• Informacje na temat:

  ma juan

Artykuły na temat: ma juan
 • ​Juan Manuel Santos: Pokojowy Nobel będzie pomocny

  Prezydent Kolumbii Juan Manuel Santos, laureat tegorocznej Pokojowej Nagrody Nobla, podkreślił, że ta nagroda pomoże posunąć naprzód proces pokojowy w jego kraju - powiedział sekretarz Norweskiego Komitetu Noblowskiego Olav Njoelstad. Zagraniczne agencje prasowe stawiają pytanie, czy nie został pominięty Rodrigo Londono, przywódca lewicowych rebeliantów FARC.

 • Juan Ramon Rocha oficjalnie trenerem Ruchu Chorzów

  Grudziądz - chorzowianie przegrali 0:1 i zarząd postanowił zmienić szkoleniowca. Na ławce od najbliższego czwartku zasiądzie Juan Ramon Rocha. 63-letni Argentyńczyk to były piłkarz takich klubów, jak(...) bardzo dobrze pamięta - w 2005 roku, prowadzony przez niego Panathinaikos grał w benefisowym meczu Warzychy. Juan potrafił ze średnim zespołem dotrzeć do półfinału Ligi Mistrzów. Mam do niego...

 • Deutsche Welle: Zaginięcie "San Juana". Firmy z RFN na celowniku śledczych

  W śledztwie dotyczącym zaginięcia okrętu podwodnego ARA "San Juan" pojawia się wątek niemiecki. W grę wchodzi korupcja - podaje portal tagesschau.de.

 • Przyznano Pokojową Nagrodę Nobla: Juan Manuel Santos laureatem

  Norweski Komitet Noblowski ogłosił tegorocznego laureata Pokojowej Nagrody Nobla. Laureatem nagrody jest Juan Manuel Santos - prezydent Kolumbii.

 • Abdykacja Juana Carlosa przyjęta

  Hiszpański Senat przyjął ustawę o abdykacji króla Juana Carlosa. To otwiera drogę do proklamowania nowego króla Filipa VI. Nastąpi to w czwartek na zgromadzeniu Kortezów, obu izb parlamentu.

 • Pokojowy Nobel przyznany. Laureatem prezydent Kolumbii Juan Manuel Santos

  Komitet Noblowski przyznał tegoroczną Pokojową Nagrodę Nobla prezydentowi Kolumbii Juanowi Manuelowi Santosowi. Pokojowego Nobla przyznano mu za zdecydowane wysiłki na rzecz zakończenia trwającej od ponad 50 lat wojny domowej w swym kraju. Pokojowy Nobel zostanie wręczony 10 grudnia, w rocznicę śmierci fundatora Alfreda Nobla, w Oslo. Nagroda warta jest 8 milionów koron szwedzkich (930 tys...

 • Dolar kontra juan. Z kim trzymałby Kim, gdyby żył?

  ...złoto, które dawno temu było podstawą bogactwa narodów i namawiają tych, których nie trzeba namawiać, czyli Rosję, Iran i Wenezuelę, do sprzedaży im ropy nie za dolary, lecz za juany. Pozostaje im...

 • Król Hiszpanii Juan Carlos chce abdykować

  Premier Hiszpanii król Juan Carlos abdykuje na rzecz księcia Filipa. Zanim to się stanie, trzeba zmienić zapisy konstytucji.

 • Ustawa podpisana, Juan Carlos oddał koronę

  Juan Carlos pożegnał się z koroną, podpisując ustawę umożliwiającą mu abdykację. Od północy królem Hiszpanii będzie już jego syn, Filip VI, który zostanie zaprzysiężony w czwartek.

 • Juan Carlos oficjalnie przestał być królem

  Ustawa sankcjonująca abdykację króla Hiszpanii Juana Carlosa weszła w życie o godz. 24 w nocy ze środy na czwartek. Jego syn i następca, książę Filip, zostanie proklamowany nowym monarchą w czwartek na zgromadzeniu w Kortezach, obu izb parlamentu.

Zdjęcia na temat: ma juan
Wideo na temat: ma juan
Dyskusje na temat: ma juan