• Informacje na temat:

  łysek

Artykuły na temat: łysek
 • Kraków: Jeszcze jeden związek!

  Takie uroczystości należą do najmilszych w życiu: w obecności świadków, rodziny i zaproszonych gości nowy związek małżeński stworzyli dzisiaj Monika Łysek z Interii i Łukasz Myszkal z Radia Wanda.

 • Zamordował małżeństwo, które "traktowało go jak wnuka". Sąd: Dożywocie

  Sąd Okręgowy w Gliwicach wymierzył karę dożywocia Mateuszowi N., oskarżonemu o zabójstwo starszego małżeństwa z Nowej Wsi w gminie Lyski w powiecie rybnickim. Do zbrodni doszło w 2011 r. Mateusz N. miał wówczas 21 lat.

 • Śląskie: Dożywocie za zabójstwo małżeństwa

  Karę dożywocia wymierzył Sąd Okręgowy w Gliwicach Mateuszowi N., oskarżonemu o zabójstwo starszego małżeństwa z Nowej Wsi w gminie Lyski w powiecie rybnickim. Do zbrodni, popełnionej na tle rabunkowym, doszło w 2011 r. Mateusz N. miał wówczas 21 lat.

 • Nieżyjący radny niewielkiej gminy Lyski w powiecie rybnickim (woj. śląskie) nadal formalnie pełni swój mandat. Radni nie zgodzili się na wygaśnięcie mandatu, bo w gminie musiałyby odbyć się wybory uzupełniające. Zamierzają to zrobić dopiero na następnej sesji.

 • Na wniosek prokuratury zostanie przeprowadzona sekcja zwłok piłkarza LKS Adamowice, który zasłabł w trakcie wczorajszego meczu raciborskiej klasy B w Lyskach. 25-latek stracił przytomność po zderzeniu z innym zawodnikiem. Reanimowali go koledzy, potem zawodnika przewieziono do szpitala, gdzie zmarł.

 • Niewydolność krążeniowo-oddechowa, a nie uraz były przyczyną śmierci młodego piłkarza na Śląsku. Takie są wstępne ustalenia badającej sprawę prokuratury w Rybniku.Do tragedii doszło w niedzielę w miejscowości Lyski.

 • ...- By pomagać dotkniętym przez los zazwyczaj potrzebne są pieniądze - powiedział Aleksander Łysek. Pieniądze umożliwią fundacji "Wyspy Szczęśliwe" rozbudowę dziecięcego oddziału hematologii, a fundacji "Jestem" pozwolą w dalszym ciągu pomagać zdolnym niepełnosprawnym studentom. Bilety na ten niezwykły bal, prowadzony przez braci Grabowskich, można kupić przy ulicy Mikołajskiej 4, w biurze Unii...

 • ..., kiedy ptaki wylatują z noclegowisk na żerowiska poza obszar parku. U progu jesieni na tym terenie gromadzą się także inne gatunki ptaków. W parku grupują się kilkutysięczne stada kaczek i łysek, również...

 • Papież na Franciszkańskiej 3 modlił się za zmarłego wolontariusza ŚDM

  ..., nastąpiły przerzuty do płuc. Dusił się. Leki nie działały. Maciek zmarł 2 lipca 2016 roku. Marta Łysek z Komitetu Organizacyjnego ŚDM (ug)

 • "Sylwester pod Gwiazdami" w Kielcach

  ...- muzyka mechaniczna, - godz. 1.30 - zakończenie imprezy. Prowadzenie: Jarosław Łysek Wiadomość pochodzi z oficjalnej strony UM Kielce Sylwester w Mieście Muzyki! Gwarantowana zabawa przy 17