• Informacje na temat:

  maciej korwin

Artykuły na temat: maciej korwin
 • Warszawa: "Korwin-Mikke wjechał jak panisko". Interweniowała straż miejska

  ..."Janusz Korwin-Mikke wjechał jak panisko na środek placu Narutowicza w Warszawie" - poinformowało na Twitterze stowarzyszenie "Miasto Jest Nasze". Interweniowała straż miejska.

 • Reżyser Maciej Korwin, dotychczasowy dyrektor Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni od 1995 r., wygrał nowy konkurs na szefa tej placówki. Kontrkandydatem na tę funkcję był dyrektor Operetki Dolnośląskiej we Wrocławiu Waldemar Staszewski.

 • Korwin-Mikke: Nie po drodze mi z ONR-em

  ...11 listopada lepiej iść na marsz czy wziąć rodzinę na obiad i wywiesić na domu biało-czerwoną flagę? - Szczerze mówiąc, to najlepiej zjeść schabowego z dobrą kapustą. Przy okazji ludowcy zostaną symbolicznie uczczeni - mówi Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z Adamem Drygalskim.

 • Zmarł Maciej Korwin, dyrektor Teatru Muzycznego

  Nie żyje Maciej Korwin, dyrektor Teatru Muzycznego w Gdyni. Niespełna 60-letni Korwin zmarł w czwartek wieczorem w Szpitalu Morskim im. PCK w Gdyni-Redłowie.

 • Spotkanie opozycji ws. TK: Poseł Maciej Małecki będzie obserwatorem z ramienia PiS

  W spotkaniu ws. TK organizowanym przez PO, Nowoczesną i PSL weźmie udział w charakterze obserwatora poseł PiS Maciej Małecki - poinformowała rzecznik klubu PiS Beata Mazurek. Według niej poseł wysłucha ewentualnych propozycji, potem na ich temat ma dyskutować klub.

 • Korwin-Mikke podejrzewa PSL o fałszerstwa wyborcze

  Prezes Nowej Prawicy Janusz Korwin-Mikke złożył w Prokuraturze Generalnej zawiadomienie o popełnieniu masowego fałszerstwa w wyborach samorządowych w 2006 i 2010 roku. Według niego, głównym podejrzanym jest PSL.

 • Korwin-Mikke w sądzie. Chce więcej czasu w TVP

  Sąd Okręgowy w Warszawie oddalił dziś pozew kandydata na prezydenta Janusza Korwin-Mikkego przeciwko TVP. Korwin-Mikke pozwał TVP do sądu, ponieważ telewizja - jego zdaniem - udostępnia mu za mało czasu antenowego w kampanii wyborczej.

 • Wybory samorządowe: Rafał Zapadka kandydatem KNP na prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego

  ...62-letni socjolog Rafał Zapadka jest kandydatem Nowej Prawicy na prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego. To lider partii Janusza Korwin-Mikkego w regionie.

 • Wrocławska gazeta lokalna "Wieczór Wrocławia" musi przeprosić Janusza Korwina-Mikkego i sprostować artykuł, w którym dziennikarz przypisał politykowi słowa, których ten nie wypowiedział podczas wiecu wyborczego we Wrocławiu. W trybie wyborczym - czyli przyśpieszonym - rozpatrywano dziś wniosek Korwin- Mikkego we wrocławskim Sądzie Okręgowym. Tytuł artykułu sugerował, że Janusz Korwin-Mikke...

 • Spór między tymi politykami pozostaje wciąż nierozstrzygnięty. Poseł Unii Wolności zarzucił liderowi UPR-u, że ten w swoich wypowiedziach gloryfikuje Adolfa Hitlera. Korwin-Mikke w odpowiedzi pozwał Frasyniuka do sądu. Wrocławski Sąd Okręgowy nie wskazał dziś, który z polityków ma rację w tym sporze.

Zdjęcia na temat: maciej korwin
Wideo na temat: maciej korwin
 • Gdynia: Kulisy przebudowy wielkiego teatru

  powiększenie widowni Dużej Sceny. Małą – „Nową Scenę” – niespełna dwa miesiące przed otwarciem pokazywał dziennikarzom Maciej Korwin, dyrektor Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni.

 • Musical "Shrek" na deskach teatru w Gdyni

  Rok przygotowań, 300 osobowa ekipa, i ponad 40 zmian dekoracji w trakcie spektaklu. Od dziś Teatr Muzyczny w Gdyni będzie grał musical na podstawie „Shreka”. To trzeci na świecie teatr, który zrealizował musicalową wersję kultowego filmu. Broadway'owska wersja kosztowała około 20 milionów dolarów. Maciej Korwin, reżyser sztuki, i dyrektor Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej nie chce zdradzić

Dyskusje na temat: maciej korwin