• Informacje na temat:

  lec

Artykuły na temat: lec
 • Kolejni świadkowie ws. zabójstwa w Łęce Szczucińskiej

  Po przeprowadzeniu na początku października eksperymentu procesowego w Łęce Szczucińskiej (woj. małopolskie) do policji zgłaszają się kolejni świadkowie z nowymi informacjami o zabójstwie 17-letniej Iwony C., która zginęła w 1998 r. Według śledczych "zmowa milczenia została złamana".

 • Waszczykowski i Błaszczak lecą do Londynu

  ...generalnego Zbigniewa Ziobry. Wcześniej w poniedziałek dyrektor biura rzecznika prasowego MSZ Rafał Sobczak mówił, że być może do Londynu poleci dwóch, a nie trzech ministrów. Minister Waszczykowski powiedział na briefingu, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom do Londynu nie poleci minister sprawiedliwości, który nie ma swojego odpowiednika w brytyjskim rządzie. Reakcja rzecznika brytyjskiego rządu...

 • Lecą głowy w MSZ. Kilkudziesięciu odwołanych urzędników

  Szef MSZ Jacek Czaputowicz rozwiązał gabinet polityczny. Odwołano także m.in. 10 ambasadorów, którzy opuszczą placówki do lata br., dziewięciu dyrektorów departamentów i siedmiu konsulów generalnych. Przy okazji powołano nowych wiceministrów, w tym dr hab. Piotra Wawrzyka z Uniwersytetu Warszawskiego.

 • Gradobicie i ulewy w Śląskiem. "Lecą kulki wielkości piłek pingpongowych"

  Ulewy i gradobicie w województwie śląskim - o tych zdarzeniach informujecie nas na Gorącą Linię RMF FM. Strażacy są wzywani do pompowani wody z zalanych piwnic, garaży i ulic.

 • Tajemnicza śmierć 27-latki. Prokurator i biegły lecą do Egiptu

  ...​We wtorek do Egiptu polecą prokurator oraz biegły z zakresu medycyny sądowej. Wezmą udział w sekcji zwłok Magdaleny Żuk, która zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach w Hurghadzie 30 kwietnia. Śledztwo w sprawie jej śmierci, wstępnie w kierunku zabójstwa, prowadzi Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze.

 • USA: Biały Dom wściekły. Lecą głowy

  W wyniku skandalu z narażeniem danych milionów obywateli z posady zrezygnowała Katherine Archuleta, szefowa agencji OPM (Office of Personnel Management).

 • Pierwsi pasażerowie nie lecą do USA. Iran zapowiada kroki odwetowe

  Światowe linie lotnicze podjęły w sobotę pierwsze decyzje o niewpuszczaniu na pokład pasażerów z krajów muzułmańskich, wymienionych w dekrecie wydanym przez prezydenta USA Donalda Trumpa. Iran, będący jednym z nich, zapowiedział wprowadzenie kroków odwetowych.

 • Są kolejni świadkowie zbrodni sprzed prawie 2 dekad w Łęce Szczucińskiej. "Złamano zmowę milczenia"

  Do policji zgłaszają się kolejni świadkowie z nowymi informacjami o zabójstwie 17-letniej Iwony C., która zginęła w 1998 r. w Łęce Szczucińskiej. Według śledczych "zmowa milczenia została złamana" po przeprowadzeniu na początku października eksperymentu procesowego.

 • Awaria w PKP Intercity. Lecą głowy

  Lecą głowy w PKP InterCity. Po awarii systemu sprzedaży biletów stanowiska stracili członek zarządu ds. finansowych Paweł Hordyński oraz dyrektor wykonawczy i dyrektor ds. informatycznych.

 • Lecą głowy w PKP InterCity. Po awarii systemu sprzedaży biletów stanowiska stracili członek zarządu ds. finansowych Paweł Hordyński oraz dyrektor wykonawczy i dyrektor ds. informatycznych.

Zdjęcia na temat: lec
Wideo na temat: lec
 • Słuchacze RMF FM lecą na Teneryfę

  Setka naszych słuchaczy właśnie wylatuje na Teneryfę. To zwycięzcy zabawy Przebój Lata w RMF FM. Ale nie tylko oni znajdą się na pokładzie wyczarterowanego samolotu. Nie brakuje także gwiazd Joanny Koroniewskiej i Małgorzaty Foremniak.

 • Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą

  Drwal - chłop na schwał. Ma być postawny, silny jak dąb i niezwykle sprawny. W Rogowie w Łódzkie odbywają się Mistrzostwa Polski Drwali. Do rywalizacji stanęło 20 siłaczy.

 • Skory buszuje w prasie: Związkowcy, Syria i Doda

  Protesty związkowców w stolicy - to temat numer jeden porannej prasy. "Gazeta Wyborcza" precyzuje "Związkowcy kontra rząd - dzień pierwszy" i to dobry opis sytuacji, bo najazd potrwa kilka dni. Poza tym gazeta "na jedynce" odnotowuje, że Tomahawki nie lecą. Nie lecą wprawdzie od lat, ale na Syrię miały już lecieć, na szczęście chyba się to nie stanie. Doda ma problem. "Super Express" informuje