• Informacje na temat:

  maciąg

Artykuły na temat: maciąg
 • "Smak świąt", czyli jak nie dać się zwariować

  Właśnie ukazała się kolejna autorska książka kulinarna Agnieszki Maciąg - " Smak świąt". To ponad 100 wyjątkowych przepisów i porad na zimowy czas.

 • Ich pierwszy dzień w szkole

  Anna Mucha, Katarzyna Maciąg, Rafał Królikowski czy Jakub Strzelecki - oni kiedyś też po raz pierwszy szli do szkoły. Zobacz, jak to wyglądało.

 • W środę w Skarżysku-Kościelnym (woj. świętokrzyskie) odbędzie się pogrzeb kpt. Władysława Stopińskiego - zmarłego w niedzielę w wieku 95 lat - obrońcy składnicy tranzytowej na Westerplatte we wrześniu 1939 roku - poinformował ks. Mirosław Maciąg, proboszcz parafii w Lipowym Polu.

 • Facet (nie)potrzebny od zaraz

  ..."Facet (nie)potrzebny od zaraz" to nowoczesna, niebanalna komedia o poszukiwaniu miłości i własnego ja w wielkim mieście oraz różnych, często zaskakujących obliczach relacji damsko-męskich. 14 lutego debiutuje w polskich kinach. W obsadzie są m.in Katarzyna Maciąg, Joanna Kulig, Anna Czartoryska-Niemczycka, Paweł Małaszyński, Maciej Stuhr, Michał Żebrowski, Łukasz Garlicki, Cezary Kosiński...

 • Bogusław Linda, Borys Szyc, Lesław Żurek, Katarzyna Maciąg, Danuta Stenka i Zbigniew Zamachowski. To tylko część obsady komedii romantycznej "Randka w ciemno" w reżyserii Wojciecha Wójcika. W Warszawie padł pierwszy klaps na planie filmu według scenariusza Ilony Łepkowskiej. Ekipa będzie też pracować w Egipcie, Londynie i we Wrocławiu.

 • W środę w Skarżysku-Kościelnym (Świętokrzyskie) odbędzie się pogrzeb kpt. Władysława Stopińskiego - zmarłego w niedzielę w wieku 95 lat - obrońcy składnicy tranzytowej na Westerplatte we wrześniu 1939 roku - poinformował ks. Mirosław Maciąg, proboszcz parafii w Lipowym Polu.

 • Festiwal Polskich Filmów w Londynie

  Pokazem "Korowodu" w reżyserii Jerzego Stuhra i spotkaniem z aktorkami Karoliną Gorczycą i Katarzyną Maciąg rozpoczął się wczoraj wieczór w Riverside Studios doroczny, szósty z kolei, a zarazem największy w historii tego rodzaju pokazów - Festiwal Polskich Filmów współorganizowany przez Kinotekę i Instytut Kultury Polskiej.

 • Wojciech Wójcik nie żyje. To on wyreżyserował serial "Ekstradycja"

  ..., Katarzyną Maciąg i Bogusławem Lindą. Premiera filmu odbyła się na początku 2010 roku. Jak przypomina SFP, za zasługi dla rozwoju Telewizji Polskiej został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi.  (mn)

 • Trudna sytuacja w siódmych klasach po reformie edukacji. Uczniowie mają 4 poważne problemy

  .... Agnieszka Lewicka-Zelent - kierownik projektu, dr hab. Teresa Zubrzycka-Maciąg, dr Piotr Kwiatkowski i mgr Ewa Trojanowska).  Na pytania odpowiedziało 3328 uczniów, 617 rodziców, 959 nauczycieli i 76

 • USA: Zbezcześcił figury Matki Bożej i aniołów przed polskim kościołem

  ...w pobliżu bary przyczyniają się do aktów wandalizmu.  "Oaza Polski w zmieniającej się części Brooklynu" Pracujący w Williamsburgu dr Paweł Maciąg podkreślił w rozmowie z PAP, że kościół stanowi(...) więzi z ojczyzną - powiedział Maciąg, który jest dyrektorem Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej. (m)

Zdjęcia na temat: maciąg
Wideo na temat: maciąg
 • Bolek i Lolek w drodze do Indii...

  Podróżnik Robert Maciąg właśnie wyruszył do Indii, gdzie przez miesiąc chce pokazywać dzieciom bajki z Bolkiem i Lolkiem. Kiedy zorganizował takie pokazy w Nepalu, publiczność z zapartym tchem śledziła losy kreskówkowych bohaterów, z czego powstał równie pasjonujący film.

Dyskusje na temat: maciąg