• Informacje na temat:

  leszczyński

Artykuły na temat: leszczyński
 • Ostatnie pożegnanie prof. Stanisława Leszczyńskiego

  Pogrzeb prof. Stanisława Leszczyńskiego odbędzie się w czwartek na Starych Powązkach w Warszawie. Żegnamy wybitnego radiologa oraz autora podręczników i międzynarodowych publikacji.

 • Wyniki sekcji zwłok Roberta Leszczyńskiego

  Niewydolność wielonarządowa to wstępna przyczyna śmierci Roberta Leszczyńskiego - orzekli śledczy z warszawskiej prokuratury. Dziś przeprowadzono sekcję zwłok dziennikarza.

 • Znamy przyczynę śmierci Roberta Leszczyńskiego. Są wyniki sekcji zwłok

  Robert Leszczyński zmarł w wyniku zaburzeń metabolicznych w przebiegu cukrzycy. Takie są wnioski z ostatecznej opinii z sekcji zwłok dziennikarza - dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada. W organizmie Leszczyńskiego nie stwierdzono obecności narkotyków ani alkoholu.

 • Nie żyje Robert Leszczyński. Miał 48 lat

  W wieku 48 lat zmarł w środę dziennikarz i krytyk muzyczny Robert Leszczyński.

 • Wyniki wyborów: Komorowski wygrał w okręgu pilskim i leszczyńskim

  Według opublikowanego przez Okręgową Komisję Wyborczą w Lesznie protokołu wyników głosowania, frekwencja w drugiej turze wyniosła 52,49. W pierwszej turze wynosiła ona 45,72 proc. Okręg leszczyński obejmuje powiaty: gostyński, grodziski, kościański, leszczyński, nowotomyski, rawicki, śremski, wolsztyński oraz miasto na prawach powiatu Leszno. W głosowaniu 10 maja, w okręgu...

 • Nie żyje Robert Leszczyński, znany krytyk muzyczny. Miał 48 lat

  ..."Był człowiekiem, który zauważał nowe trendy w muzyce, doskonale pamiętamy słynnego "mop mena" w kilku pierwszych edycjach "Idola", gdzie łowił nowe talenty" - tak Roberta Leszczyńskiego wspomina Darek Maciborek, gospodarz "POPlisty" w RMF FM. Robert Leszczyński, dziennikarz i krytyk muzyczny miał 48 lat. Zmarł 1 kwietnia w Warszawie.

 • Robert Leszczyński zmarł na cukrzycę? W środę sekcja zwłok

  Jutro odbędzie się sekcja zwłok Roberta Leszczyńskiego, znanego dziennikarza muzycznego, który zmarł nagle 1 kwietnia – dowiedział się portal tvp.info. Jako nieoficjalną przyczynę śmierci wskazuje się niezdiagnozowaną cukrzycę, ale śledczy sprawdzą czy zgon nie był wynikiem np. zatrucia lekami, alkoholem czy narkotykami.

 • Jeśli minister kultury ogłosi konkurs na dyrektora Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina, wystartuję w nim - zapowiada Stanisław Leszczyński, który zrezygnował z funkcji zastępcy szefa Instytutu. Decyzja, czy konkurs się odbędzie, ma zapaść w tym tygodniu.

 • Znani wspominają Roberta Leszczyńskiego. "Zauważał nowe trendy w muzyce"

  Robert Leszczyński nie żyje. Znany dziennikarz i krytyk muzyczny, zmarł dziś w wieku 48 lat. "Był człowiekiem, który zauważał nowe trendy w muzyce, doskonale pamiętamy słynnego "mop mena" w kilku pierwszych edycjach "Idola", gdzie łowił nowe talenty" - w ten sposób wspominał go Darek Maciborek, dziennikarz i gospodarz "POPlisty" w RMF FM.

 • Aeroklub Leszczyński dumny ze swojego kapitana

  Tadeusz Wrona, kapitan Boeinga 767, który awaryjnie lądował na warszawskim Okęciu, jest szybownikiem Aeroklubu Leszczyńskiego. Jak powiedział dyrektor aeroklubu Andrzej Majchrzak, Wrona w barwach aeroklubu lata od 10 lat.

Zdjęcia na temat: leszczyński
Wideo na temat: leszczyński
 • Siedź w kącie, znajdą cię! Stój w bramce, masz szansę :)

  Musi mieć "ząb" do gry bramkarz z pierwszoligowych podwarszawskich Ząbek! Rafała Leszczyńskiego - ku zaskoczeniu kibiców i ekspertów - wypatrzył nowy selekcjoner naszej narodowej reprezentacji. Co się stało, że Adam Nawałka nie sięgnął po "goalkeepera" do bramkarskich zasobów piłkarskiej ekstraklasy, a o klasę niżej do Dolcanu Ząbki? Może Leszczyński popisał się jakimiś "robinsonadami

 • Kolorowe balony wzleciały nad Lesznem

  Na leszczyńskim niebie po raz kolejny można podziwiać kolorowe balony, które biorą udział w 20. Balonowych Mistrzostwach Polski. Imprezie będzie towarzyszył 20. Balonowy Puchar Leszna.

Dyskusje na temat: leszczyński