• Informacje na temat:

  lewin

Artykuły na temat: lewin
 • Lewin Brzeski z gruntem na medal

  ...położony w Lewinie Brzeskim. Teren ten jest bardzo dobrze skomunikowany, położony przy linii kolejowej, z dostępnością do bocznicy kolejowej. Posiada aktualny plan zagospodarowania przestrzennego oraz(...) (audytu) zakwalifikowano 5 terenów inwestycyjnych - z gmin: Lewin Brzeski, Gogolin, Nysa, Otmuchów i Prudnik. W sumie do tegorocznego konkursu przystąpiło 220 gmin z całej Polski, które nadesłały 332

 • Z trzech referendów ws. odwołania władz samorządowych, które odbyły się w niedzielę na Dolnym Śląsku, tylko mieszkańcom Lewina Kłodzkiego udało się odwołać wójta Henryka Szczypkowskiego. Pozostałe głosowania - w Nowej Rudzie i Pieszycach - były nieważne.

 • Zabójstwo w Lewinie Brzeskim. Obława na podejrzanego

  Brzeska prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa starszego mężczyzny, który zginął od ciosów zadanych nożem. Sprawca - prawdopodobnie syn ofiary - wciąż jest na wolności. W Lewinie Brzeskim trwa policyjna obława - dowiedziało się radio Opole.

 • Olimpia podejmie w Lewinie Oderkę

  Dziś na stadionie w Lewinie Brzeskim miejscowa Olimpia podejmie Oderkę. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest opolski lider i świeżo upieczony beniaminek III-ligi.

 • Prawdziwy dobrodziej. Ksiądz z Lewina Brzeskiego chce wozić parafian

  Firmy likwidują nierentowne kursy, a ludzie zostają na lodzie. Takim osobom postanowił pomóc ksiądz z Lewina Brzeskiego. Proboszcz chce kupić busa, którym parafianie będą dowożeni do lekarza, na zakupy, no i oczywiście do kościoła. Dla niego zysk ma inny wymiar.

 • Aresztowany za zabicie ojczyma w Lewinie Brzeskim przyznał się do winy

  Mężczyzna od niedzieli był poszukiwany listem gończym. Ukrywał się w okolicy byłej żwirowni koło miejscowości Ptakowice. Do zabójstwa doszło w nocy z soboty na niedzielę (2.11) w Lewinie Brzeskim na Opolszczyźnie. Zatrzymany przyznał się do winy.

 • Horror na wzgórzu w Lewinie

  ...wszystkich, za to w towarzystwie 120 psów, z którymi mieszkała w zrujnowanym domu na wzgórzu w Lewinie Kłodzkim. O tym, w jak nieludzkich warunkach żyje Villas, pisałem już w 2004 roku, zapowiadając(...), co się stało w Lewinie, dowodzi, że legenda jeszcze trwa, chociaż się degeneruje. "To mały, biedny, chory człowiek" - mówi Jan Górski (piosenkarz estradowy, od 20 lat współpracujący z Violettą...

 • Opolskie: Śmierć pod kołami Pendolino

  W pobliżu stacji Lewin Brzeski w województwie opolskim doszło do tragicznego wypadku.

 • Gwiazda fitness zaatakowana podczas sesji przez… świnie

  Miało być wyjątkowe zdjęcie, skończyło się na pogryzieniu. Piękna modelka i gwiazda fitness Michelle Lewin spędzała wakacje na Bahamach. Podczas pozowania do zdjęcia została jednak zaatakowana przez stado świń.

 • Chciała zabić śpiącego męża. Wstrzyknęła mu insulinę

  Sąd aresztował 53-letnią mieszkankę Lewina Brzeskiego, która wstrzyknęła śpiącemu mężowi insulinę. Kobiecie postawiono zarzut usiłowania zabójstwa.

Zdjęcia na temat: lewin
Wideo na temat: lewin
 • Violetta Villas nie żyje. Zobacz ostatni występ artystki

  Nie żyje Violetta Villas. Gwiazda zmarła w wieku 73 lat w Lewinie Kłodzkim. Z publicznością pożegnała się w lutym tego roku w Kielcach. Po ostatnim występie odebrała nagrodę przyznaną przez ministra kultury - Gloria Artis - oraz... tort od wielbicieli.