• Informacje na temat:

  lee

Artykuły na temat: lee
 • Katrice Lee zaginęła 37 lat temu. Wznowiono poszukiwania

  Dwuletnia Brytyjka Katrice Lee zaginęła w okolicach Paderborn w Niemczech w 1981 roku. Po 37 latach wznowiono poszukiwania.

 • ​Zmarła autorka "Zabić drozda" Harper Lee

  Amerykańska pisarka Harper Lee, autorka bestsellerowej powieści "Zabić drozda", zmarła w wieku 89 lat w swym rodzinnym mieście Monroeville w stanie Alabama - poinformowały w piątek lokalne władze.

 • To może być przełomowe, a na pewno symboliczne wydarzenie: prywatny czeski przewoźnik Leo Express otrzymał zgodę na uruchomienie transgranicznego połączenia kolejowego Kraków-Praga (przez Katowice), które może ruszyć już w obecnym roku. Jeszcze niedawno wydawało się to niemożliwe, bowiem polscy urzędnicy uparcie domagali się wyliczeń, w jaki sposób i w jakim stopniu komercyjna, a zwłaszcza zagraniczna konkurencja na szlakach kolejowych może zaszkodzić pozycji PKP.

 • Stan Lee nie żyje. Autor komiksów Marvela miał 95 lat

  ...​Stan Lee, legendarny autor komiksów z superbohaterami wydawanych przez Marvel Comics, zmarł dzisiaj w wieku 95 lat - poinformowała córka artysty w wywiadzie dla amerykańskiego portalu.

 • Stan Lee nie żyje. Autor komiksów Marvela miał 95 lat

  ...​Stan Lee, legendarny autor komiksów z superbohaterami wydawanych przez Marvel Comics, zmarł dzisiaj w wieku 95 lat - poinformowała córka artysty w wywiadzie dla amerykańskiego portalu.

 • Oto sobowtór legendarnego Bruce'a Lee. Zaskakuje umiejętnościami Kung Fu

  Abbas Alizada wyglądem przypomina legendarnego mistrza sztuk walki, Bruce'a Lee. Jego umiejętności robią olbrzymie wrażenie. "W mieście mówią na mnie "Afgański Bruce Lee". Gdy tylko ktoś tak mnie nazwie, jestem rozradowany. Afganistan jest bardzo niebezpiecznym miejscem dla znanych ludzi. Ja nie boję się śmierci. Jak Bóg da, to pożyję do 50-tki lub 70-tki" - powiedział Alizada.

 • Nie żyje Harper Lee, autorka słynnej powieści "Zabić drozda"

  Zmarła Harper Lee - amerykańska pisarka i publicystka, autorka słynnej, nagrodzonej Nagrodą Pulitzera powieści "Zabić drozda". Miała 89 lat.

 • Christopher Lee nie żyje. Miał 93 lata

  Nie żyje sir Christopher Lee - słynny brytyjski aktor, znany z takich filmów jak "Władca Pierścieni" i "Drakula". Miał 93 lata.

 • Spike Lee urządził uliczną imprezę ku czci Prince’a

  Ponad 5 tysięcy osób przez całą noc tańczyło na ulicach Nowego Jorku w rytm piosenek Prince'a. Spike Lee na wieść o nagłej śmierci artysty postanowił urządzić spontaniczną imprezę uliczną ku czci piosenkarza. Zorganizował ją obok studia swojej wytwórni filmowej "Forty Acres and a Mule". Uczestników zaprosił poprzez media społecznościowe.

 • Sytuacja w amerykańskiej bazie wojskowej Fort Lee opanowana. Wcześniej pojawiły się doniesienia, że w jednostce ktoś oddał strzał z broni palnej. Jak poinformowała amerykańska armia, po początkowym odizolowaniu bazy, sytuacja jest pod kontrolą.

Zdjęcia na temat: lee
 • Aktorka Lea Michele
Wideo na temat: lee