• Informacje na temat:

  lec

Artykuły na temat: lec
 • Kolejni świadkowie ws. zabójstwa w Łęce Szczucińskiej

  Po przeprowadzeniu na początku października eksperymentu procesowego w Łęce Szczucińskiej (woj. małopolskie) do policji zgłaszają się kolejni świadkowie z nowymi informacjami o zabójstwie 17-letniej Iwony C., która zginęła w 1998 r. Według śledczych "zmowa milczenia została złamana".

 • RMF FM: Tragiczny wypadek w Łęce. Kierowca usłyszy zarzuty

  Trzy osoby: mąż, żona i ich pięcioletnie dziecko zginęły w wypadku w małopolskiej Łęce po tym, jak w środę kierowca ciężarówki z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. 47-letniemu mężczyźnie zostanie przedstawiony zarzut powodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym albo doprowadzenia do katastrofy w ruchu lądowym.

 • Tragiczny wypadek w Łęce. Zginęli rodzice i ich syn

  Rodzice i ich kilkuletni syn zginęli w wypadku na drodze powiatowej w miejscowości Łęka koło Nowego Sącza (woj. małopolskie). 10-letnia córka małżeństwa, która też była w aucie, została zabrana do szpitala.

 • Waszczykowski i Błaszczak lecą do Londynu

  ...generalnego Zbigniewa Ziobry. Wcześniej w poniedziałek dyrektor biura rzecznika prasowego MSZ Rafał Sobczak mówił, że być może do Londynu poleci dwóch, a nie trzech ministrów. Minister Waszczykowski powiedział na briefingu, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom do Londynu nie poleci minister sprawiedliwości, który nie ma swojego odpowiednika w brytyjskim rządzie. Reakcja rzecznika brytyjskiego rządu...

 • Lecą głowy w MSZ. Kilkudziesięciu odwołanych urzędników

  Szef MSZ Jacek Czaputowicz rozwiązał gabinet polityczny. Odwołano także m.in. 10 ambasadorów, którzy opuszczą placówki do lata br., dziewięciu dyrektorów departamentów i siedmiu konsulów generalnych. Przy okazji powołano nowych wiceministrów, w tym dr hab. Piotra Wawrzyka z Uniwersytetu Warszawskiego.

 • Tragiczny wypadek w Łęce. Zarzuty dla kierowcy

  Zarzuty nieumyślnego sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym przedstawiła w piątek Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu kierowcy samochodu ciężarowego m-ki MAN, który w środę w miejscowości Łęka zjechał na lewy pas ruchu i spowodował wypadek, w którym zginęła 3-osobowa rodzina. 48-latek trafił do aresztu na dwa miesiące.

 • 10-latka straciła rodzinę w wypadku w Łęce. Kierowca ciężarówki z zarzutem

  ​Zarzut nieumyślnego spowodowania katastrofy w ruchu lądowych usłyszał kierowca ciężarówki, który w środę w Łęce w Małopolsce staranował trzy samochody. Został też tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

 • "GK": Dramat w Łęce. Z całej rodziny przeżyła tylko 10-latka

  Prokuratura postawiła zarzuty kierowcy cysterny, który spowodował wczoraj tragiczny wypadek w Łęce. Grozi mu od 6 miesięcy do 8 lat więzienia za nieumyślne spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym. W wypadku śmierć poniosły trzy osoby, w tym kobieta w zaawansowanej ciąży, której nienarodzone dziecko także nie przeżyło - informuje "Gazeta Krakowska".

 • Gradobicie i ulewy w Śląskiem. "Lecą kulki wielkości piłek pingpongowych"

  Ulewy i gradobicie w województwie śląskim - o tych zdarzeniach informujecie nas na Gorącą Linię RMF FM. Strażacy są wzywani do pompowani wody z zalanych piwnic, garaży i ulic.

 • Tajemnicza śmierć 27-latki. Prokurator i biegły lecą do Egiptu

  ...​We wtorek do Egiptu polecą prokurator oraz biegły z zakresu medycyny sądowej. Wezmą udział w sekcji zwłok Magdaleny Żuk, która zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach w Hurghadzie 30 kwietnia. Śledztwo w sprawie jej śmierci, wstępnie w kierunku zabójstwa, prowadzi Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze.

Zdjęcia na temat: lec
Wideo na temat: lec
 • Słuchacze RMF FM lecą na Teneryfę

  Setka naszych słuchaczy właśnie wylatuje na Teneryfę. To zwycięzcy zabawy Przebój Lata w RMF FM. Ale nie tylko oni znajdą się na pokładzie wyczarterowanego samolotu. Nie brakuje także gwiazd Joanny Koroniewskiej i Małgorzaty Foremniak.

 • Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą

  Drwal - chłop na schwał. Ma być postawny, silny jak dąb i niezwykle sprawny. W Rogowie w Łódzkie odbywają się Mistrzostwa Polski Drwali. Do rywalizacji stanęło 20 siłaczy.

 • Skory buszuje w prasie: Związkowcy, Syria i Doda

  Protesty związkowców w stolicy - to temat numer jeden porannej prasy. "Gazeta Wyborcza" precyzuje "Związkowcy kontra rząd - dzień pierwszy" i to dobry opis sytuacji, bo najazd potrwa kilka dni. Poza tym gazeta "na jedynce" odnotowuje, że Tomahawki nie lecą. Nie lecą wprawdzie od lat, ale na Syrię miały już lecieć, na szczęście chyba się to nie stanie. Doda ma problem. "Super Express" informuje

Dyskusje na temat: lec