• Informacje na temat:

  leśnodorski

Artykuły na temat: leśnodorski
 • Leśnodorski zrezygnował z funkcji prezesa Legii Warszawa

  Bogusław Leśnodorski zrezygnował z funkcji prezesa Legii Warszawa - poinformował klub piłkarski na oficjalnej stronie. Leśnodorski oświadczył, że będzie przewodniczącym Rady Nadzorczej stołecznego klubu.

 • Leśnodorski nie będzie reprezentował Wisły Kraków przed PZPN

  Nie kancelaria Bogusława Leśnodorskiego, ale krakowscy prawnicy mają reprezentować Wisłę Kraków przed komisją licencyjną PZPN - dowiedział się reporter RMF FM od prezesa Wisły SA Rafała Wisłockiego.

 • Wandzel odsprzedał udziały Legii Warszawa, Leśnodorski nie jest już prezesem

  Leśnodorskiego. Prezes Legii pozostanie w klubie jako przewodniczący Rady Nadzorczej. To natomiast oznacza, że nowym prezesem Legii zostanie Mioduski. Większościowy udziałowiec wielokrotnie podkreślał jednak...

 • Legia wyrzucona z Ligi Mistrzów! Leśnodorski: Zawiodłem

  Legia Warszawa żegna się z Ligą Mistrzów. "Nie dla Nas LM w tym roku... Zawiodłem" - napisał na Twitterze prezes klubu Bogusław Leśnodorski. Walkowera - z powodu formalnego niedopatrzenia po stronie Legii - domagał się Celtic Glasgow, z którym stołeczny zespół rozprawił się w 3. rundzie kwalifikacji LM, wygrywając w dwumeczu 6:1. Dzisiaj UEFA podjęła decyzję - i potraktowała Legię bardzo surowo...

 • Bogusław Leśniodorski wyciąga rękę do Wisły Kraków

  Do będącej na skraju bankructwa i znajdującej się w organizacyjnej zapaści Wisły Kraków SA pomocną dłoń wyciągnął Bogusław Leśnodorski, były współwłaściciel i prezes Legii Warszawa. Już wiemy, że oferta została przyjęta przez działacza "Białej Gwiazdy".

 • Prezes Legii Warszawa: Besnik Hasi nie jest już trenerem. Albańczyk zaprzecza

  Aleksandar Vuković od poniedziałku poprowadzi Legię Warszawa - poinformował Bogusław Leśnodorski na Twitterze. Serb ma przejąć drużynę po Besniku Hasim, dla którego niedzielny mecz ma być ostatnim na ławce trenerskiej mistrzów Polski. Hasi jednak nie przyjął do wiadomości odsunięcia go od drużyny.

 • Ekstraklasa: Sensacyjna porażka Legii. "Kilku piłkarzy nie może już grać w tej drużynie"

  ..."Kilku piłkarzy nie może grać już w tej drużynie" - tak prezes warszawskiej Legii Bogusław Leśnodorski skomentował porażkę swojego zespołu w ligowym pojedynku z Arką Gdynia. Mistrzowie Polski - grając bez kilku czołowych piłkarzy - ulegli beniaminkowi 1:3. Po sześciu kolejkach ekstraklasy mają na koncie tylko jedno zwycięstwo i w sumie sześć punktów - dwa razy mniej niż Arka, która dzięki trzem...

 • Legia Warszawa: Z kibicami po mistrzostwo

  Prowadzenie w tabeli, spektakularne transfery piłkarzy, zakończenie konfliktu z kibicami - to wszystko sprawia, że Legia Warszawa jest głównym kandydatem do mistrzostwa Polski. Jej prezes Bogusław Leśnodorski uchodzi za największego wygranego przerwy zimowej.

 • Legia Warszawa ma nowego właściciela

  Grupa ITI nie jest już właścicielem warszawskiej Legii. 80 procent akcji klubu kupił członek jego rady nadzorczej Dariusz Mioduski, a 20 procent - prezes Bogusław Leśnodorski.

 • Legia wyrzucona z LM. "Cztery osoby oddały się do dyspozycji zarządu Legii"

  ..."Cztery osoby oddały się do dyspozycji zarządu Legii Warszawa" - powiedział prezes Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski podczas konferencji prasowej dotyczącej stanowiska klubu w sprawie decyzji UEFA o wyrzuceniu polskiej drużyny z Ligi Mistrzów. Legia została ukarana walkowerem za rewanżowy mecz 3. rundy kwalifikacji z Celtikiem Glasgow (na boisku 2:0). Powodem był występ nieuprawnionego piłkarza...

Dyskusje na temat: leśnodorski