• Informacje na temat:

  leski

Artykuły na temat: leski
 • ​Krzysztof Leski odmówił przyjęcia orderu od prezydenta Andrzeja Dudy

  Były opozycjonista i dziennikarz Krzysztof Leski odrzucił order od prezydenta Andrzeja Dudy ze względu na dzielenie byłych działaczy "Solidarności" na, jak pisze, lepszy i gorszy "sort". "To żałosne, żenujące, podłe" - krytykuje Leski.

 • ...ustne. Ale głodówkę zakończymy dopiero po podpisaniu porozumienia - powiedziała szefowa związku zawodowego pielęgniarek i położnych w leskim szpitalu Alicja Piegdoń. Porozumienie udało się uzyskać podczas rozmów, w których wzięli udział przedstawiciele załogi, dyrekcja szpitala, starosta leski, przedstawiciele wojewody oraz dyrektorka NFZ. Podwyżki w wysokości 300 zł netto otrzyma tzw. średni...

 • Paranienormalni w Lesku

  Bieszczadzki dom Kultury zaprasza 25 września o godz. 17 na niesamowity i rozśmieszający do łez kabaret Paranienormalni. Bilety w cenie 40 zł. do nabycia w sekretariacie BDK już od 1 września.

 • W Lesku na Podkarpaciu powstanie kryta pływalnia. Inwestycja kosztować będzie prawie 19 mln zł. Obiekt będzie głównym budynkiem całego kompleksu, który zostanie wybudowany w tym mieście.

 • ...zawodowego pielęgniarek i położnych w leskim szpitalu Alicja Piegdoń. Dyrektor szpitala Alicja Szczepańska powiedziała, że żądania pracowników w tej wysokości nie są możliwe do zrealizowania(...) z dyrekcją zostały przerwane. Kolejne mają się odbyć we wtorek u starosty leskiego, a później u wojewody. Głodówkę w piątek wczesnym popołudniem rozpoczęło czworo pracowników. W sobotę dołączyło do nich 12

 • Festiwal Kultur Karpackich w Lesku

  W programie III Festiwalu Kultur Karpackich i III Euroregionalnego Jarmarku Karpackiego, które rozpoczną się w sobotę przed południem w Lesku (Podkarpackie), znajda się prezentacje zespołów folklorystycznych z Polski, Słowacji i Ukrainy oraz warsztaty rękodzieła.

 • Znani pisarze i podróżnicy w Lesku

  Domu Kultury w Lesku. Wieczorem odbędzie się spotkanie poświęcone pamięci Jerzego Janickiego i koncert Jacka Wójcickiego w leskim amfiteatrze. Więcej informacji na stronie www.bosz.com.pl.

 • Dziesięcioosobowa ekipa mieszkańców Leska zmierza mikrobusem do Warszawy. Tam przed Sejmem wraz z przedstawicielami piętnastu innych miast ubiegających się o powiat, będą przypominać posłom o swoich dążeniach.

 • Pracownicy ze szpitala w Lesku rozpoczęli głodówkę

  Szefowa związku zawodowego pielęgniarek i położnych w leskim szpitalu Alicja Piegdoń powiedziała, że średni personel szpitala (m.in. pielęgniarki, technicy, ratownicy, laboranci) są zdeterminowani(...) średnia płaca pielęgniarki w leskim szpitalu wraz z dodatkami i dyżurami wynosi od 1200 do 1600 zł na rękę. Pielęgniarki chcą zarabiać o ok. tysiąc zł więcej. Dyrektor podkreśliła, że obecnie nie można...

 • Jak poinformowała szefowa związku zawodowego pielęgniarek i położnych w leskim szpitalu Alicja Piegdoń, wśród głodujących jest obecnie 9 ratowników medycznych, 4 pielęgniarki, 2 położne i kierowca(...) niej średnia płaca pielęgniarki w leskim szpitalu wraz z dodatkami i dyżurami wynosi od 1200 do 1600 zł na rękę. Pielęgniarki chcą zarabiać o ok. tysiąc zł więcej. Dyrektor szpitala Alicja Szczepańska...