• Informacje na temat:

  lepszy

Artykuły na temat: lepszy
 • Morawiecki lepszy od Szydło? Sondaż

  ...zauważa, że wynik Morawieckiego na początku kadencji jest lepszy niż premier Beaty Szydło (+4) i Ewy Kopacz (+15), "daleko mu jednak do rekordowego wyniku Donalda Tuska z 2007 roku (+46)". Ośrodek...

 • Seks lepszy... przy świetle

  Twój mężczyzna nie jest zainteresowany seksem, nie sprawuje się w sypialni tak dobrze, jak byś tego oczekiwała? Być może potrzebuje... więcej światła. Badacze z Uniwersytetu w Sienie odkryli, że jasne światło podnosi poziom męskiego hormonu, testosteronu, korzystnie wpływa na męskie libido i poziom odczuwanej w łóżku satysfakcji. Wyniki wstępnych badań na ten temat ogłoszono podczas dorocznego zjazdu European College of Neuropsychopharmacology (ECNP) w Wiedniu.

 • Częstszy seks, lepszy związek?

  Czy częstszy seks pomaga w budowie lepszego związku? Wygląda na to, że tak, choć często sami nie chcemy sobie tego uświadomić. Takie wyniki przynosi opublikowana na łamach czasopisma "Psychological Science" praca psychologów z Florida State University i University of Tennessee. O ile z podstawową tezą pracy łatwo możemy się zgodzić, więcej dyskusji może towarzyszyć tej drugiej. Dlaczego bowiem mielibyśmy coś przed sobą ukrywać?

 • Lepszy dostęp do leczenia żywieniowego

  Koniec problemów z dostępem do dojelitowego leczenia żywieniowego w warunkach domowych. Małopolski oddział NFZ zwiększył kontrakt na świadczenie usług w tym zakresie dla Centrum Leczenia Żywieniowego (CLŻ) Nutricare. Od lipca tego roku Nutricare może objąć kompleksową opieką wszystkich pacjentów wymagających tego rodzaju opieki w całej Małopolsce.

 • May: Brak porozumienia lepszy niż złe porozumienie

  Premier Wielkiej Brytanii Theresa May wyraziła opinię, że w przypadku trudnych negocjacji w sprawie wyjścia kraju z Unii Europejskiej, "brak porozumienia będzie lepszy niż złe porozumienie". "Będą chwile, kiedy negocjacje będą trudne" - powiedziała.

 • Angela Merkel: Liczyliśmy na lepszy wynik

  W wyborach do Bundestagu chadecy zdobyli 32,9 proc. głosów. "Nie będę owijała w bawełnę - liczyliśmy na trochę lepszy wynik" - powiedziała Merkel w krótkim wystąpieniu w centrali CDU w Berlinie. "To jasne, nie wolno nam jednak zapominać, że za nami jest bardzo wymagająca kadencja" - zastrzegła. Od 2015 roku do Niemiec przyjechało 1,3 mln migrantów, głównie z Bliskiego Wschodu, za zamiarem...

 • ​Stan zdrowia abp. Hosera znacznie lepszy

  Poprawił się stan zdrowia abp. Henryka Hosera, a przyczyny choroby zostały usunięte - poinformował w poniedziałek biskup pomocniczy diecezji warszawsko-praskiej Marek Solarczyk.

 • Śmiertelny wypadek podczas ćwiczeń wojskowych. Potrzebny lepszy sprzęt?

  ​Komisja Badania Wypadków Lotniczych ma zająć się wczorajszym, śmiertelnym wypadkiem polskiego żołnierza. Ratownik z Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej spadł z dużej wysokości i uderzył o pokład jednego z okrętów.

 • "Fakt": Niepokój Kaczyńskiego. Prezydent buduje "lepszy PiS"?

  Jarosław Kaczyński z niepokojem przygląda się działaniom prezydenta Andrzeja Dudy – podaje piątkowy „Fakt”. Podobno prezes obawia się, że prezydent chce zbudować swój obóz.

 • Gala boksu w Częstochowie: Adamek lepszy od Kassiego

  Tomasz Adamek zdobył pas międzynarodowego mistrza Polski w wadze ciężkiej. Podczas gali bokserskiej "Noc Wojowników" w Częstochowie po 10-rundowej walce pokonał jednogłośnie na punkty reprezentującego USA Kameruńczyka Freda Kassiego. Sędziowie punktowali 97:93, 96:94, 96:94.

Zdjęcia na temat: lepszy
Wideo na temat: lepszy
Dyskusje na temat: lepszy