• Informacje na temat:

  lawson

Artykuły na temat: lawson
 • Kolejne problemy Nigelli Lawson

  Nigella Lawson nie została wpuszczona do Stanów Zjednoczonych. Słynnej telewizyjnej kucharce odmówiono wejścia na pokład samolotu lecącego z Londynu do Los Angeles.

 • Najpierw chwycił ją za gardło, teraz mąż Nigelli Lawson chce rozwodu

  Mąż Nigelli Lawson, multimilioner i kolekcjoner sztuki Charles Saachi, ogłosił, że zamierza wystąpić o rozwód. To punkt zwrotny w historii, która rozpoczęła się od publikacji w prasie fotografii przedstawiających Saachiego, łapiącego za gardło swoją żonę.

 • Zmarła na raka jajnika. Uzdrowiciel polecił jej "czarną maść"

  ...50-letnia Helen Lawson pracowała jako pielęgniarka na oddziale ratunkowym. Kiedy zachorowała na raka jajnika, zrezygnowała z konwencjonalnych metod leczenia proponowanych przez służbę zdrowia. Z nadzieją na całkowite wyleczenie stosowała się do rad mężczyzny podającego się za uzdrowiciela, który zalecił jej tzw. "czarną maść". W wyniku jej stosowania zmarła.

 • Nigellą zainteresowała się policja

  Nie kończą się kłopoty Nigelli Lawson. Policja zainteresowała się zeznaniami słynnej kucharki, które złożyła podczas przegranego przez nią niedawno procesu. Lawson przyznała się w sądzie do zażywania kokainy.

 • W wieku 72 lat zmarł Eric Lawson - aktor, który przez lata był gwiazdą reklamy słynnej marki papierosów. Powodem śmierci była niewydolność oddechowa wywołana wieloletnim paleniem.

 • Nigella wyznaje: Brałam kokainę i paliłam marihuanę

  ...​Brytyjska dziennikarka, autorka książek i programów kulinarnych Nigella Lawson przyznała się do zażywania kokainy. Zaprzeczyła jednak, że jest od niej uzależniona. Swój sekret ujawniła w trakcie rozprawy w sądzie w Londynie.

 • Nigella wyprowadza się z domu. Mąż złapał ją za gardło

  Brytyjska dziennikarka, autorka książek i programów kulinarnych Nigella Lawson wyprowadza się z domu. W brytyjskich mediach aż huczy od plotek i faktów z jej życia prywatnego.

 • Nie zapominajmy o czynie, którego dopuścił się Roman Polański i o tym, że reżyser został potraktowany z niezwykłą pobłażliwością - przypomina brytyjski "The Independent". Nie mylmy w tej sprawie ofiary ze sprawcą - przestrzega komentator dziennika Dominic Lawson.

 • W Nashville do biura byłego wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych Ala Gore'a ktoś przysłał kopertę z białym proszkiem. Służby bezpieczeństwa zamknęły biuro i badają tajemniczą substancję. - Nikt nie ucierpiał - zapewniła Kim Lawson z brygady strażackiej.

 • Wąglik czy tylko makabryczny żart? W Nashville do biura byłego wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych, Ala Gore'a ktoś przysłał kopertę z białym proszkiem. Służby bezpieczeństwa zamknęły biuro i badają tajemniczą substancję. Nikt nie ucierpiał - zapewniła Kim Lawson z brygady strażackiej w Nashville.

Zdjęcia na temat: lawson
Dyskusje na temat: lawson