• Informacje na temat:

  mac

Artykuły na temat: mac
 • Były członek grupy Fleetwood Mac przeszedł operację na otwartym sercu

  Gitarzysta Lindsey Buckingham - były członek grupy Fleetwood Mac - przeszedł operację na otwartym sercu. Choć zakończyła się sukcesem, ucierpiały przez nią jego struny głosowe muzyka.

 • Mac Miller nie żyje. Raper zmarł w wieku 26 lat

  Amerykański raper Mac Miller zmarł w wieku 26 lat. Przyczyną jego śmierci było prawdopodobnie przedawkowanie narkotyków.

 • Mac Miller miał we krwi nie tylko narkotyki. Znamy przyczynę śmierci rapera

  W krwiobiegu 26-letni Mac Miller miał mieszankę kokainy, alkoholu i fentanylu. Raper został znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles 7 września. Wcześniej w tym roku zakończył się jego 2-letni związek z Arianą Grande. Nie było tajemnicą, że gwiazdor nadużywał alkoholu, narkotyków i cierpiał na depresję.

 • Anna Streżyńska nowym szefem MAC

  Anna Streżyńska w nowym rządzie Beaty Szydło pokieruje Ministerstwem Administracji i Cyfryzacji. Nowa premier przedstawiła skład swojego gabinetu dziś podczas konferencji prasowej, która odbyła się w warszawskiej siedzibie PiS.

 • MAC: Nie ma zagrożenia epidemiologicznego

  Inspektorzy Sanepidu regionu lubelskiego badają wodę w wodociągach na terenie gmin, gdzie wystąpiły podtopienia. Dotychczas nie stwierdzono w nich skażenia wody. Wojewódzka Inspekcja Ochrony Środowiska twierdzi, że zmierzone parametry są zgodne z normami. Służby sanitarne apelują do mieszkańców podtopionych terenów, aby nie korzystali z wody z przydomowych studni do celów spożywczych. W ramach...

 • Andrzej Halicki - nowy szef MAC

  Andrzej Halicki jest mocno kojarzony z Platformą Obywatelską. Teraz zostanie szefem Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, a na tym stanowisku zastąpi Rafała Trzaskowskiego. Przypomnijmy, kim dokładnie jest Andrzej Halicki.

 • Szef MAC apeluje do PiS o współpracę przy ustawie o mniejszościach

  Prezydent z niezrozumiałych powodów zawetował ustawę ważną dla nielicznych mniejszości narodowych - ocenił szef MAC Andrzej Halicki, apelując do PiS o współpracę w przywróceniu projektu ustawy. Rzeczniczka PiS odpowiada, że jej partia nie zmieni zdania na temat tej ustawy.

 • GIS wycofuje partię mąki bezglutenowej. Powodem wykrycie glutenu

  Główny Inspektorat Sanitarny wydał w czwartek ostrzeżenie publiczne dotyczące wycofania partii bezglutenowej mąki owsianej. Powodem decyzji jest wykrycie glutenu w ilości przekraczającej dopuszczalne parametry.

 • MAC: Ostrzeżenia hydrologiczne dla sześciu województw

  W najbliższych dniach na większości rzek w kraju stan wody będzie się powoli stabilizował. W woj. lubelskim nad rzeką Bug i na terenach dotkniętych podtopieniami, nie ma zagrożenia epidemiologicznego poinformowało w piątek MAC.

 • Były szef MAC: Będę sekretarzem stanu w MSZ

  Przekazując w poniedziałek urząd swojemu następcy, nowo powołanemu szefowi MAC Andrzejowi Halickiemu, Trzaskowski mówił dziennikarzom: "Wszystko wskazuje na to, że będę sekretarzem stanu w MSZ(...) bardzo podobne". Dziennikarze pytali też byłego szefa MAC, jak wyobraża sobie współpracę z nowym ministrem spraw zagranicznych Grzegorzem Schetyną. "Bardzo dobrze (...). Nie widzę tutaj żadnych...

Zdjęcia na temat: mac
Wideo na temat: mac
Dyskusje na temat: mac