• Informacje na temat:

  lukan

Artykuły na temat: lukan
 • Kraków: Zaginął Łukasz Szczepaniec

  Ostatni raz 16-latek był widziany w rejonie Górki Narodowej. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z III Komisariatem Policji w Krakowie.

 • Łukasz Fabiański piłkarzem West Ham United

  Bramkarz reprezentacji Polski Łukasz Fabiański podpisał trzyletni kontrakt z West Ham United - poinformował klub angielskiej ekstraklasy. Dotychczas 32-letni piłkarz występował w drużynie Swansea City, która w ostatnim sezonie opuściła szeregi Premier League. Obecnie Łukasz Fabiański, 45-krotny reprezentant kraju, przebywa z drużyną narodową na mistrzostwach świata w Rosji.

 • Kraków: Łukasz Gibała kompletuje radnych

  Lider Stowarzyszenia Logiczna Alternatywa i kandydat na prezydenta Krakowa Łukasz Gibała zajmuje trzecie miejsce na sondażowym podium. Podczas konferencji przedstawił kandydatów na miejskich radnych i propozycje programowe. Mówiono m.in. o "próbie reanimacji trupa" i "szalonej propozycji" darmowej komunikacji miejskiej.

 • Łukasz Gibała kandydatem na prezydenta Krakowa

  Łukasz Gibała - lider Stowarzyszenia Logiczna Alternatywa - ogłosił we wtorek, że będzie walczył o fotel prezydenta Krakowa. "Uważam, że wybór, który krakowianie mieli do tej pory między Jackiem Majchrowskim a Małgorzatą Wassermann to żaden wybór. Potrzebna jest trzecia opcja" - podkreślił.

 • Łukasz Rzepecki wykluczony z PiS

  - Łukasz Rzepecki został wykluczony z klubu PiS - poinformowała w środę na Twitterze rzeczniczka PiS Beata Mazurek. Rzepecki w rozmowie z dziennikarzami powiedział, że o wykluczeniu dowiedział się z mediów.

 • Łukasz Piszczek w jedenastce kolejki "Kickera"

  Łukasz Piszczek po raz pierwszy w tym sezonie znalazł się w najlepszej jedenastce kolejki niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej magazynu "Kicker". 33-letni obrońca za występ w sobotnim meczu przeciwko SC Freiburg (2:0) otrzymał wysoką notę 2,5 (skala 1-6, im mniej tym lepiej).

 • Łukasz Szumowski nowym ministrem zdrowia

  Prof. Łukasz Szumowski, dotychczasowy wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego, został we wtorek powołany na ministra zdrowia. Szumowski, tak jak jego poprzednicy, z wykształcenia jest lekarzem. Jego dziedzina medycyny to kardiologia.

 • Łukasz Pieniążek: Wypadek poczuliśmy w kościach

  "Szkoda z punktu widzenia rywalizacji. Chcieliśmy tu walczyć o czołowe lokaty. Czucie auta było dobre, tempo też"- mówi kierowca rajdowy Łukasz Pieniążek. Zawodnik uderzył w drzewo na trasie porannego przejazdu odcinka specjalnego "Świętajno". W rozmowie z RMF FM opowiedział o przyczynach wypadku.

 • Łukasz Sroka: Dzieci żydowskie miały zginąć

  W czasie II wojny światowej dziecko żydowskie mogło przeżyć, tylko jeśli nie zostało rozpoznane jako żydowskie. W sposób planowy i przemyślany naziści przewidywali wymordowanie dzieci żydowskich. Dla nich droga była tylko jedna - droga zagłady - mówi profesor UP Łukasz Tomasz Sroka w rozmowie z Agnieszką Waś-Turecką.

 • Nieoficjalnie: Łukasz Rzepecki dołącza do Kukiz ’15

  Usunięty w tym tygodniu z klubu PiS Łukasz Rzepecki dołącza do Kukiz ’15 - dowiaduje się 300POLITYKA. Oficjalne ogłoszenie transferu ma nastąpić jutro.

Zdjęcia na temat: lukan
 • Łukasz Parszczyński
Wideo na temat: lukan
Dyskusje na temat: lukan