• Informacje na temat:

  lipiński

Artykuły na temat: lipiński
 • ​Adam Lipiński: Jestem za wypowiedzeniem konwencji antyprzemocowej

  Pełnomocnik Rządu do Spraw Równego Traktowania Adam Lipiński w rozmowie z "Gościem Niedzielnym" opowiedział się za wypowiedzeniem tzw. konwencji antyprzemocowej.

 • Lipiński: Rząd nie chce wypowiedzieć konwencji antyprzemocowej

  Rząd nie chce wypowiedzieć tzw. konwencji antyporzemocowej. Była inicjatywa w tej sprawie Ministerstwa Sprawiedliwości, ale rząd jej nie podjął. Sprawa została zakończona - oświadczył w czwartek w Sejmie pełnomocnik rządu ds. równego traktowania Adam Lipiński.

 • Szydło, Brudziński, Błaszczak, Kamiński, Macierewicz, Lipiński – wybrani na wiceszefów PiS

  Premier Beata Szydło, wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński, szef MSWiA Mariusz Błaszczak, minister koordynator specsłużb Mariusz Kamiński, szef MON Antoni Macierewicz i minister w KPRM Adam Lipiński – zostali w niedzielę wybrani na wiceszefów PiS.

 • Adam Lipiński o słowach Morawskiego dot. homoseksualistów: To atak na rząd

  ...polityczna" - mówi pełnomocnik rządu ds. równego traktowania i wiceprezes PiS Adam Lipiński w rozmowie z reporterem RMF FM Patrykiem Michalskim. Lipiński twierdzi również, że Morawski nie powinien ujawniać swoich poglądów, „a już szczególnie w tak drastyczny sposób”. „To jest skandaliczne zachowanie” - ocenia Lipiński. Po rozmowie z RMF FM wiceprezes PiS zadeklarował, że zleci swoim urzędnikom, by...

 • Zmarł prof. Edmund Wnuk-Lipiński

  Zmarł znany socjolog, prof. Edmund Wnuk-Lipiński. Był cenionym wykładowcą, autorem wielu publikacji naukowych, organizatorem i pierwszym dyrektorem Instytutu Studiów Politycznych PAN i Instytutu Spraw Publicznych, a także pisarzem science fiction. Miał 71 lat. O jego śmierci poinformował prof. Stanisław Mocek, rektor Collegium Civitas, której to uczelni Wnuk-Lipiński był honorowym rektorem.

 • Adam Lipiński w RMF o słowach Lecha Morawskiego ws. homoseksualistów: To atak na rząd

  ...polityczna" - mówi pełnomocnik rządu ds. równego traktowania i wiceprezes PiS Adam Lipiński w rozmowie z reporterem RMF FM Patrykiem Michalskim. Lipiński twierdzi również, że Lech Morawski nie powinien ujawniać swoich poglądów, „a już szczególnie w tak drastyczny sposób”. „To jest skandaliczne zachowanie” - ocenia Lipiński.

 • Adam Lipiński - zaufany człowiek Kaczyńskiego ministrem ds. kontaktów z parlamentem

  Adam Lipiński będzie ministrem odpowiedzialnym za kontakty rządu z parlamentem w gabinecie premier Beaty Szydło. To wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości i jeden z najbliższych współpracowników Jarosława Kaczyńskiego.

 • Tomasz Lipiński w Dream Clubie

  Sopocki Dream Club zaprasza 24 maja na koncert Tomasza Lipińskiego - jednego z czołowych przedstawicieli polskiej sceny alternatywnej.

 • Łukasz Lipiński: Mamy głęboki kryzys konstytucyjny. To więcej, niż trzęsienie ziemi u Hitchcocka

  ..."Dania do Myślenia" w RMF Classic analityk z Polityki Insight Łukasz Lipiński. "To jest bardziej, niż u Hitchcocka - mamy na początku więcej, niż trzęsienie ziemi, a dalej sytuacja ma się bardziej zaostrzać"- uważa Lipiński. "Sytuacja jest prosta i nie dajmy sobie wmówić, że jest zagmatwana. Jest konstytucja na podstawie której TK wydał konkretne orzeczenie a Sejm i prezydent tych orzeczeń nie...

 • Adam Lipiński lokomotywą PiS w Legnicy

  Adam Lipiński będzie lokomotywą napędową Prawa i Sprawiedliwości w okręgu legnicko - jeleniogórskim w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Podczas konferencji prasowej poznaliśmy listę kandydatów PiS do Sejmu i Senatu.

Zdjęcia na temat: lipiński
Wideo na temat: lipiński
Dyskusje na temat: lipiński