• Informacje na temat:

  lis

Artykuły na temat: lis
 • Nietypowy pasażer metra. Na ramionach kobiety siedział... żywy lis

  ...​Pasażerowie moskiewskiego metra nie raz pokazali, że są gotowi na wszystko. Mimo to wielu było zaskoczonych, kiedy zobaczyli kobietą, na której ramieniu siedział... żywy lis.

 • Nietypowy pasażer metra. Na ramionach kobiety siedział... żywy lis

  ...​Pasażerowie moskiewskiego metra nieraz pokazali, że są gotowi na wszystko. Mimo to wielu było zaskoczonych, kiedy zobaczyli kobietą, na której ramieniu siedział... żywy lis.

 • Wygłodzony lis polarny utknął na skrawku góry lodowej

  W Kanadzie wygłodzony lis polarny utknął na topniejącym skrawku góry lodowej. Para, która w tym dniu wybrała się na połów krabów, na początku myślała, że to mała foka. Mallory Harrigani i jej chłopak Cliff Russell, aby uratować przerażonego lisa, musieli rozkuć lód i wyłowić go z wody. Następnie wypuścili go na wolność.

 • Tomasz Lis pożegnał się z widzami

  W poniedziałek wieczorem Telewizja Polska po raz ostatni wyemitowała program publicystyczny "Tomasz Lis na żywo". Po ośmiu latach dziennikarz pożegnał się z widzami.

 • ​Sąd: Tomasz Lis musi przeprosić Krystynę Pawłowicz

  Tomasz Lis musi przeprosić Krystynę Pawłowicz i wypłacić jej zadośćuczynienie w wysokości 40 tys. zł za tekst "Bulterierka Prezesa", który ukazał się w kwietniu 2016 r. w Newsweek Polska. Posłanka PiS nazwana w nim została m.in. "psem gończym" Jarosława Kaczyńskiego.

 • Tomasz Lis przeprosił córkę Andrzeja Dudy za cytowanie wpisu z fałszywego konta na Twitterze. Lis w rozmowie z Tomaszem Karolakiem przytoczył rzekomy wpis Kingi Dudy, w którym osoba podszywająca się pod nią twierdziła, że Andrzej Duda zapowiedział po wygranych wyborach zwrócenie Oscara, jakim nagrodzono twórców filmu "Ida".

 • ...w stanie (raz było to posiedzenie Akademickiego Klubu Obywatelskiego, innym razem narada nad przygotowywanym projektem ustawy etc.), ale to zły kierunek. Tomasz Lis, wytrawny manipulator(...) spoczywa na stronie oskarżającej. Jeśli - taki zupełnie teoretyczny przykład - chciałbym poinformować masową publiczność, że Tomasz Lis ma w środowisku reputację nie tylko mobbującego podwładnych chama...

 • Trzaskowski dla "Rz": Jaki to klasyczny farbowany lis

  Warszawskie wybory mają symboliczne znaczenie. Od wyniku wyborów w stolicy może zależeć dynamika kolejnych rozdań wyborczych - powiedział w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" Rafał Trzaskowski, kandydat na prezydenta Warszawy Koalicji Obywatelskiej.

 • Lis polarny błąka się w Tatrach. Mógł uciec z prywatnej hodowli

  Pracownicy TPN podejrzewają, że jest to lis polarny - gatunek, który nie zamieszkuje naszych terenów. Osobnik najprawdopodobniej uciekł z prywatnej hodowli i błąka się obecnie po Tatrzańskim Parku Narodowym. (j.)

 • Fatalne warunki w fermie lisów. Jeden odgryzł sobie łapę

  ...​Nielegalna fermę lisów zlokalizowaną w Raciborsku pod Krakowem zlikwidowało Krakowskie Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami. Lisy przetrzymywane były w nieodpowiednich warunkach. Jeden z nich odgryzł sobie łapę. Na szczęście zwierzęta trafiły już w dobre ręce. Domu wciąż poszukuje jeden lis.

Zdjęcia na temat: lis
Wideo na temat: lis
Dyskusje na temat: lis