• Informacje na temat:

  lec

Artykuły na temat: lec
 • Dyktando Krakowskie: Heca hecą, a latka lecą

  UMK; 2.   Kategoria junior miejsce 3, 2, 1 - dyplom + pakiet od UMK + plecak z nagrodami od JM Rektora UJ + nagroda od Dziekan WP UJ (m.in. bon do Empiku o wartości 500 zł) + rower i zestaw plażowy(...),  plecak z gadżetami od RMF 3.   Nagroda dla drużyny RMF - wyjątkowy zestaw płyt + zestaw radiowych gadżetów 4.   Zwyczajowe wyróżnienia dla: - najstarszego uczestnika (dyplom + książka...

 • Kolejni świadkowie ws. zabójstwa w Łęce Szczucińskiej

  Po przeprowadzeniu na początku października eksperymentu procesowego w Łęce Szczucińskiej (woj. małopolskie) do policji zgłaszają się kolejni świadkowie z nowymi informacjami o zabójstwie 17-letniej Iwony C., która zginęła w 1998 r. Według śledczych "zmowa milczenia została złamana".

 • RMF FM: Tragiczny wypadek w Łęce. Kierowca usłyszy zarzuty

  Trzy osoby: mąż, żona i ich pięcioletnie dziecko zginęły w wypadku w małopolskiej Łęce po tym, jak w środę kierowca ciężarówki z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. 47-letniemu mężczyźnie zostanie przedstawiony zarzut powodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym albo doprowadzenia do katastrofy w ruchu lądowym.

 • Zobacz tekst Dyktanda Krakowskiego: Heca hecą, a latka lecą

  Kilkaset osób zmierzyło się z tekstem jubileuszowego, piątego już "Dyktanda Krakowskiego". Wśród nich m.in. Marek Piekarczyk znany Wam z anteny RMF FM, oraz ekipa Faktów. Oto pełny tekst:

 • Tragiczny wypadek w Łęce. Zginęli rodzice i ich syn

  Rodzice i ich kilkuletni syn zginęli w wypadku na drodze powiatowej w miejscowości Łęka koło Nowego Sącza (woj. małopolskie). 10-letnia córka małżeństwa, która też była w aucie, została zabrana do szpitala.

 • Waszczykowski i Błaszczak lecą do Londynu

  ...generalnego Zbigniewa Ziobry. Wcześniej w poniedziałek dyrektor biura rzecznika prasowego MSZ Rafał Sobczak mówił, że być może do Londynu poleci dwóch, a nie trzech ministrów. Minister Waszczykowski powiedział na briefingu, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom do Londynu nie poleci minister sprawiedliwości, który nie ma swojego odpowiednika w brytyjskim rządzie. Reakcja rzecznika brytyjskiego rządu...

 • Lecą głowy w MSZ. Kilkudziesięciu odwołanych urzędników

  Szef MSZ Jacek Czaputowicz rozwiązał gabinet polityczny. Odwołano także m.in. 10 ambasadorów, którzy opuszczą placówki do lata br., dziewięciu dyrektorów departamentów i siedmiu konsulów generalnych. Przy okazji powołano nowych wiceministrów, w tym dr hab. Piotra Wawrzyka z Uniwersytetu Warszawskiego.

 • Tragiczny wypadek w Łęce. Zarzuty dla kierowcy

  Zarzuty nieumyślnego sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym przedstawiła w piątek Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu kierowcy samochodu ciężarowego m-ki MAN, który w środę w miejscowości Łęka zjechał na lewy pas ruchu i spowodował wypadek, w którym zginęła 3-osobowa rodzina. 48-latek trafił do aresztu na dwa miesiące.

 • 10-latka straciła rodzinę w wypadku w Łęce. Kierowca ciężarówki z zarzutem

  ​Zarzut nieumyślnego spowodowania katastrofy w ruchu lądowych usłyszał kierowca ciężarówki, który w środę w Łęce w Małopolsce staranował trzy samochody. Został też tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

 • "GK": Dramat w Łęce. Z całej rodziny przeżyła tylko 10-latka

  Prokuratura postawiła zarzuty kierowcy cysterny, który spowodował wczoraj tragiczny wypadek w Łęce. Grozi mu od 6 miesięcy do 8 lat więzienia za nieumyślne spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym. W wypadku śmierć poniosły trzy osoby, w tym kobieta w zaawansowanej ciąży, której nienarodzone dziecko także nie przeżyło - informuje "Gazeta Krakowska".

Zdjęcia na temat: lec
Wideo na temat: lec
 • Słuchacze RMF FM lecą na Teneryfę

  Setka naszych słuchaczy właśnie wylatuje na Teneryfę. To zwycięzcy zabawy Przebój Lata w RMF FM. Ale nie tylko oni znajdą się na pokładzie wyczarterowanego samolotu. Nie brakuje także gwiazd Joanny Koroniewskiej i Małgorzaty Foremniak.

 • Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą

  Drwal - chłop na schwał. Ma być postawny, silny jak dąb i niezwykle sprawny. W Rogowie w Łódzkie odbywają się Mistrzostwa Polski Drwali. Do rywalizacji stanęło 20 siłaczy.

 • Polskie F-16 lecą na manewry "Fryzyjska flaga 2010"

  Sześć samolotów F-16 z Bazy Lotnictwa Taktycznego wyleciało na międzynarodowe ćwiczenia "Fryzyjska flaga 2010", które odbędą się w dniach 12–23 kwietnia 2010 r. nad terytorium Holandii. Polscy piloci wspólnie lotnikami innych państw będą doskonalić umiejętność taktycznego wykonywania lotów w połączonych operacjach powietrznych – w ugrupowaniu COMAO (Composite Air Operation).

Dyskusje na temat: lec