• Informacje na temat:

  lehmann

Artykuły na temat: lehmann
 • Niemcy: Kardynał Karl Lehmann odszedł ze stanowiska biskupa Moguncji

  Jeden z najpopularniejszych niemieckich duchownych katolickich kardynał Karl Lehmann przestał być po 33-letnim sprawowaniu urzędu biskupem Moguncji. Papież Franciszek przychylił się do prośby 80-letniego kardynała i zwolnił go z obowiązków ze względu na wiek.

 • Liga angielska: Lehmann wraca do Arsenalu

  Były bramkarz reprezentacji Niemiec Jens Lehmann wróci z piłkarskiej emerytury i podpisze kontrakt z Arsenalem Londyn - poinformował trener Kanonierów Arsene Wenger. Angielski klub uzgodnił już warunki umowy z 41-letnim zawodnikiem.

 • Jens Lehmann zakończył piłkarską karierę

  Były bramkarz reprezentacji Niemiec Jens Lehmann zakończył piłkarską karierę. Niespełna 41-letni zawodnik, który w minionym sezonie występował w VfB Stuttgart, rozegrał ostatni mecz w sobotę. Jego drużyna zremisowała na wyjeździe 1:1 z Hoffenheim.

 • Lehmann - 531 minut bez straty bramki

  ...38-letni bramkarz piłkarskiej reprezentacji Niemiec Jens Lehmann jest niepokonany od 531 minut. W środę nie puścił gola w towarzyskim meczu z Austrią (3:0) w Wiedniu.

 • ...1 mln euro kosztowała na aukcji charytatywnej zmięta kartka papieru, w którą wpatrywał się bramkarz reprezentacji Niemiec Jens Lehmann przed rzutami karnymi w meczu z Argentyną, w ćwierćfinale mistrzostw świata.

 • Jens Lehmann boisko zamieni na plan filmowy

  Niemiecki bramkarz Jens Lehmann, zawodnik VfB Stuttgart, wystąpi w południowoafrykańskim filmie, który opowiada o drodze małego chłopaka z biednej prowincji do reprezentacji RPA.

 • "Ubolewam z powodu pozwów Powiernictwa"

  Przewodniczący niemieckiego episkopatu kardynał Karl Lehmann ostro potępił we wtorek pozwy Powiernictwa Pruskiego przeciwko Polsce.

 • Historia jego życia, to historia człowieka co chwila prześladowanego, który jednak – Bogu dzięki – miał szczęście i wyszedł z tego cało . O Władysławie Bartoszewskim z okazji zbliżającego się jubileuszu pisze kardynał Karl Lehmann.

 • Personalne decyzje Benedykta XVI stają się przedmiotem analizy komentatorów, którzy próbują określić charakter jego pontyfikatu. Nowy papież chce m.in., by w Watykanie posługę pełnił przewodniczący niemieckiego episkopatu, Karl Lehmann.

 • Sonda: Niemcy czy Portugalia? Kto wygra w pierwszym ćwierćfinale?

  Wiem, jak powstrzymać Cristiano Ronaldo – chwali się niemiecki bramkarz. Pamiętam wiele bramek, które strzeliłem Lehmannowi - odpowiada mu gwiazda Portugalii. Wojna na słowa trwa, do wielkiej bitwy o półfinał coraz bliżej. Czy wygra toporny niemiecki futbol? A może górą będą pięknie grający Portugalczycy? Ronaldo czy Ballack? Do kogo uśmiechnie się św. Jakub w Bazylei? Głosujcie i komentujcie!

Zdjęcia na temat: lehmann
Dyskusje na temat: lehmann