• Informacje na temat:

  maciąg

Artykuły na temat: maciąg
 • "Smak świąt", czyli jak nie dać się zwariować

  Właśnie ukazała się kolejna autorska książka kulinarna Agnieszki Maciąg - " Smak świąt". To ponad 100 wyjątkowych przepisów i porad na zimowy czas.

 • Ich pierwszy dzień w szkole

  Anna Mucha, Katarzyna Maciąg, Rafał Królikowski czy Jakub Strzelecki - oni kiedyś też po raz pierwszy szli do szkoły. Zobacz, jak to wyglądało.

 • W środę w Skarżysku-Kościelnym (woj. świętokrzyskie) odbędzie się pogrzeb kpt. Władysława Stopińskiego - zmarłego w niedzielę w wieku 95 lat - obrońcy składnicy tranzytowej na Westerplatte we wrześniu 1939 roku - poinformował ks. Mirosław Maciąg, proboszcz parafii w Lipowym Polu.

 • Facet (nie)potrzebny od zaraz

  ..."Facet (nie)potrzebny od zaraz" to nowoczesna, niebanalna komedia o poszukiwaniu miłości i własnego ja w wielkim mieście oraz różnych, często zaskakujących obliczach relacji damsko-męskich. 14 lutego debiutuje w polskich kinach. W obsadzie są m.in Katarzyna Maciąg, Joanna Kulig, Anna Czartoryska-Niemczycka, Paweł Małaszyński, Maciej Stuhr, Michał Żebrowski, Łukasz Garlicki, Cezary Kosiński...

 • Bogusław Linda, Borys Szyc, Lesław Żurek, Katarzyna Maciąg, Danuta Stenka i Zbigniew Zamachowski. To tylko część obsady komedii romantycznej "Randka w ciemno" w reżyserii Wojciecha Wójcika. W Warszawie padł pierwszy klaps na planie filmu według scenariusza Ilony Łepkowskiej. Ekipa będzie też pracować w Egipcie, Londynie i we Wrocławiu.

 • W środę w Skarżysku-Kościelnym (Świętokrzyskie) odbędzie się pogrzeb kpt. Władysława Stopińskiego - zmarłego w niedzielę w wieku 95 lat - obrońcy składnicy tranzytowej na Westerplatte we wrześniu 1939 roku - poinformował ks. Mirosław Maciąg, proboszcz parafii w Lipowym Polu.

 • Festiwal Polskich Filmów w Londynie

  Pokazem "Korowodu" w reżyserii Jerzego Stuhra i spotkaniem z aktorkami Karoliną Gorczycą i Katarzyną Maciąg rozpoczął się wczoraj wieczór w Riverside Studios doroczny, szósty z kolei, a zarazem największy w historii tego rodzaju pokazów - Festiwal Polskich Filmów współorganizowany przez Kinotekę i Instytut Kultury Polskiej.

 • Wojciech Wójcik nie żyje. To on wyreżyserował serial "Ekstradycja"

  ..., Katarzyną Maciąg i Bogusławem Lindą. Premiera filmu odbyła się na początku 2010 roku. Jak przypomina SFP, za zasługi dla rozwoju Telewizji Polskiej został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi.  (mn)

 • Trudna sytuacja w siódmych klasach po reformie edukacji. Uczniowie mają 4 poważne problemy

  .... Agnieszka Lewicka-Zelent - kierownik projektu, dr hab. Teresa Zubrzycka-Maciąg, dr Piotr Kwiatkowski i mgr Ewa Trojanowska).  Na pytania odpowiedziało 3328 uczniów, 617 rodziców, 959 nauczycieli i 76

 • ...10 osób z bagażami pojawiło się dziś na dworcu PKS w Gdańsku. Niestety autokar, za który zapłacili 590 złotych nie przyjechał. Pielgrzymi udali się więc na komisariat. Policjanci sprawdzili, że pod wskazanym adresem firmy przewozowej nie ma. Oszukani pielgrzymi tłumaczyli, że wszystkie formalności załatwiali przez internet. Firma Transportowa Ryszard Maciąg, która ogłosiła...

Wideo na temat: maciąg
 • Bolek i Lolek w drodze do Indii...

  Podróżnik Robert Maciąg właśnie wyruszył do Indii, gdzie przez miesiąc chce pokazywać dzieciom bajki z Bolkiem i Lolkiem. Kiedy zorganizował takie pokazy w Nepalu, publiczność z zapartym tchem śledziła losy kreskówkowych bohaterów, z czego powstał równie pasjonujący film.

Dyskusje na temat: maciąg