• Informacje na temat:

  maciej

Artykuły na temat: maciej
 • Maciej Siudmak poszukiwany listem gończym

  Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Głubczycach (woj. opolskie) poszukują Macieja Siudmaka. Prokuratura Rejonowa w Raciborzu wydała za mężczyzną list gończy.

 • Gdańsk: Przeprowadzono ekshumację Macieja Płażyńskiego

  W Bazylice Mariackiej w Gdańsku przeprowadzono ekshumację byłego marszałka Sejmu Macieja Płażyńskiego. Okolice bazyliki zabezpieczało kilkudziesięciu policjantów i kilka radiowozów; na miejscu była żona Płażyńskiego Elżbieta i jego synowie - Kacper i Jakub.

 • ​Zmarł adwokat Maciej Dubois

  W wieku niespełna 83 lat zmarł we wtorek adwokat Maciej Dubois, jeden z największych autorytetów polskiej palestry, w PRL obrońca w procesach politycznych, wieloletni dziekan warszawskiej izby adwokackiej - poinformowała Naczelna Rada Adwokacka.

 • Maciej Boryna jest prostym chłopem. Ale tylko pozornie. To, w jaki sposób opisał go Władysław Stanisław Reymont, czyni go bohaterem na miarę Menelaosa, króla Artura czy Marka, władcy z historii Tristana i Izoldy. Stary mąż o wysokiej pozycji, młoda żona i konkurent - młody kochanek, to motyw wręcz toposowy. Maciej Boryna jest zatem nośnikiem cech, które mają czynić go kimś więcej niż tylko...

 • Jest akt oskarżenia przeciwko senatorowi Maciejowi G.

  Prokuratura Krajowa skierowała do Sądu Rejonowego Warszawa-Śródmieście akt oskarżenia przeciwko senatorowi PO Maciejowi G., w którym zarzuca mu popełnienie czterech przestępstw.

 • Zmarł Maciej Miatkowski, uczestnik Grudnia '70, działacz Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża, blisko zaprzyjaźniony z Lechem Kaczyńskim i Anną Walentynowicz.

 • Maciej Świrski nie jest już wiceszefem Polskiej Fundacji Narodowej

  Maciej Świrski nie jest już wiceprezesem Polskiej Fundacji Narodowej. Swoją dymisję potwierdził w rozmowie z dziennikarzem RMF FM. "Nie zostałem odwołany, złożyłem rezygnację" - mówił.

 • Senator PO Maciej Grubski może usłyszeć zarzuty

  Prokuratura chce postawić senatorowi Platformy Obywatelskiej Maciejowi Grubskiemu cztery zarzuty. Do Senatu wysłano już wniosek o uchylenie immunitetu politykowi.

 • Maciej Grzechnik nie jest już prezesem stadniny w Michałowie

  Potwierdzają informacje RMF FM - prezes słynnej stadniny koni arabskich w Michałowie został odwołany. Jak ustalił reporter RMF FM Paweł Balinowski - Maciej Grzechnik stracił stanowisko.

 • Maciej Kot: Rajdy? To moja życiowa pasja

  ..."Mam nadzieję, że nadejdzie taki czas, że na spokojnie będę sobie startował w rajdach i realizował się w tej innej pasji, jaką są sporty motorowe. Ale to nie jest ten czas, teraz są inne priorytety" - mówi RMF FM Maciej Kot. Ze skoczkiem narciarskim przy okazji jego kolejnego startu w rajdzie samochodowym rozmawiał Maciej Jermakow z redakcji sportowej RMF FM.

Zdjęcia na temat: maciej