• Informacje na temat:

  leszek

Artykuły na temat: leszek
 • ​Leszek Balcerowicz doradza Robertowi Biedroniowi

  Prezydent Słupska Robert Biedroń zwrócił się do Leszka Balcerowicza o pomoc - podaje "Gazeta Wyborcza".

 • ​Leszek Balcerowicz: To więcej niż kpina

  ..."Takiej koncentracji politycznego szkodnictwa nie było dotąd po 1989 roku" - mówi "Gazecie Wyborczej" Leszek Balcerowicz i przekonuje, że bez państwa prawa nie będzie też wolnego rynku.

 • Leszek Balcerowicz wchodzi do ukraińskiego rządu

  Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko mianował Leszka Balcerowicza na stanowisko swojego przedstawiciela w ukraińskiej radzie ministrów. Podpisał dziś rozporządzenie w tej sprawie.

 • Media: Leszek Balcerowicz zostanie premierem Ukrainy?

  ...- Balcerowicz ma poparcie Zachodu, naszej klasy średniej i jest gotowy naprawdę oczyścić klikę nominatów partyjnych - wyjaśnia w publikacji informator gazety. Poufne negocjacje w tej sprawie są podobno prowadzone już od grudnia ubiegłego roku. W imieniu Petra Poroszenki prowadzi je jeden z ukraińskich deputowanych.  Jak piszą ukraińskie media, warto zauważyć, że Leszek Balcerowicz był jednym...

 • Prof. Leszek Balcerowicz w ukraińskim rządzie

  Jeden z architektów reform w Polsce prof. Leszek Balcerowicz został przedstawicielem prezydenta Poroszenki w ukraińskim rządzie - czytamy na stronie internetowej prezydenta Ukrainy.

 • ​Leszek Miller: O wybuchu należałoby powiadomić NATO

  ..."Jeżeli okaże się, że prezydent i inni pasażerowie Tu-154M zostali zabici w przestrzeni powietrznej Rosji, a polski rząd nie podejmie żadnych działań na arenie międzynarodowej, to Polska się ośmieszy" - powiedział w TVN24 były premier Leszek Miller.

 • Leszek Miller broni Andrzeja Dudę

  Obama ma wiele do przemyślenia, jeśli chodzi o własny kraj. Ja bym zrobił to samo, co prezydent Duda, czyli jak najszybciej postarałbym się zakończyć tę konferencję - w ten sposób były premier Leszek Miller odniósł się na antenie TVN24 do wypowiedzi Baracka Obamy o sytuacji wokół TK.

 • Leszek Bosek Prezesem Prokuratorii Generalnej

  Jak podano w informacji przesłanej przez Ministerstwo Skarbu Państwa, Leszek Bosek jest doktorem habilitowanym nauk prawnych. Od 2015 r. pracuje na stanowisku profesora na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (Katedra Prawa Cywilnego). Jest radcą prawnym, pracował m.in. w Biurze Analiz Sejmowych i Prokuratorii Generalnej Skarbu Państwa. Był również mediatorem i arbitrem...

 • Leszek Miller w Kontrwywiadzie. Zadaj pytanie!

  Piaseckiego w Kontrwywiadzie RMF FM będzie były premier Leszek Miller z SLD.

 • Nie żyje Leszek Marek Gałysz. Twórca "Pomysłowego Dobromira" odszedł w wieku 69 lat

  Zmarł Leszek Marek Gałysz - reżyser, scenarzysta, autor projektów plastycznych, animator, producent, były przewodniczący Sekcji Filmu Animowanego Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Miał 69 lat.

Zdjęcia na temat: leszek
Dyskusje na temat: leszek