• Informacje na temat:

  lawrence

Artykuły na temat: lawrence
 • Jennifer Lawrence chce odpocząć od aktorstwa

  Jennifer Lawrence chce odpocząć od aktorstwa. Gwiazda ma ochotę trochę zwolnić i wyjechać na farmę do Kentucky.

 • Lawrence Korb: Polska prymusem w NATO

  Polska staje się najważniejszym po Niemcach krajem NATO w Europie - uważa były podsekretarz stanu w Pentagonie, obecnie ekspert liberalnego think-tanku Center for American Progress w Waszyngtonie, Lawrence Korb.W rozmowie z PAP podkreśla on, że na zbliżającym się szczycie sojuszu w Warszawie europejskie kraje NATO powinny potwierdzić plany zwiększenia swych budżetów wojskowych, aby osłabić...

 • Lawrence, Aronofsky, Bardem i Pfeiffer w Wenecji

  Podczas 74. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego odbył się oficjalny pokaz filmu „Mother!". Twórcy obrazu wzięli także udział w konferencji prasowej, na którą przypłynęli łodzią. Pojawili się m.in. Jennifer Lawerence, Darren Aronofsky, Javier Bardem i Michelle Pfeiffer.

 • Specjalnie szkolone agentki uwodzicielki. Nowy film z Jennifer Lawrence

  W Londynie odbyła się uroczysta premiera filmu "Czerwona jaskółka". To ekranizacja powieści sensacyjnej, której autorem jest były agent CIA. Na czerwonym dywanie pojawiła się m.in grająca główną rolę Jennifer Lawrence.

 • Jennifer Lawrence zagra kochankę Fidela Castro

  Nominowana do Oscara za rolę w filmie "Joy" Jennifer Lawrence zagra Maritę Lorenz - kochankę Fidela Castro - podaje "Variety". Popularna aktorka ma być jednocześnie odtwórczynią głównej roli i współproducentką filmu.

 • Niecodzienne wyznanie Jennifer Lawrence: Nie pamiętam, kiedy jakiś mężczyzna mnie dotknął

  Jennifer Lawrence to jedna z najbardziej rozchwytywanych amerykańskich aktorek. Gwiazda cały swój czas spędza na planach filmowych. Zaniedbywanie życia osobistego zaczęło jej niestety doskwierać.

 • W wieku 83 lat zmarła aktorka filmowa i telewizyjna Barbara Lawrence - poinformowała w piątek jej synowa Christy Nelson. Powiedziała, że przyczyną zgonu była niewydolność nerek.

 • Nie żyje aktorka Barbara Lawrence

  W wieku 83 lat zmarła Barbara Lawrence, aktorka filmowa i telewizyjna. Informację na ten temat podała jej synowa Christy Nelson. Przyczyną zgonu artystki była niewydolność nerek.

 • Jennifer Lawrence o nagich zdjęciach: To ohydne. Powinniście się wstydzić!

  Amerykańska aktorka Jennifer Lawrence przerywa milczenie. W wywiadzie dla "Vanity Fair" gwiazda po raz pierwszy skomentowała pojawienie się w internecie jej nagich zdjęć wykradzionych przez hakerów. "To nie jest skandal - to ohydne przestępstwo na tle seksualnym. Wy, którzy oglądacie te zdjęcia - popełniacie przestępstwo. Powinniście się wstydzić" - stwierdziła 24-latka.

 • Zaledwie 23-letnia Jennifer Lawrence zdobyła swojego pierwszego Oscara za główną rolę w filmie "Poradnik pozytywnego myślenia". Gdy wchodziła na scenę, by odebrać statuetkę, potknęła się i przewróciła na schodach. Na jej upadek patrzył cały Dolby Theatre i milionów widzów przed telewizorami.

Zdjęcia na temat: lawrence
Wideo na temat: lawrence
Dyskusje na temat: lawrence