• Informacje na temat:

  maciej

Artykuły na temat: maciej
 • Maciej Siudmak poszukiwany listem gończym

  Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Głubczycach (woj. opolskie) poszukują Macieja Siudmaka. Prokuratura Rejonowa w Raciborzu wydała za mężczyzną list gończy.

 • ​Zmarł adwokat Maciej Dubois

  W wieku niespełna 83 lat zmarł we wtorek adwokat Maciej Dubois, jeden z największych autorytetów polskiej palestry, w PRL obrońca w procesach politycznych, wieloletni dziekan warszawskiej izby adwokackiej - poinformowała Naczelna Rada Adwokacka.

 • Maciej Boryna jest prostym chłopem. Ale tylko pozornie. To, w jaki sposób opisał go Władysław Stanisław Reymont, czyni go bohaterem na miarę Menelaosa, króla Artura czy Marka, władcy z historii Tristana i Izoldy. Stary mąż o wysokiej pozycji, młoda żona i konkurent - młody kochanek, to motyw wręcz toposowy. Maciej Boryna jest zatem nośnikiem cech, które mają czynić go kimś więcej niż tylko...

 • Zmarł Maciej Miatkowski, uczestnik Grudnia '70, działacz Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża, blisko zaprzyjaźniony z Lechem Kaczyńskim i Anną Walentynowicz.

 • Senator PO Maciej Grubski może usłyszeć zarzuty

  Prokuratura chce postawić senatorowi Platformy Obywatelskiej Maciejowi Grubskiemu cztery zarzuty. Do Senatu wysłano już wniosek o uchylenie immunitetu politykowi.

 • Maciej Kot: Rajdy? To moja życiowa pasja

  ..."Mam nadzieję, że nadejdzie taki czas, że na spokojnie będę sobie startował w rajdach i realizował się w tej innej pasji, jaką są sporty motorowe. Ale to nie jest ten czas, teraz są inne priorytety" - mówi RMF FM Maciej Kot. Ze skoczkiem narciarskim przy okazji jego kolejnego startu w rajdzie samochodowym rozmawiał Maciej Jermakow z redakcji sportowej RMF FM.

 • Maciej Materka kandydatem na szefa SKW

  Sejmowa komisja ds. służb specjalnych pozytywnie zaopiniowała kandydaturę Macieja Materki na szefa SKW - poinformował we wtorek PAP przewodniczący komisji Marek Opioła (PiS). Wcześniej Materka pełnił funkcję dyrektora Departamentu Bezpieczeństwa w MSWiA.

 • ​Donald Tusk złożył życzenia urodzinowe Maciejowi Laskowi

  Szef Rady Europejskiej Donald Tusk złożył w czwartek życzenia Maciejowi Laskowi z okazji jego 50. urodzin. "Gratulacje i wyrazy najwyższego uznania za odwagę i wytrwałość w obronie prawdy" - napisał na Twitterze Tusk.

 • Prokuratura chce postawić zarzuty senatorowi PO Maciejowi Grubskiemu

  Prokuratura chce postawić zarzuty senatorowi Platformy Obywatelskiej Maciejowi Grubskiemu. Jak dowiedzieli się reporterzy śledczy RMF FM, wysłała do Senatu wniosek o uchylenie immunitetu tego polityka.

 • Maciej Skorża odchodzi z Pogoni Szczecin

  Maciej Skorża nie jest już trenerem piłkarzy zamykającej tabelę ekstraklasy Pogoni Szczecin. Jak poinformował klub, po rozmowach ze szkoleniowcem podjęto decyzję o rozwiązaniu kontraktu za porozumieniem stron.

Zdjęcia na temat: maciej
Dyskusje na temat: maciej