• Informacje na temat:

liga

Artykuły na temat: liga
  • Liga hiszpańska: Barcelona rozgromiła Alaves

Broniący tytułu piłkarze Barcelony rozgromili w Vitorii ekipę Alaves 6:0 w meczu 22. kolejki ekstraklasy i awansowali na pierwsze miejsce w tabeli. Rozegrali jednak o trzy spotkania więcej niż drugi w tabeli Real, który wieczorem zmierzy się z ostatnią Osasuną.

• Liga włoska: Kontuzja Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik doznał groźnie wyglądającej kontuzji w zwycięskim wyjazdowym spotkaniu ligi włoskiej ze SPAL (3:2). Napastnik Napoli na boisku pojawił się w 70. minucie, zmieniając Piotra Zielińskiego, ale z powodu urazu kolana opuścił je tuż przed końcem meczu.

• ​Adrian Meronk pierwszym Polakiem w zawodowej lidze golfa

...w listopadzie turniejem DP World Tour Championship, którego pula nagród wynosi osiem milionów dolarów. Challenge Tour to druga liga, w ramach której odbywa się około 30 turniejów w sezonie. Rokrocznie...

• Liga urugwajska jest...najlepsza! Obejrzyj film

Do interesujących obrazów twórcy klipu dodali patetycznie brzmiącą muzykę, która ma przypominać utwór wykorzystywany przy rozgrywkach Ligi Mistrzów. Film kończy się kwestią: "Liga urugwajska jest najlepsza! Dla nas..."  Podoba się Wam takie ironiczne podejście do piłkarskich rozgrywek? (mal)

• Wieczór z Ligą Mistrzów: Będzie ciekawie!

...z Besiktasem. Klub ze Stambułu na swojej oficjalnej stronie internetowej poprosił kibiców o nieprzyjeżdżanie na mecz z Porto. Turcy obawiają się chuligańskich wybryków swoich kibiców. Obawa jest tym(...) skutecznością. W lidze zremisowali ostatnie dwa mecze. Do składu wraca jednak Cristiano Ronaldo, który w La Liga zawieszony jest za niesportowe zachowanie. Zinedine Zidane liczy na Portugalczyka...

• Lionel Messi królem strzelców La Liga!

Lionel Messi z Barcelony - królem strzelców hiszpańskiej La Liga! W 38 kolejkach zakończonego w niedzielę sezonu 2016/17 Argentyńczyk zdobył 37 goli. Drugiego w tym zestawieniu Urugwajczyka Luisa Suareza, kolegę z drużyny, wyprzedził o osiem bramek.

• Liga piłkarzy ręcznych bez remisów

Nie będzie remisów w lidze piłkarzy ręcznych. Jeśli po 60 minutach obie drużyny będą miały tyle samo bramek sędzia zarządzi dogrywkę, a później także rzuty karne. To nie jedyna zmiana przed ruszającym w piątek sezonem PGNiG Superligi.

• Liga hiszpańska: Strzelecki popis Realu i Atletico

Madryckie kluby, Real i Atletico, odniosły wysokie zwycięstwa w 8. kolejce hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej i są na czele tabeli. "Królewscy", rywale Legii Warszawa w Lidze Mistrzów, pokonali na wyjeździe Betis 6:1, a drużyna Diego Simeone wygrała u siebie z Granadą 7:1.

• Liga wystartowała!

W zielonogórskim klubie bilrdowym Hot Shots przy ul. Wrocławskiej 19 rozpoczęła się zielonogórska liga pool bilarda. Zawodnicy zagrają 10 turniejów eliminacyjnych by potem wziąć udział w edycji "Masters". Pula nagród turnieju wynosi 3000zł.

• Liga francuska: Cenne zwycięstwo drużyny Glika

Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Bohaterami sobotniego szlagieru Ligue 1 byli Kolumbijczyk Radamel Falcao oraz Benjamin Mendy. Pierwszy z nich strzelił dwa gole (łącznie ma 14 bramek w sezonie), a Mendy zaliczył tego dnia dwie asysty. Do siatki gości trafił również Valere Germain - na 1:0 w 47. minucie.