• Informacje na temat:

  łojka

Artykuły na temat: łojka
 • Przewodnicząca Polskiej Fundacji Katyńskiej Zenona Bożena Mamontowicz-Łojek, która zginęła w katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem, spoczęła na warszawskich Starych Powązkach. - Całe życie walczyła, by świat poznał prawdę o zbrodni katyńskiej - powiedział w homilii ks. prałat Marek Gałęziewski.

 • Bożena Mamontowicz-Łojek

  Bożena Mamontowicz-Łojek urodziła się w 22 grudnia 1937 roku, zginęła w katastrofie lotniczej 10 kwietnia 2010 w Smoleńsku. Była współzałożycielką Federacji Rodzin Katyńskich i Warszawskiej Rodziny Katyńskiej, historykiem teatru i baletu.

 • E. Łojek: Zdjęcia komisji A. Macierewicza to manipulacja

  Nawet dla laika jest jasne, że te zdjęcia ze sobą nie korespondują. To jest manipulacja - powiedział Edward Łojek z zespołu Macieja Laska wyjaśniającego przyczyny katastrofy smoleńskiej.

 • Zenona Bożena Mamontowicz-Łojek pochowana na Starych Powązkach

  Przewodnicząca Polskiej Fundacji Katyńskiej Zenona Bożena Mamontowicz-Łojek została we wtorek pochowana na warszawskich Starych Powązkach. - Całe życie walczyła, by świat poznał prawdę o zbrodni katyńskiej - powiedział w homilii ks. prałat Marek Gałęziewski.

 • Przewodnicząca Polskiej Fundacji Katyńskiej Zenona Bożena Mamontowicz-Łojek została pochowana na warszawskich Starych Powązkach. Całe życie walczyła, by świat poznał prawdę o zbrodni katyńskiej - powiedział w homilii ks. prałat Marek Gałęziewski.

 • Zaginęła 23-latka z dzieckiem. Apel policji

  Policjanci z Elbląga poszukują 23-letniej Alicji Łojek, mieszkanki Marianki (gmina Pasłęk). Kobieta wyszła z domu wraz z półtorarocznym synkiem i do tej pory nie dała żadnego znaku życia.

 • Ekspert zespołu Laska przeprasza Gospodynie Wiejskie

  ..."na spotkaniach z kołami gospodyń wiejskich." Wypowiedź Łojka wzburzyła przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich i zrzeszających je Kółek Rolniczych.  We wspólnym piśmie kierowanym do premiera(...) Edwarda Łojka uznają za "niedopuszczalne i godzące w autorytet kobiety". Edward Łojek zapewnił, że w poniedziałek przekażę list z wyjaśnieniami przedstawicielom Kół Gospodyń Wiejskich i zrzeszających...

 • Irlandia Płn.: Pani oficer pomaga emigrantom

  Masz kłopoty z miejscowymi sąsiadami? W urzędzie nie chcieli załatwić twej sprawy? Może w pracy masz problemy ze względu na narodowość? To tylko niektóre ze spraw, w których może ci pomóc Aleksandra Łojek Magdziarz, Oficer Łącznikowy polskiej społeczności w Irlandii Północnej.

 • Wiele czynności do powtórki

  Polscy prokuratorzy powinni pojechać na miejsce katastrofy pod Smoleńsk i dokonać tam ponownych oględzin - uważa, w wywiadzie dla "Naszego Dziennika", mec. Bartosz Kownacki, pełnomocnik rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej: Bożeny Mamontowicz-Łojek, Grażyny Gęsickiej, Sławomira Skrzypka i Tomasza Merty.

 • "W Mińsku odbyło się dzisiaj 146 procesów"

  ...zatrzymane wcześniej i później, np. wieczorem już po zakończeniu protestów" - powiedziała PAP Nasta Łojka z niezależnego Centrum Praw Człowieka Wiasna. Pełnych danych dotyczących zatrzymań i wyroków(...) Łojka. Kary aresztu wymierzane przez sądy w Mińsku w większości przypadków wynosiły od czterech do 15 dni. Wyjątek stanowili aktywista Leanid Kowalou, który został skazany na 25 dni, i inny działacz...

Zdjęcia na temat: łojka
Dyskusje na temat: łojka