• Informacje na temat:

  maciejowski

Artykuły na temat: maciejowski
 • Rada Warszawy odwołała w czwartek radnego PiS Macieja Maciejowskiego z funkcji wiceprzewodniczącego stołecznej komisji kultury i promocji w związku z jego wpisem w internecie nt. awaryjnego lądowania Boeinga 767.

 • Klub radnych SLD złożył w środę do komisji etyki wniosek w sprawie wpisu na Twitterze radnego PiS Macieja Maciejowskiego, dotyczącego przemarszu rosyjskich kibiców w dniu meczu Polska-Rosja. Doszło wówczas do bijatyk pseudokibiców i starć policji z chuliganami.

 • Kameralnie we Włoszakowicach

  Wieczór muzyki kameralnej rozpocznie sierpniowy cykl koncertów we Włoszakowicach. W niedzielę, 17 sierpnia, w Sali Trójkątnej Pałacu Sułkowskich zaśpiewa Wojciech Maciejowski i zagra Poznańskie Trio Fortepianowe. Początek - godz. 18.00.

 • Prokuratura bada znieważenie prezydenta RP przez radnego PiS

  Warszawska prokuratura z urzędu bada, czy wszcząć śledztwo w sprawie publicznego znieważenia prezydenta RP słowami "bydlę" i "pajac" przez stołecznego radnego PiS Macieja Maciejowskiego. Za taki czyn grozi do 3 lat więzienia.

 • Nie sposób tego komentować; powinien ponieść bezwzględnie konsekwencje - tak posłanka PiS Beata Kempa odniosła się do wpisów na Twitterze warszawskiego radnego PiS Macieja Maciejowskiego, dotyczących wtorkowego awaryjnego lądowanie Boeinga 767 na Okęciu.

 • Śledztwo za znieważenie prezydenta

  Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie znieważenia prezydenta Bronisława Komorowskiego przez radnego PiS Macieja Maciejowskiego na Twitterze - informuje "Życie Warszawy".

 • Klub radnych SLD złożył do komisji etyki wniosek w sprawie wpisu na Twitterze radnego PiS Macieja Maciejowskiego. Chodzi o przemarsz rosyjskich kibiców w dniu meczu Polska-Rosja. Doszło wtedy do bijatyk pseudokibiców i starć policji z chuliganami.

 • Pracownicy Państwowego Muzeum Auschwitz- Birkenau w Oświęcimiu znają już autora listu, który został ukryty w butelce i zabetonowany przez więźniów KL Auschwitz na terenie dzisiejszej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Oświęcimiu. Odręczne pismo Bronisława Jankowiaka zidentyfikowała jego znajoma, bydgoszczanka Iwona Maciejowska.

 • Rada Warszawy odwołała radnego PiS Macieja Maciejowskiego z funkcji wiceprzewodniczącego stołecznej komisji kultury i promocji w związku z jego wpisem dotyczącym awaryjnego lądowania Boeinga 767. Maciejowski 1 listopada napisał na Twitterze: "Cywilny boeing jest przygotowany do lądowania na brzuchu a bombowiec Tu-154 nie wytrzymuje zderzenia z brzozą tak?!!!!!!".

 • Śledztwo za znieważenie prezydenta Komorowskiego

  Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie znieważenia prezydenta Bronisława Komorowskiego przez radnego PiS Macieja Maciejowskiego na Twitterze - informuje "Życie Warszawy".

Zdjęcia na temat: maciejowski
Dyskusje na temat: maciejowski