• Informacje na temat:

  listowski

Artykuły na temat: listowski
 • Żona posła Gawłowskiego z zarzutami

  ...przeszukania w domu Stanisława Gawłowskiego. Zarzuty ogłoszone dziś Renacie Listowskiej-Gawłowskiej zostały oparte w głównej mierze o obszerny materiał dowodowy, zgromadzony także po ogłoszeniu(...) Głównego Inspektora Informacji Finansowej oraz przeprowadzonej analizy dokumentacji bankowej. Przesłuchana w charakterze podejrzanej Renata Listowskiej-Gawłowskiej nie przyznała się do popełnienia...

 • Żona Stanisława Gawłowskiego z zarzutem prania brudnych pieniędzy

  Zarzuty prania brudnych pieniędzy usłyszała w poniedziałek w szczecińskiej delegaturze Prokuratury Krajowej żona posła PO Stanisława Gawłowskiego. Renata Listowska-Gawłowska nie przyznała się do zarzucanych jej czynów i odmówiła składania wyjaśnień.

 • Żona Gawłowskiego ma usłyszeć zarzuty

  Żona posła PO Stanisława Gawłowskiego ma się stawić w prokuraturze w poniedziałek o godz. 14.30 - poinformowała szczecińska delegatura Prokuratury Krajowej. Renata Listowska-Gawłowska ma usłyszeć zarzuty.

 • Prezydent Zielonej Góry Zygmunt Listowski zapowiedział, że w przyszłym roku, po raz pierwszy od dziesięciu lat, budżet miasta będzie mniejszy niż w roku poprzednim, i to aż o 10-12 mln zł.

 • Powraca sprawa kamienicy wydzierżawionej przez lewicowe władze Zielonej Góry Sojuszowi Lewicy Demokratycznej, czyli - samemu sobie. Kamienica została wydzierżawiona SLD przez SLD, bo - jak stwierdził ówczesny prezydent Zygmunt Listowski - czołowa partia polityczna w Polsce musi mieć reprezentacyjny budynek w centrum miasta.

 • Władze Zielonej Góry wytaczają wojnę bezrobociu. Prezydent miasta,Zygmunt Listowski zapowiedział, że wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy będzie finansować roboty interwencyjne, w których w przyszłym roku weźmie udział 250 bezrobotnych.

 • Jak bumerang wraca sprawa kamienicy, wydzierżawionej przez lewicowe władze Zielonej Góry Sojuszowi Lewicy Demokratycznej, czyli - samemu sobie. Kamienica została wydzierżawiona SLD przez SLD, bo - jak stwierdził ówczesny prezydent Zygmunt Listowski - czołowa partia polityczna w Polsce musi mieć reprezentacyjny budynek w centrum miasta.

 • Giertych: Żona Gawłowskiego może usłyszeć zarzuty

  Żona posła PO Stanisława Gawłowskiego, może usłyszeć zarzuty – powiedział PAP w czwartek pełnomocnik parlamentarzysty Platformy Obywatelskiej Roman Giertych.

 • Przedsiębiorcy, którzy chcą budować AquaArenę sami nie dostaliby kredytu. Prezydent Zygmunt Listowski zdecydował się więc go poręczyć, bo jego zdaniem Zielona Góra pozostaje w tyle za innymi miastami, które od dawna mają takie obiekty. Problem w tym, że w chwili otwarcia basenu miasto ma przejąć inwestycję, a razem z nią spłatę kredytu. Właśnie to, a nie sama budowa, rozwścieczyło radnych...

 • Oplakatowanie biura PiS. Sąd umorzył postępowanie

  ...wprowadzanie konkretnych rozwiązań, jest to w interesie społeczeństwa obywatelskiego w demokratycznym państwie" - napisał sędzia Dąbrowski-Żegalski. Dawid Listowski, dyrektor biura poselskiego posła PiS...

Dyskusje na temat: listowski