• Informacje na temat:

  leszek

Artykuły na temat: leszek
 • Nie żyje syn Leszka Millera

  Leszek Miller junior, jedyny syn byłego premiera Leszka Millera, nie żyje. O jego śmierci w mediach społecznościowych poinformowała Monika Miller. Sprawą zajmuje się prokuratura.

 • ​Leszek Balcerowicz doradza Robertowi Biedroniowi

  Prezydent Słupska Robert Biedroń zwrócił się do Leszka Balcerowicza o pomoc - podaje "Gazeta Wyborcza".

 • Leszek Miller żegna się z synem

  Leszek Miller poinformował na Twitterze, że urna z prochami jego syna "spocznie obok ukochanej Babci". Podziękował także za wszystkie słowa wsparcia i żalu.

 • ​Leszek Balcerowicz: Zbigniew Ziobro skłamał

  Leszek Balcerowicz odpowiada na zarzuty ministra sprawiedliwości dotyczące odpowiedzialności za aferę FOZZ. "Zbigniew Ziobro skłamał: nigdy nie byłem członkiem rady nadzorczej FOZZ" - oświadczył Balcerowicz.

 • Nie żyje syn Leszka Millera

  W wieku 48 lat zmarł Leszek Miller junior. Jak podała prokuratura, wstępne ustalenia wskazują na to, że jedyny syn byłego premiera Polski popełnił samobójstwo.

 • Leszek Zegzda kandydatem Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Nowego Sącza

  Leszek Zegzda, członek zarządu województwa małopolskiego, oficjalnie został kandydatem Koalicji Obywatelskiej w wyborach na prezydenta Nowego Sącza. W czwartek deklarację jego poparcia podpisali m.in. przedstawiciele PO, PSL, Nowoczesnej oraz KOD.

 • ​Leszek Balcerowicz: To więcej niż kpina

  ..."Takiej koncentracji politycznego szkodnictwa nie było dotąd po 1989 roku" - mówi "Gazecie Wyborczej" Leszek Balcerowicz i przekonuje, że bez państwa prawa nie będzie też wolnego rynku.

 • Leszek Balcerowicz wchodzi do ukraińskiego rządu

  Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko mianował Leszka Balcerowicza na stanowisko swojego przedstawiciela w ukraińskiej radzie ministrów. Podpisał dziś rozporządzenie w tej sprawie.

 • IPN: Sąd umorzył autolustrację wobec Leszka Moczulskiego

  Lustracyjnego IPN przypomniano, że Leszek Moczulski (właśc. Robert Leszek Moczulski) złożył do Sądu Apelacyjnego w Warszawie wniosek o wszczęcie wobec niego postępowania lustracyjnego w 1999 r. "Do(...) r. pan Robert Leszek Moczulski wycofał wniosek z dnia 26 marca 1999 r. o wszczęcie postępowania lustracyjnego, a obrońca lustrowanego złożyła wniosek o jego umorzenie" - podał prok. Dąbrowski.

 • Media: Leszek Balcerowicz zostanie premierem Ukrainy?

  ...- Balcerowicz ma poparcie Zachodu, naszej klasy średniej i jest gotowy naprawdę oczyścić klikę nominatów partyjnych - wyjaśnia w publikacji informator gazety. Poufne negocjacje w tej sprawie są podobno prowadzone już od grudnia ubiegłego roku. W imieniu Petra Poroszenki prowadzi je jeden z ukraińskich deputowanych.  Jak piszą ukraińskie media, warto zauważyć, że Leszek Balcerowicz był jednym...

Zdjęcia na temat: leszek
Dyskusje na temat: leszek