• Informacje na temat:

  lenz

Artykuły na temat: lenz
 • Poseł PO Tomasz Lenz kandydatem na prezydenta Torunia

  Szef kujawsko-pomorskiej Platformy Obywatelskiej i poseł Tomasz Lenz będzie kandydatem Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Torunia. Taką decyzję ogłoszono podczas konwencji samorządowej w tym mieście. Pełne poparcie dla tej kandydatury zadeklarowali szefowie PO - Grzegorz Schetyna i Nowoczesnej - Katarzyna Lubnauer.

 • Incydent w Sejmie: Leśniak składa zawiadomienie do prokuratury ws. Lenza

  Poseł Józef Leśniak z PiS złożył w piątek do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez posła PO Tomasza Lenza. Zarzut dotyczy naruszenia nietykalności podczas nocnych obrad Sejmu, kiedy doszło do drugiego czytania ustawy o reformie Sądu Najwyższego.

 • Siegfried Lenz nie żyje

  Niemiecki pisarz Siegfried Lenz zmarł w wieku 88 lat - podała agencja dpa, powołując się na wydawnictwo Hoffmann und Campe. Pochodzący z Ełku na Mazurach autor angażował się na rzecz pojednania z Polską.

 • Wyniki wyborów parlamentarnych w okręgu toruńsko-włocławskim: Najlepiej Lenz i Ardanowski

  Poseł Tomasz Lenz (PO) i Jan Krzysztof Ardanowski uzyskali najlepsze wyniki w wyborach do Sejmu w okręgu toruńsko-włocławskim - wynika z protokołu okręgowej komisji wyborczej w Toruniu.

 • Opera "Jakob Lenz" skomponowana przez Wolfganga Rihma na kanwie opowiadania "Lenz" Georga Buechnera w reżyserii Natalii Korczakowskiej to najnowsza propozycja stołecznego Teatru Wielkiego-Opery Narodowej. Premiera opery odbędzie się 7 maja.

 • Dążył do porozumienia z Polską. Zmarł Siegfried Lenz

  Jeden z najwybitniejszych pisarzy niemieckich okresu powojennego Siegfried Lenz zmarł we wtorek w wieku 88 lat - podało wydawnictwo Hoffmann und Campe w Hamburgu. Pochodzący z Ełku na Mazurach autor należał do prekursorów pojednania z Polską.

 • Nowela Georga Buechnera "Lenz" w reżyserii Barbary Wysockiej to najnowszy spektakl stołecznego Teatru Narodowego. Prapremiera przedstawienia na scenie Studio odbędzie się w piątek.

 • Kujawsko-Pomorskie: Sikorski i Lenz jedynkami PO

  Szef MSZ Radosław Sikorski i poseł Tomasz Lenz zajmą pierwsze miejsca na listach PO do Sejmu w regionie kujawsko-pomorskim. O reelekcję ubiegać się będą prawie wszyscy obecni parlamenatrzyści z regionu.

 • Sikorski i Lenz jedynkami PO w Kujawsko-Pomorskiem

  Szef MSZ Radosław Sikorski i poseł Tomasz Lenz zajmą pierwsze miejsca na listach PO do Sejmu w regionie kujawsko-pomorskim. O reelekcję ubiegać się będą prawie wszyscy obecni parlamentarzyści z regionu. Ostateczny układ list znany będzie 12 czerwca 2011.

 • PO: Marszałek Kuchciński blokuje usta opozycji i zastrasza posłów

  Posłowie PO uważają, że marszałek Sejmu Marek Kuchciński blokuje usta opozycji i zastrasza posłów. Jako przykład podali karę finansową nałożoną przez prezydium Sejmu na Tomasza Lenza (PO). Prezydium Sejmu w środę podjęło decyzję o obniżeniu posłowi Lenzowi uposażenia poselskiego o połowę na okres jednego miesiąca (uposażenie poselskie wynosi 9892,30 zł brutto).

Zdjęcia na temat: lenz
Dyskusje na temat: lenz