• Informacje na temat:

  lisowski

Artykuły na temat: lisowski
 • Trener Józef Lisowski o Witoldzie Bańce: Ministrem został... za karę

  ...​Trener Józef Lisowski uważa, że kandydat na szefa resortu sportu w rządzie PiS Witold Bańka zbyt wcześnie zakończył przygodę z lekkoatletyką, ale nie ma wątpliwości, że poradzi sobie z nowymi zadaniami. - Nie chciał biegać, więc za karę zostanie ministrem - zażartował.

 • Grupa miłośników łódzkiego modernizmu uczci w najbliższą niedzielę 127. rocznicę urodzin znakomitego łódzkiego architekta okresu międzywojennego, Wiesława Lisowskiego. Chcą przypomnieć postać architekta, którego ponad 80 projektów budynków zrealizowano w Łodzi.

 • Żyro, Lisowski i Szumski zagrają z Macedonią

  We wtorek reprezentacja Polski U-19 rozegra spotkanie z Macedonią. Dla "Biało-Czerwonych" jest to kolejny etap przygotowań do eliminacji do ME. W drużynie Janusza Białka są Jakub Szumski, Wojciech Lisowski i Michał Żyro.

 • Lisowski wygrał Volkswagen Castrol Cup 2013

  Mateusz Lisowski pierwszy w klasyfikacji generalnej wyścigów Volkswagen Castrol Cup. Na Torze Poznań odbyła się w sobotę finałowa runda zawodów. Drugie miejsce na podium wywalczył Robertas Kupcikas, a trzeci był Maciej Steinhof.

 • Zaginęła Daria Lisowska

  Policjanci z komisariatu policji Poznań - Północ poszukują zaginionej 18-letniej Darii Lisowskiej. Dziewczyna wyszła z domu 11 sierpnia i do dzisiaj nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

 • Zawodnik RMF 4RACING Team OCR zwycięzcą śląskiego Runmageddonu

  Iście górniczy klimat, ponad dwadzieścia przeszkód i bieg na terenie czynnej kopalni. To wszystko czekało na uczestników specjalnego, śląskiego Runmageddonu. Adam Lisowski, zawodnik RMF 4RACING Team OCR stanął na najwyższym stopniu podium JSW Runmageddonu o Puchar Prezesa JSW S.A.

 • ULC żąda wyjaśnień od Ryanaira ws. odwołanych lotów

  "Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego w piśmie do irlandzkich linii lotniczych Ryanair wyraził "duże zaniepokojenie" w związku z odwołaniem przez tego przewoźnika rejsów do Polski" - poinformowała rzeczniczka ULC Karina Lisowska. Jak powiedziała, ​dziś po południu wysłano pismo do Ryanaira. "Wzywamy przewoźnika do wyjaśnienia sytuacji (...). Pierwszy raz w historii ma to miejsce na taką skalę" - powiedziała Lisowska.

 • Sześć osób rannych w wypadku na Lubelszczyźnie

  Sześć osób zostało rannych w wypadku w Woli Lisowskiej w pobliżu Lubartowa na Lubelszczyźnie. Zderzyły się tam trzy pojazdy. Droga krajowa nr 19 w miejscu wypadku została zablokowana.

 • Wysoki dostojnik Kościoła zamieszany w aferę?

  Czy kanclerz legnickiej kurii biskupiej ma coś wspólnego z aferą gruntową? Ks. Józef Lisowski znalazł się w kręgu zainteresowania ABW i prokuratury.

 • CBA w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego

  Centralne Biuro Antykorupcyjne (CBA) zabezpieczyło materiał dowodowy z kontroli doraźnej przeprowadzonej przez Urząd Lotnictwa Cywilnego (ULC) na warszawskim Lotnisku Chopina - poinformowała we wtorek PAP rzeczniczka ULC Karina Lisowska.

Zdjęcia na temat: lisowski
Wideo na temat: lisowski