• Informacje na temat:

  lipski

Artykuły na temat: lipski
 • Płk Lipski: BOR skontrolował ok. 160 tys. uczestników ŚDM

  Około 160 tys. osób, które uczestniczyły w Światowych Dniach Młodzieży, przeszło kontrolę pirotechniczno-radiologiczną; samochody z kolumny papieskiej przejechały w sumie prawie 1200 kilometrów - mówi wiceszef BOR płk Jacek Lipski.

 • Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Lipskiego

  Rodzina, przyjaciele, współpracownicy, znajomi i zwyczajni mieszkańcy Małopolski pożegnali dziś na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie Krzysztofa Lipskiego.

 • Nie żyje znany śląski aktor Andrzej Lipski

  Zmarł wybitny śląski aktor Andrzej Lipski - poinformował w piątek Teatr Nowy Zabrzu, z którym Lipski był związany przez ponad trzydzieści lat. Zagrał w nim ponad sto ról, przez pewien okres pełnił także funkcję dyrektora naczelnego i artystycznego.

 • Incydent w biurze parlamentarzystów PiS w Lipsku

  Oblano półprzezroczystą substancją szybę w siedzibie biura parlamentarzystów PiS w Lipsku w nocy ze środy na czwartek na Mazowszu - poinformował PAP wiceprzewodniczący klubu PiS Marek Suski. W Lipsku znajduje się biuro Suskiego oraz wicemarszałka Senatu Adama Bielana.

 • Dwaj 29-latkowie - dr Marek Klonowski z Politechniki Wrocławskiej i dr Dariusz Dereniowski z Politechniki Gdańskiej - otrzymali dwie równorzędne Nagrody im. Witolda Lipskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie informatyki.

 • Starcia gangów motocyklowych w Lipsku

  Jedna osoba zginęła, a kilka zostało rannych w wyniku strzelaniny w Lipsku. Zdarzenie miało miejsce w jednym z barów na wschodzie miasta. Chodzi o porachunki między gangami motocyklowymi.

 • Liga niemiecka: Bayern przegrał w Lipsku, Lewandowski rezerwowym

  Piłkarze Bayernu Monachium przegrali na wyjeździe z RB Lipsk 1:2 w meczu kończącym 27. kolejkę niemieckiej ekstraklasy. To ich pierwsza ligowa porażka od 25 listopada. Robert Lewandowski rozpoczął na ławce rezerwowych i pojawił się na boisku w 72. minucie.

 • Mazowsze: Napad na jubilera w Lipsku, policja szuka sprawców

  Napad na jubilera w Lipsku na Mazowszu! Informację o zdarzeniu dostaliśmy na Gorąca Linię RMF FM.

 • Dwa lwy uciekły z wybiegu w zoo w Lipsku

  W lipskim ogrodzie zoologicznym z wybiegu uciekły dwa lwy. Nie wiadomo, jak drapieżniki sforsowały ogrodzenie. Jeden z nich został zastrzelony.

 • Skandal wokół hitlerowskiego pozdrowienia w klubie piłkarskim w Lipsku

  ...drobne wykroczenie, ani mało znaczącą prowokację, nie mówiąc o zwykłym, głupim żarcie" - podkreślono.  Zarząd lipskiej "Lokomotywy" we współpracy z landowym związkiem piłki nożnej, klubem kibica...

Zdjęcia na temat: lipski
Wideo na temat: lipski
 • Incydent z udziałem Andrzeja Dudy na A4: Obecne szefostwo BOR zrzuca winę na poprzedników

  , przedstawionych przez wiceszefa Biura płk. Jacka Lipskiego. - Zarówno instrukcja o prowadzeniu gospodarki transportowej w BOR z 2013 roku, podpisana przez ówczesnego szefa BOR płk. Krzysztofa Klimka jak(...) ówczesnych szefów mogły stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa osób pod ochroną BOR - powiedział Lipski. Jak dodał, od razu zadecydowano o wymianie ogumienia w autach BOR. Wprowadzono opony, których wiek nie

 • David Irving: Muzeum w Auschwitz to świetny biznes

  Zdaniem Davida Irvinga, brytyjskiego historyka, muzeum w Auschwitz jest świetnie prosperującym biznesem. Historyk nazwał kłamcami tych, którzy zarzucają mu kłamstwo w sprawie Holokaustu. Opowiedział także o rzekomym spotkaniu polskiego ambasadora w Berlinie, Józefa Lipskiego, który miał zaproponować postawienie pomnika Hitlerowi w Warszawie za pomoc w "rozwiązaniu kwestii żydowskiej".

 • Rajd Drezno-Wrocław: Kopalniany pył dał zawodnikom w kość

  Wczoraj zawodnicy startujący w Rajdzie Drezno-Wrocław mieli do pokonania dwa odcinki specjalne. Pierwszy, rozgrywany w okolicach Drezna, to powtórka z pierwszego dnia zmagań. Drugi to OS na terenach kopalni odkrywkowej w Lipsku.

Dyskusje na temat: lipski