• Informacje na temat:

  li peng

Artykuły na temat: li peng
 • Australian Open: Radwańska zagra o ćwierćfinał z Peng

  Agnieszka Radwańska zagra z Chinką Shuai Peng w czwartej rundzie wielkoszlemowego turnieju Australian Open. Stawką meczu będzie awans do ćwierćfinału. To na pewno nie będzie spacerek - zaznacza ojciec i trener krakowskiej tenisistki.

 • WTA w Indian Wells: Radwańska awansowała do trzeciej rundy

  ...​Agnieszka Radwańska pokonała Hiszpankę 6:3, 6:4 i awansowała do trzeciej rundy tenisowego WTA na twardych kortach w Indian Wells. Spotkanie trwało 103 minuty. Kolejną rywalką Polki będzie Chinka Shuai Peng.

 • Turniej WTA w Tiencinie. Niespodziewana decyzja Agnieszki Radwańskiej, zrezygnowała z dalszej gry

  Rozstawiona z "jedynką" Agnieszka Radwańska wycofała się z turnieju WTA w Tiencinie po awansie do ćwierćfinału. Broniąca tytułu polska tenisistka oddała walkowerem mecz z Chinką Shuai Peng.

 • Turniej w Indian Wells: Agnieszka Radwańska odpadła w trzeciej rundzie

  Rozstawiona z "szóstką" Agnieszka Radwańska na trzeciej rundzie zakończyła udział w turnieju WTA Premier na kortach twardych w Indian Wells (pula nagród 7 mln dol.). Polska tenisistka przegrała z chińską kwalifikantką Shuai Peng 4:6, 4:6.

 • Rio 2016. Polscy badmintoniści pokonani w ćwierćfinale. „Zapłaciliśmy cenę za grupę śmierci"

  ...„Zapłaciliśmy cenę za grupę śmierci, organizmu się nie oszuka” – powiedział po olimpijskim ćwierćfinale Robert Mateusiak, który w badmintonowym mikście razem z Nadieżdą Ziębą uległ w Rio de Janeiro malezyjskiej parze Peng Soon Chan i Liu Ying Goh 0:2. „Liczyłam na inny mecz, ale na nogach poruszaliśmy się bardzo słabo, nie dało się ich obudzić. Już przed spotkaniem wiedzieliśmy, że będzie bardzo...

 • US Open nie dla Agnieszki Radwańskiej

  Rozstawiona z numerem czwartym Agnieszka Radwańska odpadła w drugiej rundzie wielkoszlemowego US Open, który rozgrywany jest na kortach twardych w Nowym Jorku. Tenisistka z Krakowa przegrała z Chinką Shuai Peng 3:6, 4:6.

 • Szuka "tymczasowych chłopaków". Gdzie jest haczyk?

  ...19-letnia Ju Peng wywołała niemałe oburzenie w Chinach, gdy ujawniła, w jaki sposób zamierza sfinansować swoją podróż po kraju. W każdym z odwiedzanych miast dziewczyna chce spędzić noc z innym mężczyzną. O sprawie informuje "The Daily Telegraph".

 • US Open: Radwańska i Janowicz powalczą o kolejną rundę

  Rozstawiona z numerem czwartym Agnieszka Radwańska o godz. 17 zagra z Chinką Shuai Peng w drugiej rundzie wielkoszlemowego turnieju tenisowego US Open. Wieczorem występ w nowojorskiej imprezie zainauguruje Jerzy Janowicz, jedyny Polak w gronie singlistów.

 • Chiny: Media: "Łagodna dyplomacja" Michelle Obamy

  Pierwsza Dama USA Michelle Obama swą wizytę w Chinach rozpoczęła w piątek rano odwiedzając wspólnie z Peng Liyuan, małżonką prezydenta ChRL, szkołę w Pekinie. Chińskie media piszą o "łagodnej dyplomacji" pani Obamy i szansie na polepszenie relacji ChRL-USA.

 • Fibak: Porażka Radwańskiej całkowicie niezrozumiała

  ..."Kompletnie nie rozumiem, jak Agnieszka Radwańska kolejny raz mogła przegrać US Open w taki sposób" - mówi po porażce najlepszej polskiej tenisistki w drugiej rundzie ostatniego w tym roku turnieju wielkoszlemowego Wojciech Fibak. Radwańska przegrała z Shuai Peng 3:6, 4:6. Zdaniem Fibaka w grze Polki powtarzają się ciągle te same błędy, przez co z roku na rok będzie jej coraz trudniej wygrać...

Zdjęcia na temat: li peng
Dyskusje na temat: li peng