• Informacje na temat:

  leszek biały

Artykuły na temat: leszek biały
 • Zetną drzewa ku czci Leszka Białego

  Gmina Gąsawa zamierza utwardzić gruntową drogę z Biskupina do Marcinkowa Górnego, by umożliwić dojazd do obelisku znajdującego się w miejscu, gdzie prawdopodobnie zginął Leszek Biały. W związku z tym remontem pod topór miałoby pójść 125 drzew.

 • Otwarcie stadionu im. Leszka Białego

  Po raz pierwszy w Polsce nie w mieście, ale na wsi został oddany sportowy kompleks ze sztuczną nawierzchnią, wart 5,6 mln złotych. 1 maja w Gąsawie był dniem uroczystego otwarcia stadionu im. Leszka Białego.

 • Andrzej Misiołek i Leszek Piechota dołączają do klubu PiS

  ...​Byli senatorowie Platformy Obywatelskiej Andrzej Misiołek i Leszek Piechota dołączą do klubu Prawa i Sprawiedliwości - poinformował marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Rzeczniczka ugrupowania Beata Mazurek dodała, że formalna decyzja w tej sprawie zapadnie na styczniowym posiedzeniu klubu PiS.

 • Leszek Krowicki trenerem reprezentacji Polski piłkarek ręcznych

  Leszek Krowicki będzie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski piłkarek ręcznych - poinformował ZPRP. Na tym stanowisku zastąpi Duńczyka Kima Rasmussena, który nie zdecydował się przedłużyć kontraktu i będzie się opiekował drużyną narodową Węgier.

 • Koźmiński zasługuje na Order Orła Białego

  ​Katarzyna Kolenda-Zaleska podsunęła prezydentowi Andrzejowi Dudzie sugestię, aby dla uczczenia rocznicy wyborów w 1989 roku przyznał 4 czerwca Order Orła Białego Jerzemu Koźmińskiemu, czyli - jak go celnie określiła w "Gazecie Wyborczej" - "skromnemu państwowcowi, który całe życie przepracował dla wolnej Polski i bez którego Polska nie weszłaby tak szybko do NATO". Słusznie przypomniała, że "to on jako ambasador w Waszyngtonie zorganizował wielką dyplomatyczną ofensywę przekonywania...

 • Miller: Proponujemy drugi "biały szczyt" ws. służby zdrowia

  Szef SLD Leszek Miller zaproponował rządowi zorganizowanie drugiego "białego szczytu" w sprawie służby zdrowia. Wystąpienie ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza w Sejmie nazwał "tępą agresją, zalaną oceanem infantylnej obłudy".

 • ​Biało-czerwone szczypiornistki na ostatniej prostej przed mistrzostwami świata

  ...dobrymi rywalami. Towarzyszy nam nieco optymizmu po naszych ostatnich występach. Mamy powody do tego, by łapać pozytywne nastawienie" - mówi trener Leszek Krowicki.

 • Leszek Miller: Nie będę się ubiegał o przywództwo w SLD

  ..."Nie będę się ubiegał na jesiennym kongresie o przywództwo w SLD. Kto mnie zastąpi? Nawet, jeżeli miałbym faworyta, to nie będę mówił w tej chwili. Nie chcę mu zaszkodzić" - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM przewodniczący SLD Leszek Miller, w odpowiedzi na pytania słuchaczy. "Dużo będzie zależało od tego, kto i jaki otrzyma wynik w wyborach, bo to zawsze jest wyznacznik wartości i popularności...

 • Słowa prezydenta USA Baracka Obamy o "polskim obozie śmierci" wywołały stanowczy protest ze strony polskiej i apel o akcję informacyjną dot. historii nazistowskich obozów zagłady. Biały Dom wyraził ubolewanie. B. minister Adam D. Rotfled uważa, że to nie zamyka sprawy.

 • MŚ w hokeju: Biało-czerwoni przegrali z Kazachstanem

  ..., Tomasz Malasiński, Marcin Kolusz - Bartłomiej Pociecha, Rafał Dutka, Aron Chmielewski, Sebastian Kowalówka, Grzegorz Pasiut - Patryk Wajda, Michał Kotlorz, Leszek Laszkiewicz, Krystian Dziubiński...

Zdjęcia na temat: leszek biały
Dyskusje na temat: leszek biały