• Informacje na temat:

  łopuszański

Artykuły na temat: łopuszański
 • To, czego nie dowiesz się o Łopuszańskim z pierwszych stron gazet.

 • Urodził się w Gdańsku, 10 czerwca 1955 r. Szkołę podstawową i średnią (I LO im. Mikołaja Kopernika) ukończył w Gdańsku. W 1974 r. rozpoczął studia prawnicze na Uniwersytecie Gdańskim, które ukończył w 1981 r. na Uniwersytecie Warszawskim i uzyskał tytuł magistra prawa. Uczestniczył w pracach Duszpasterstwa Akademickiego w Gdańsku i w Warszawie.

 • Program wyborczy:

 • Przebudowa węzła Alej Jerozolimskich i ul. Łopuszańskiej ma usprawnić ruch na trasie wylotowej z Warszawy w kierunku Pruszkowa. Trzypoziomowe, bezkolizyjne skrzyżowanie tworzą m.in. nowo wybudowane estakady. W środę inwestycję skontrolował nadzór budowlany - to procedura wymagana przed dopuszczeniem do ruchu. - Wynik kontroli jest pozytywny. Jeszcze w środę zostanie wydane pozwolenie na...

 • Węzeł Łopuszańska - niedoróbka za 160 mln zł

  Pojawiły się kolejne problemy z węzłem Łopuszańska w Warszawie. Najpierw jedna z kluczowych drogowych inwestycji w stolicy miała kilkumiesięczne opóźnienie. Wreszcie, gdy na początku tego roku skrzyżowanie wybudowane za 160 mln zł, otwarto - co chwilę ujawniane są niedoróbki. Tym razem zalewana jest najniższa kondygnacja.

 • Węzeł Łopuszańska - niedoróbka za 160 mln zł

  Kolejne problemy z węzłem Łopuszańska w Warszawie. Najpierw jedna z kluczowych drogowych inwestycji w stolicy miała kilkumiesięczne opóźnienie. Wreszcie, gdy na początku tego roku skrzyżowanie wybudowane za 160 mln zł, otwarto - co chwilę wychodzą niedoróbki. Tym razem najniższa kondygnacja jest zalewana.

 • Do prezydenckich wyborów coraz bliżej, nic dziwnego zatem, że coraz więcej kandydatów rozpoczyna swoją walkę o głosy wyborców. W niedzielę kampanię wyborczą rozpoczął Jan Łopuszański.

 • Jan Łopuszański kolejnym kandydatem na fotel prezydencki.

 • Tragiczny wypadek na placu budowy w Warszawie. Nie żyje jeden z robotników

  Na placu budowy hali centrum handlowego przy ul. Łopuszańskiej w Warszawie zginął jeden z robotników. Do tragedii doszło, gdy na trzech pracujących w hali robotników zawalił się strop.

 • RMF FM: Wypadek na budowie. Nie żyje robotnik

  Na placu budowy hali centrum handlowego przy ul. Łopuszańskiej w Warszawie zginął jeden z robotników. Do tragedii doszło, gdy na trzech pracujących w hali robotników zawalił się strop - informuje RMF FM.

Zdjęcia na temat: łopuszański
Wideo na temat: łopuszański
 • Oddany do użytku węzeł Łopuszańska wciąż jest placem budowy

  Tuż przed Nowym Rokiem drogowcy oddali do użytku węzeł Łopuszańska w Warszawie. Opóźniona o pół roku inwestycja miała odkorkować między innymi Aleje Jerozolimskie. W rzeczywistości cały czas jest jednak placem budowy.

 • Mieszkańcy podwarszawskich miejscowości do popołudnia będą bez wody

  Co najmniej do godziny 15 mieszkańcy podwarszawskiego Pruszkowa, Piastowa, Reguł, gminy Michałowice oraz dzielnicy Ursus będą mieli kłopoty z wodą. Wciąż trwa usuwanie gigantycznej awarii wodociągu po wczorajszym uszkodzeniu magistrali na budowie węzła Łopuszańska. Na warszawskim Ursusie był reporter RMF FM Piotr Glinkowski.

 • Samochodem przez remontowaną Warszawę

  To może być dzień, który zapadnie w pamięć wszystkim kierowcom w Warszawie. Główne ulice w centrum są pozamykane lub zwężone z powodu budowy metra, nie skończyła się jeszcze budowa estakad i ronda na skrzyżowaniu Łopuszańskiej i Alej Jerozolimskich. Agnieszka Witkowicz w samochodzie spróbuje się przebić przez ten gąszcz remontów i objazdów.

Dyskusje na temat: łopuszański