• Informacje na temat:

  maciejewski

Artykuły na temat: maciejewski
 • Andrzej Maciejewski szefem komisji samorządowej

  ...​Andrzej Maciejewski (Kukiz'15) został we wtorek wybrany na przewodniczącego sejmowej komisji samorządu terytorialnego i polityki regionalnej. Wybrano też czterech jego zastępców.

 • Nie żyje Maciej Maciejewski, najstarszy polski aktor. Miał 103 lata

  W wieku 103 lat zmarł aktor teatralny i filmowy Maciej Maciejewski poinformowała PAP jego wnuczka Wera Gromadzka. Aktor grał m.in. w "Krótkim filmie o zabijaniu" Krzysztof Kieślowskiego. Był związany z Teatrem Polskim w Warszawie i Teatrem Polskiego Radia.

 • Michał Maciejewski zdobywcą Studenckiego Nobla

  Michał Maciejewski z Politechniki Łódzkiej, który jako stażysta w ośrodku CERN odpowiada za ochronę nadprzewodzących magnesów Wielkiego Zderzacza Hadronów, zwyciężył w szóstej edycji konkursu Studencki Nobel. Nagrodę otrzymał w poniedziałek w Warszawie.

 • Maciejewski o zestrzeleniu boeinga: Prawdopodobnie nawet nie wiedzieli, do czego strzelają

  Jest nieprawdopodobne, by zestawu Buk mógł użyć ktoś zupełnie nieprzygotowany - uważa redaktor prowadzący magazynu "Armia" Adam Maciejewski. Równocześnie jednak ocenia, że malezyjski samolot zestrzelono przez pomyłkę.

 • Prof. Maciejewski: Obawa i lęk były na końcu. Nasza procedura mogła jedynie pomóc pacjentowi

  .... Adam Maciejewski. Prof. Maciejewski wraz z zespołem dokonali pierwszego na świecie ratującego życie przeszczepu twarzy, a ostatnio przeszczepu narządów szyi. "W przypadku pierwszego przeszczepu twarzy(...) mieliśmy, o tak silnej psychice i którzy potrafili sobie, jak do tej pory, z tym wszystkim poradzić" - zaznacza Maciejewski.

 • Medyczny Oscar dla profesora Maciejewskiego

  Profesor Adam Maciejewski - chirurg rekonstrukcyjny z Gliwic - odebrał dziś w USA nagrodę, która w dziedzinie medycyny jest odpowiednikiem Oscara, a którą przyznano za pierwszy na świecie przeszczep twarzy ze wskazań życiowych. Transplantacja, jaką przeprowadzono w maju ubiegłego roku u 33-letniego Grzegorza, uznana została przez światowej sławy chirurgów za najlepszy zabieg rekonstrukcyjny...

 • Sytuacja na Ukrainie jest bardzo poważana, także dla Polski jako jej sąsiada; na dziś każdy scenariusz jest możliwy - podkreślił w rozmowie z PAP ekspert ds. wschodnich z Instytutu Sobieskiego Andrzej Maciejewski.

 • Krzysztof Maciejewski (PiS) zrzekł się immunitetu

  Sejmowa Komisja Regulaminowa i Spraw Poselskich stwierdziła poprawność oświadczenia o zrzeczeniu się immunitetu przez Krzysztofa Maciejewskiego (PiS). Sprawa ma związek z ubiegłorocznym wypadkiem samochodowym posła Prawa i Sprawiedliwości.

 • W środę w warszawskim szpitalu zmarł na zawał serca prof. Janusz Maciejewski - poinformował dr Wojciech Kaliszewski z Instytutu Badań Literackich PAN, uczeń i współpracownik profesora.

 • W katedrze westminsterskiej - największej katolickiej świątyni w Londynie - odbyła się wczoraj wieczorem brytyjska premiera utworu polskiego kompozytora Romana Maciejewskiego (1910-98) Requiem - Missa pro defunctis.

Zdjęcia na temat: maciejewski
Wideo na temat: maciejewski
 • Prof. Maciejewski: Obawa i lęk były na końcu. Nasza procedura mogła jedynie pomóc pacjentowi

  . Adam Maciejewski. Prof. Maciejewski wraz z zespołem dokonali pierwszego na świecie ratującego życie przeszczepu twarzy, a ostatnio przeszczepu narządów szyi. "W przypadku pierwszego przeszczepu twarzy(...) mieliśmy, o tak silnej psychice i którzy potrafili sobie, jak do tej pory, z tym wszystkim poradzić" - zaznacza Maciejewski.

 • Maciejewski: Za popękane drogi zapłacą wykonawcy

  "Za popękane drogi krajowe zapłacą wykonawcy, którzy nie zabezpieczyli ich dobrze. Poprawią je na własny koszt" - mówi Andrzej Maciejewski z GDDKiA. W rozmowie z dziennikarzem RMF FM Pawłem Świądrem, Maciejewski stwierdza też, że prawdopodobną przyczyną pęknięć było użycie niewłaściwych materiałów przez budujących.

 • Maciejewski: Euro 2012 jest ważne, ale nie będziemy budować za każdą cenę

  "Jeżeli cena zaproponowana przez nowych oferentów będzie za wysoka, nie będziemy budować dróg za każdą cenę" - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM wicedyrektor GDDKiA Andrzej Maciejewski. "Euro 2012 jest ważne, ale musimy brać pod uwagę także interes Skarbu Państwa" - dodaje.

Dyskusje na temat: maciejewski