• Informacje na temat:

  lepszy

Artykuły na temat: lepszy
 • Formuła 1 - Kubica: Mój rezultat mógł być lepszy

  ..."Balans auta był dzisiaj inny niż do tej pory. To mnie zaskoczyło. " - powiedział po kwalifikacjach, które ocenił jako "dziwne", do niedzielnego wyścigu Formuły 1 o Grand Chin Robert Kubica z teamu Williams. Jego zdaniem rezultat, jaki uzyskał w Q1, mógł być lepszy, gdyby nie dość nerwowo zachowujący się samochód ekipy z Grove.

 • Morawiecki lepszy od Szydło? Sondaż

  ...zauważa, że wynik Morawieckiego na początku kadencji jest lepszy niż premier Beaty Szydło (+4) i Ewy Kopacz (+15), "daleko mu jednak do rekordowego wyniku Donalda Tuska z 2007 roku (+46)". Ośrodek...

 • Seks lepszy... przy świetle

  Twój mężczyzna nie jest zainteresowany seksem, nie sprawuje się w sypialni tak dobrze, jak byś tego oczekiwała? Być może potrzebuje... więcej światła. Badacze z Uniwersytetu w Sienie odkryli, że jasne światło podnosi poziom męskiego hormonu, testosteronu, korzystnie wpływa na męskie libido i poziom odczuwanej w łóżku satysfakcji. Wyniki wstępnych badań na ten temat ogłoszono podczas dorocznego zjazdu European College of Neuropsychopharmacology (ECNP) w Wiedniu.

 • Częstszy seks, lepszy związek?

  Czy częstszy seks pomaga w budowie lepszego związku? Wygląda na to, że tak, choć często sami nie chcemy sobie tego uświadomić. Takie wyniki przynosi opublikowana na łamach czasopisma "Psychological Science" praca psychologów z Florida State University i University of Tennessee. O ile z podstawową tezą pracy łatwo możemy się zgodzić, więcej dyskusji może towarzyszyć tej drugiej. Dlaczego bowiem mielibyśmy coś przed sobą ukrywać?

 • Lepszy dostęp do leczenia żywieniowego

  Koniec problemów z dostępem do dojelitowego leczenia żywieniowego w warunkach domowych. Małopolski oddział NFZ zwiększył kontrakt na świadczenie usług w tym zakresie dla Centrum Leczenia Żywieniowego (CLŻ) Nutricare. Od lipca tego roku Nutricare może objąć kompleksową opieką wszystkich pacjentów wymagających tego rodzaju opieki w całej Małopolsce.

 • PP: Trzecioligowiec lepszy od Podbeskidzia

  Trzecioligowa Wisła Sandomierz pokonała po dogrywce pierwszoligowe Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:2 w 1/16 finału piłkarskiego Pucharu Polski. To największa niespodzianka tej fazy rozgrywek. W 1/8 finału zagra też m.in. drugoligowy Rozwój Katowice.

 • Prezydent Duda: Trudno o lepszy sposób ich upamiętnienia

  Trudno o lepszą metaforę szlaku bojowego Żołnierzy Wyklętych i o lepszy sposób ich upamiętnienia - napisał prezydent Andrzej Duda do uczestników VII edycji Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym", który odbywa się w niedzielę w stolicy.

 • May: Brak porozumienia lepszy niż złe porozumienie

  Premier Wielkiej Brytanii Theresa May wyraziła opinię, że w przypadku trudnych negocjacji w sprawie wyjścia kraju z Unii Europejskiej, "brak porozumienia będzie lepszy niż złe porozumienie". "Będą chwile, kiedy negocjacje będą trudne" - powiedziała.

 • Szefowa DUP: Brexit bez porozumienia może być lepszy

  Arlene Foster, szefowa wspierającej brytyjski rząd północnoirlandzkiej Demokratycznej Partia Unionistów (DUP) oceniła w sobotę, że brexit bez porozumienia z UE byłby lepszy niż niekorzystne porozumienie, które równałoby się "aneksji" Irlandii Północnej.

 • Angela Merkel: Liczyliśmy na lepszy wynik

  W wyborach do Bundestagu chadecy zdobyli 32,9 proc. głosów. "Nie będę owijała w bawełnę - liczyliśmy na trochę lepszy wynik" - powiedziała Merkel w krótkim wystąpieniu w centrali CDU w Berlinie. "To jasne, nie wolno nam jednak zapominać, że za nami jest bardzo wymagająca kadencja" - zastrzegła. Od 2015 roku do Niemiec przyjechało 1,3 mln migrantów, głównie z Bliskiego Wschodu, za zamiarem...

Zdjęcia na temat: lepszy
 • Święto Pracy na świecie
 • Święto Pracy na świecie
Wideo na temat: lepszy
Dyskusje na temat: lepszy