• Informacje na temat:

  lubienieccy

Artykuły na temat: lubienieccy
 • Markowska i Lubieniecka wygrały

  Patrycja Markowska wygrała konkurs Premier 44 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej "Opole 2007". Zwycięzcą Debiutów została Anna Józefina Lubieniecka. Obie nagrody przyznali widzowie głosujący w systemie audiotele i SMS.

 • Zrabowany przez nazistów obraz wrócił do Polski

  Zrabowany przez nazistów w 1944 roku XVIII-wieczny obraz Krzysztofa Lubienieckiego "Portret mężczyzny" po ponad 70 latach wrócił - ze Stanów Zjednoczonych - do Polski. Ponownie znalazł się w zbiorach Muzeum Narodowego w Warszawie (MNW).

 • Adwokaci braci W., głównych oskarżonych w sprawie linczu we Włodowie rozważają powołanie w sądzie apelacyjnym nowego świadka, którego zeznania mogą rzucić zupełnie nowe światło na sprawę - poinformowała Małgorzata Lubieniecka- Chełstowska, obrońca braci W.

 • Adam Małysz w obiektywie kibiców: "Adaś, dziękuję, że mogłem cię poznać"

  "Dziękuję Adaś, że mogłem cię spotkać, poznać i cieszyć się twoimi sukcesami" - napisał na Gorącą Linię RMF FM Andrzej Lubieniecki. Przysłał też zdjęcie z Adamem Małyszem zrobione w Karpaczu.

 • To 11 września dla południowego Pacyfiku i prawdziwy szok dla Australii – mówi RMF Andrzej Lubieniecki, dziennikarz polonijnego Radia Seven z Sydney, komentując masakrę na indonezyjskiej wyspie Bali. Do tej pory mieszkańcy Antypodów uważali, że problem terroryzmu ich nie dotyczy.

 • Ponad 1200 osób wzięło w środę udział w organizowanej po raz 17. w Opolu wigilii dla osób bezdomnych, samotnych i potrzebujących. Każdy uczestnik spotkania w hali widowiskowo-sportowej dostał też paczkę z najpotrzebniejszymi artykułami.

 • Ponad 1400 osób będzie w sobotę na wigilii dla samotnych, bezdomnych i potrzebujących w hali "Okrąglak" w Opolu. Każdy z uczestników spotkania dostanie też paczkę żywnościową.

 • Twoje Miasto w Faktach RMF FM: Pokażemy zieloną stronę Śląska!

  Kalety będą tym razem Twoim Miastem w Faktach RMF FM! Nasz żółto-niebieski wóz satelitarny odwiedzi zielony zakątek Śląska. Tak zdecydowaliście w głosowaniu na RMF 24. Bądźcie z nami i słuchajcie Faktów w sobotę punktualnie od godz. 8!

 • Piotr Rubik w Kędzierzynie Koźlu

  Mamy dobrą wiadomość dla miłośników bardzo popularnego w naszym kraju kompozytora i dyrygenta, Piotra Rubika, który na 24 listopada zaplanował wielki koncert w Kędzierzynie-Koźlu. Widzowie będą mogli posłuchać jego najsłynniejszych oratoriów.

 • II Strajk Kobiet odbędzie się w ponad stu miastach

  W ponad stu miastach w Polsce i za granicą odbędą się wydarzenia związane ze strajkiem kobiet. Będą to marsze, manifestacje i debaty. 90 proc. wydarzeń zgłoszono w małych miastach - poinformowali w sobotę we Wrocławiu organizatorzy z Komitetu Inicjatywnego Strajku Kobiet.