• Informacje na temat:

  lisowski

Artykuły na temat: lisowski
 • Trener Józef Lisowski o Witoldzie Bańce: Ministrem został... za karę

  ...​Trener Józef Lisowski uważa, że kandydat na szefa resortu sportu w rządzie PiS Witold Bańka zbyt wcześnie zakończył przygodę z lekkoatletyką, ale nie ma wątpliwości, że poradzi sobie z nowymi zadaniami. - Nie chciał biegać, więc za karę zostanie ministrem - zażartował.

 • Grupa miłośników łódzkiego modernizmu uczci w najbliższą niedzielę 127. rocznicę urodzin znakomitego łódzkiego architekta okresu międzywojennego, Wiesława Lisowskiego. Chcą przypomnieć postać architekta, którego ponad 80 projektów budynków zrealizowano w Łodzi.

 • Żyro, Lisowski i Szumski zagrają z Macedonią

  We wtorek reprezentacja Polski U-19 rozegra spotkanie z Macedonią. Dla "Biało-Czerwonych" jest to kolejny etap przygotowań do eliminacji do ME. W drużynie Janusza Białka są Jakub Szumski, Wojciech Lisowski i Michał Żyro.

 • Lisowski wygrał Volkswagen Castrol Cup 2013

  Mateusz Lisowski pierwszy w klasyfikacji generalnej wyścigów Volkswagen Castrol Cup. Na Torze Poznań odbyła się w sobotę finałowa runda zawodów. Drugie miejsce na podium wywalczył Robertas Kupcikas, a trzeci był Maciej Steinhof.

 • Zaginęła Daria Lisowska

  Policjanci z komisariatu policji Poznań - Północ poszukują zaginionej 18-letniej Darii Lisowskiej. Dziewczyna wyszła z domu 11 sierpnia i do dzisiaj nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

 • Zawodnik RMF 4RACING Team OCR zwycięzcą śląskiego Runmageddonu

  Iście górniczy klimat, ponad dwadzieścia przeszkód i bieg na terenie czynnej kopalni. To wszystko czekało na uczestników specjalnego, śląskiego Runmageddonu. Adam Lisowski, zawodnik RMF 4RACING Team OCR stanął na najwyższym stopniu podium JSW Runmageddonu o Puchar Prezesa JSW S.A.

 • ULC żąda wyjaśnień od Ryanaira ws. odwołanych lotów

  "Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego w piśmie do irlandzkich linii lotniczych Ryanair wyraził "duże zaniepokojenie" w związku z odwołaniem przez tego przewoźnika rejsów do Polski" - poinformowała rzeczniczka ULC Karina Lisowska. Jak powiedziała, ​dziś po południu wysłano pismo do Ryanaira. "Wzywamy przewoźnika do wyjaśnienia sytuacji (...). Pierwszy raz w historii ma to miejsce na taką skalę" - powiedziała Lisowska.

 • Sześć osób rannych w wypadku na Lubelszczyźnie

  Sześć osób zostało rannych w wypadku w Woli Lisowskiej w pobliżu Lubartowa na Lubelszczyźnie. Zderzyły się tam trzy pojazdy. Droga krajowa nr 19 w miejscu wypadku została zablokowana.

 • Wakacyjny zlot gwiazd RMF FM. Byliśmy w Katowicach!

  W Katowicach odbyła się trzecia edycja Wakacyjnego zlotu gwiazd RMF FM. Wraz ze słuchaczami bawili się Ewelina Lisowska, Krzysztof Ignaczak, Łukasz Kadziewicz, Piotr Kupicha oraz Popek. Były pyszne hot dogi, lody, trening siatkarski i karaoke.

 • Wysoki dostojnik Kościoła zamieszany w aferę?

  Czy kanclerz legnickiej kurii biskupiej ma coś wspólnego z aferą gruntową? Ks. Józef Lisowski znalazł się w kręgu zainteresowania ABW i prokuratury.

Zdjęcia na temat: lisowski
Wideo na temat: lisowski