• Informacje na temat:

  leclerc

Artykuły na temat: leclerc
 • Formuła 1: Pierwsze pole position Leclerca. Kubica ostatni

  Reprezentant Monako Charles Leclerc (Ferrari) po raz pierwszy w karierze wygrał kwalifikacje przed wyścigiem o Grand Prix Formuły 1. W niedzielę w Bahrajnie z drugiej pozycji ruszy jego kolega z teamu Niemiec Sebastian Vettel. Robert Kubica zajął ostatnie miejsce.

 • Formuła 1: Leclerc najszybszy na trzecim treningu, Kubica przedostatni

  Jadący bolidem Ferrari reprezentant gospodarzy Charles Leclerc był najszybszy na ostatnim, trzecim treningu przed niedzielnym wyścigiem Formuły 1 o Grand Prix Monako. 19. miejsce w stawce 20 kierowców zajął na torze w Monte Carlo Robert Kubica (Williams).

 • Francuskie czołgi Leclerc po raz pierwszy w Polsce

  Do Polski przyjeżdża pododdział pancerny francuskich wojsk lądowych. Będzie uczestniczył we francusko-polskich manewrach Puma 15, które potrwają do 5 czerwca na poligonie w Drawsku Pomorskim. Po raz pierwszy w naszym kraju pojawią się czołgi Leclerc i wozy VBCI.

 • Strażacy opanowali pożar nowotarskiego hipermarketu E.Leclerc, który wybuchł w piątek rano. Jeden z pracowników sklepu z objawami lekkiego zatrucia został przewieziony do szpitala.

 • F1: Ferrari najszybsze, Kubica z 18. czasem

  Kierowca z Monako Charles Leclerc ponownie był najszybszy przed partnerem z zespołu Ferrari Niemcem Sebastianem Vettelem na trzecim treningu przed niedzielnym wyścigiem o Grand Prix Formuły 1 w Baku. Robert Kubica (Williams) uzyskał 18. czas.

 • Formuła 1: Kubica odpada po pierwszej fazie kwalifikacji

  Bez sensacji w Williamsie, ogromne zaskoczenie w Ferrari. Niespodziewanie odpadł reprezentant gospodarzy Charles Leclerc - odpadł już w pierwszej sesji kwalifikacyjnej przed niedzielnym wyścigiem Formuły 1 o Grand Prix Monako na torze w Monte Carlo. Robert Kubica (Williams) był najwolniejszy w pierwszej fazie kwalifikacji (Q1). Najszybszy był Niemiec Sebastian Vettel (Ferrari).

 • Formuła 1. Ferrari najszybsze na treningu w Baku, Kubica ostatni

  Reprezentant Monako Charles Leclerc był najszybszy, a jego partner z Ferrari Niemiec Sebastian Vettel - drugi na popołudniowym treningu przed niedzielnym wyścigiem o Grand Prix Formuły 1 w Baku. Robert Kubica (Williams) miał najgorszy czas.

 • Formuła 1: Robert Kubica najwolniejszy podczas sesji przedpołudniowej

  Robert Kubica (Williams) był najwolniejszy podczas sesji przedpołudniowej testów opon w Abu Zabi, które po ostatniej rundzie mistrzostw świata Formuły 1 przeprowadzają zespoły Formuły 1. Najlepszy czas przejazdu jednego okrążenia 1.36,559 osiągnął kierowca teamu Ferrari Charles Leclerc.

 • Borowczyk: Williams jest nieprzygotowany do sezonu. Ten weekend może być pasmem niepowodzeń

  ...debiutującego we włoskiej stajni Charlesa Leclerca.

 • Uciążliwy prezent dla mieszkańców

  Mieszkańcom bloków przy ulicy Chłopskiej w Gdańsku zrobiono uciążliwy prezent. Pod ich oknami firma Leclerc buduje ogromny hipermarket. Ludzie protestują.

Zdjęcia na temat: leclerc