.